34. Hafta Puan Durumu

2018-2019 SEZONU 2.A.K.U-19 KAT. PUAN CETVELİ

2.A.K-U-19 A GRUBU ( 16. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

NİŞRİNSPOR

16

15

-

1

68

15

45

H.GENÇLERBİRLİĞİ

16

13

1

2

74

17

40

YAYLADAĞISPOR

16

11

1

4

57

19

34

ANTAKYAGÜCÜ SP.

16

10

1

5

61

31

31

BOHŞİN G.VE SPOR

16

7

1

8

79

42

22

YENİÇAĞ G.VE SPOR

16

5

2

9

47

68

14

TURUNÇLU G.VE SP.

16

4

1

11

30

60

13

HARBİYESPOR

16

3

1

12

27

107

7

ÜZÜMDALI G.VE SP.

16

-

-

16

1

85

-

NOT: ÜZÜMDALI GENÇLİK VE SPOR 3-0 HÜKMEN

MAĞLUBİYETİNDEN DOLAYI ÜÇ PUAN TENZİL

NOT: Harbiyespor ve Yeniçağ Gençlik ve Spor’dan üçer puan tenzil edilmiştir.

 

2.Amatör küme A grubu müsabakaları sonucunda;

1-Nişrinspor                                      (016855)

2-Hatay Gençlerbirliği spor (015160)

 

Yukarıda isimleri yazılı A grubu bir ve ikinci olan iki takım 2019-2020 sezonunda 1. Amatör küme U-19 Kategorisinde oynama hakkını elde etmişlerdir.

 

2.A.K-U-19 B GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

14

9

3

2

34

24

30

BEKBELE G.VE SP.

14

9

2

3

42

20

29

 ARSUZ İLK ADIM

14

8

2

4

36

18

26

İSK.YILDIZSPOR

14

7

2

5

38

21

23

İSK.ESEN G.VE SPOR

14

5

5

4

42

30

20

DÖRTYOLSPOR

14

4

3

7

32

43

15

DÖRTYOL ESNAF SP.

14

4

1

9

32

41

13

AŞKARBEYLİSPOR

14

1

-

13

20

79

3

 

2.Amatör küme B grubu müsabakaları sonucunda;

1-Karaağaç Nardüzü Gençlik ve spor       (014609)

2-Bekbele Gençlik ve spor                           (013072)

 

Yukarıda isimleri yazılı B grubu bir ve ikinci olan iki takım 2019-2020 sezonunda 1. Amatör küme U-19 Kategorisinde oynama hakkını elde etmişlerdir.

 

Not :2018-2019 sezonu 2. Amatör küme klasman müsabakaları sona ermiş olup, aşğıda isimler yazılı toplam dört takım 2019-2020 sezonunda 1. Amatör küme U-19 kategorisinde oynamaya hak kazanmışlardır.

 

1-A Grubu birincisi              : Nişrinspor                                                  (016855)

2-A Grubu ikincisi                : Hatay Gençler Birliği Spor                       (015160)

3-B Grubu birincisi              : Karaağaç Nardüzü Gençlik ve Spor       (014609)

4-B Grubu ikincisi                : Bekbele Gençlik ve Spor                           (013072)

 

 

 

 

 

2018-2019 FUTBOL SEZONU U-12 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

U-12 A GRUBU (8.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.SARAYSPOR

8

7

-

1

59

6

21

H.GENÇLERBİRLİĞİ

8

7

-

1

30

7

21

REYHANLI BLD.S P.

8

7

-

1

34

17

21

EKİNCİSPOR

8

4

-

4

20

21

12

HARBİYESPOR

8

4

-

4

20

27

12

GÜNEYLER G.VE SP.

8

3

-

5

16

39

9

D.ÇINAR G.VE SPOR

8

1

-

5

7

24

3

D.ÇINAR G.VE SPOR

8

2

-

6

13

32

6

KAANT ANT.G.VE SP.

8

2

-

6

12

28

6

TAVLA GENÇ.VE SP

8

-

-

8

6

33

-6

 

U-12 B GRUBU ( 8.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

8

8

-

-

70

3

24

TURUNÇLU G.VE SPOR

8

6

-

2

30

30

18

ALTINÖZÜ BLD.SP.

8

5

-

3

21

10

15

SÜMERSPOR

8

4

1

3

29

22

13

MADENBOYUSPOR

8

4

1

3

25

24

13

H.KARADENİZFIRTINASI

8

2

2

4

14

16

8

MAŞUKLUSPOR

8

2

1

5

17

39

7

ANTAKYA GÜCÜSPOR

8

2

1

5

19

39

7

DURSUNLUSPOR

8

-

-

8

9

51

-

 

U-12 C GRUBU ( 8.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

8

8

-

-

45

-

24

MEYDANSPOR

8

7

-

1

34

11

21

D.SÜMERSARIBAHÇE

8

6

-

2

40

7

18

GÜZELYAYLASPOR

8

4

1

3

15

8

13

SAMANDAĞSPOR

8

4

-

4

18

18

12

H.KARTALSPOR

8

3

-

5

17

31

9

ARMUTLUSPOR

8

1

1

6

7

47

4

DEFNE 2013 SPOR

8

1

-

7

7

30

3

SERİNYOLSPOR

8

-

2

6

9

40

2

 

U-12 D GRUBU ( 8.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

9

8

-

1

28

5

24

İSK.KARTALSPOR

9

7

2

-

26

7

23

A.İLK ADIM SPOR

9

7

-

2

39

4

21

VİPARK GENÇ.VE SP.

9

5

1

3

19

16

16

DÖRTYOL BLD.SPOR

9

4

1

4

12

18

13

ARSUZ İD.YURDU SP.

9

4

-

5

15

25

12

A. UMUT GENÇ.VE SP

9

2

1

6

11

24

7

A.GÖZCÜLERSPOR

9

1

2

6

10

26

5

İSK.KAYRASPOR

9

-

4

5

9

23

4

İSK.YÜKSELİŞ KOL.

9

1

1

7

5

26

4

2018-2019 sezonu U-12 kategorisi klasman müsabakaları sona ermiş olup, aşağıda isimleri yazılmış gruplarında bir ve ikinci sırada olan toplam sekiz takım Play-Off oynama hakkını elde etmişlerdir.

 

1-A Grubu birincisi                          : Hatay Sarayspor                                            (017316)

2-A Grubu ikincisi                            : Hatay Gençlerbirliği Spor                             (015160)

3-B Grubu birincisi                          : Hatay Büyükşehir Bld.Spor                          (017209)

4-B Grubu ikincisi                            : Turunçlu Gençlik ve Spor                             (010667)

5-C Grubu birincisi                          : Hatayspor                                                       (000122)

6-C Grubu ikincisi                            : Meydanspor                                                   (015045)

7-D Grubu birincisi                          : Karaağaçspor                                                 (010651)

8-D Grubu ikincisi                            : İskenderun Kartal Spor                                 (018041)