BAL Katılım Başvuruları Başladı!

TFF tarafından 13. sezonu düzenlenecek Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) katılma hakkı olan kulüplerin, "katılım belgeleri"ni 18 Temmuz 2022 tarihi mesai bitimine kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanına göndermeleri gerekmektedir.

BAL'a 2022-2023 sezonunda iki yüz takımın katılma hakkı bulunuyor. Bu takımlardan yüz yirmi yedisi 2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de yer alan takımlardan, altmış biri Bölgesel Amatör Lig'de yer alacak Yerel Lig takımlarından, on ikisi ise 2021-2022 sezonunda TFF 3. Lig'den BAL'a düşen takımlardan oluşmaktadır. "2022-2023 Sezonu Bölgesel Amatör Lig'e Katılım Genel Esasları" ektedir.

 

EVRAK TESLİMİ İÇİN SON TARİH: 18 TEMMUZ 2022

 

 

TFF 2022-2023 sezonu BAL'a katılım genel esasları için tıklayınız

TFF 2022-2023 sezonu BAL katılım formu için tıklayınız

TFF 2022-2023 sezonu BAL takım listesi için tıklayınız

TFF 2022-2023 sezonu BAL'a katılacak kulüplerin saha ve stat kriterleri için tıklayınız

 

 

 

Milli Sporcular KÖK ve GENÇ'ten Nezaket Ziyareti

Hataylı milli futbolcu ve aynı zamanda Bursa Spor oyuncuları olan Kerem KÖK (U-18) ve Mustafa GENÇ(U-16) federasyonumuza nezaket ziyaretinde bulunmuştur. Hatay ASKF'ye nezaket ziyareti gerçekleştiren genç sporcularımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz.

 

HATAY ASKF

Denizli ASKF'den Nezaket Ziyareti

Denizli ASKF Başkanı Sayın Ayşe SARIKAYA ve arkadaşları federasyonumuza nezaket ziyaretinde bulunmuştur. Ziyarette sözkonusu illerdeki amatör spor faaliyetleri hakkında görüş alış verişi yapılmıştır.

 

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü YILMAZ'dan Veda Ziyareti

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sayın Malik YILMAZ, Kahramanmaraş iline tayini çıkması nedeniyle Federasyonumuza veda ziyaretinde bulunmuştur. Ziyaret anısına sayın müdürümüze Plaket sunulmuştur. Yeni görev yerinde de başarılarının devamını dileriz.

 

HATAY ASKF

Boyar Tenis Akademi Turnuvası Sona Erdi!

Boyar Tenis Akademi Spor kulübü tarafından organize edilen, Ayhan Kara Vakfı Başkanı aynı zamanda Hatay Has Turizm firması sahibi Sayın Ayhan KARA'nın sponsor olduğu, ilimizden ve çevre illerden 50'ye yakın sporcunun katıldığı Tenis Turnuvası ödül törenine Hatay ASKF Başkanı Sayın Mehmet ÖZTÜRK katılım gösterdi.

Başta sayın Ayhan KARA ve kulüp Başkanı aynı zamanda Tenis tesislerinin işletmecisi Sayın Ali Boyar'a spora ve sporcuya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

Sayfa 1 / 115