33. Hafta Puan Durumu

  2018-2019 SEZONU 2. AMATÖR KÜME PLAY-OFF PUAN CETVELİ

2.A.K.E GRUBU  PLAY-OFF ( 6.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

EKP

P

HATAY B.Ş.BLD.SP.

6

6

-

-

22

5

1

19

ÜZÜMDALI  G.VESP.

6

4

-

2

18

13

1

13

DİKMECESPOR

6

1

-

5

9

22

-

3

H.MEDENİYETLER

6

1

-

5

10

19

-

3

 

2.A.K.F GRUBU PLAY-OFF ( 6.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

EKP

P

İSK.YILDIZSPOR

6

4

2

-

22

6

1

15

A.ULUÇINAR G.VESP

6

2

3

1

9

6

1

10

İSK.ESEN G.VE SP.

6

3

-

3

14

10

-

9

AZGANLIKSPOR

6

-

1

5

7

30

-

-2

NOT: AZGANLIKSPOR BİR HÜKMENİ OLDUĞUNDAN ÜÇ PUAN TENZİL EDİLMİŞTİR.

PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONUCUNDA;

1-E Grubu birincisi  :Hatay Büyük Şehir Belediyesi Gençlik ve spor   (017209)

2-E Grubu ikincisi    :Üzümdalı Gençlik ve spor                                     ( 018125)

3-F Grubu birincisi  :İskenderun Yıldızspor                                           (018124)

4-F Grubu ikincisi    : Arsuz Uluçınar Gençlik ve spor                          (017507)

Yukarıda isimleri yazılı toplam (4) dört kulübümüz 2019-2020 sezonunda birinci Amatör küme kategorisinde oynama hakkını elde etmişlerdir.

 

2018-2019 SEZONU 2.A.K.U-19 KAT. PUAN CETVELİ

2.A.K-U-19 A GRUBU ( 16. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

NİŞRİNSPOR

15

14

-

1

65

15

42

H.GENÇLERBİRLİĞİ

15

12

1

2

72

17

37

YAYLADAĞISPOR

15

11

1

3

57

17

34

ANTAKYAGÜCÜ SP.

15

9

1

5

58

31

28

BOHŞİN G.VE SPOR

16

7

1

8

79

42

22

YENİÇAĞ G.VE SPOR

15

5

2

8

47

65

17

TURUNÇLU G.VE SP.

15

3

1

11

27

60

10

HARBİYESPOR

15

3

1

11

27

104

10

ÜZÜMDALI G.VE SP.

15

-

-

15

1

82

-

NOT: ÜZÜMDALI GENÇLİK VE SPOR 3-0 HÜKMEN

MAĞLUBİYETİNDEN DOLAYI ÜÇ PUAN TENZİL

NOT: HARBİYESPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

2.A.K-U-19 B GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

14

9

3

2

34

24

30

BEKBELE G.VE SP.

14

9

2

3

42

20

29

ARSUZ İLK ADIM

14

8

2

4

36

18

26

İSK.YILDIZSPOR

14

7

2

5

38

21

23

İSK.ESEN G.VE SPOR

14

5

5

4

42

30

20

DÖRTYOLSPOR

14

4

3

7

32

43

15

DÖRTYOL ESNAF SP.

14

4

1

9

32

41

13

AŞKARBEYLİSPOR

14

1

-

13

20

79

3

 

2.Amatör küme B grubu müsabakaları sonucunda;

1-K.Nardüzü Gençlik ve spor         (014609)

2-Bekbele Gençlik ve spor               (013072)

 

Yukarıda isimleri yazılı B grubu bir ve ikinci olan iki takım 2019-2020 sezonunda 1. Amatör küme U-19 Kategorisinde oynama hakkını elde etmişlerdir.

 

 

2018-2019 SEZONU U-16 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-16 A GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

14

12

1

1

54

20

37

REYHANLI BLD. SP.

14

10

1

3

58

27

31

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

14

9

2

3

40

15

29

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

14

7

2

5

37

26

23

SÜMERSPOR

14

6

2

6

36

24

20

ANTAKYA GÜCÜ SP.

14

3

3

8

23

48

12

HASSA BLD.SPOR

14

3

1

10

31

49

10

DURSUNLUSPOR

14

-

-

14

8

78

-

 

U-16  B GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

GÜNEYLER G.VE SP.

14

13

1

-

52

10

40

TAVLA G.VE SPOR

14

12

1

1

69

10

37

SAMANDAĞSPOR

14

10

-

4

56

19

30

H.GENÇLERBİRLİĞİ

14

6

2

6

32

42

20

KAAN TEM.A.G.VE SP

14

5

1

8

20

50

16

YAYLADAĞISPOR

14

2

3

9

14

24

9

ARMUTLUSPOR

14

2

1

11

11

58

7

YENİÇAĞ G.VE SPOR

14

1

1

12

19

60

1

YENİÇAĞ GENÇLİK VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

U-16  C GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

12

12

-

-

77

2

36

ARSUZ İLK ADIM SP.

12

8

1

3

35

18

25

KARAAĞAÇSPOR

12

7

1

4

34

26

22

İSK.KARTALSPOR

12

6

1

5

30

35

19

KIRIKHANSPOR

12

3

1

8

15

42

10

A.UMUT G.VE SPOR

12

2

1

9

19

45

7

DÖRTYOL BLD.SPOR

12

1

1

10

20

62

4

2018-2019 Sezonu Klasman Müsabakaları sonucunda, PLAY-OFF oynayacak takımlar;

 

1-A Grubu birincisi;                                       Ekincispor                              (013031)

2-B Grubu birincisi;                                       Güneyler Gençlik ve Spor      (016222)

3-C Grubu birincisi;                                       İskenderun Kayra Spor          (017366)

 

PLAY-OFF Müsabakaları sonucunda; puan sıralamasında ilk iki sırayı alan toplam iki takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde edecklerdir.

 

U-16  PLAY-OFF PUAN CETVELİ)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

2

1

1

-

4

-

4

EKİNCİSPOR

2

1

-

1

1

4

3

GÜNEYLER G.VE SP.

2

-

1

1

-

1

1

U-16 kategorisi sonucunda;

1- İskenderun Kayra Spor              (017366)

2- Ekincispor                                    (013031)                                                                   

Yukarıda isimleri yazılı toplam (2) iki takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde etmişlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

2018-2019 SEZONU U-14 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-14 A GRUBU ( 16.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

16

15

1

-

90

8

46

SAMANDAĞSPOR

16

12

2

2

72

19

38

REYHANLI BLD.SP

16

11

2

3

62

18

35

ALTINÖZÜ BLD.SPOR

16

9

1

6

48

28

28

H.KARTALSPOR

16

7

2

7

61

40

23

D.ÇINAR G.VE SPOR

16

4

1

11

28

81

13

ARMUTLUSPOR

16

2

-

14

8

119

3

D.SÜM.SARIBAHÇESP

16

6

1

9

35

43

13

YENİÇAĞ G.VE SPOR

16

1

-

15

6

54

-

NOT:ARMUTLUSPOR VE D.SÜMER SARIBAHÇESPOR’DAN 3’ER PUAN TENZİL

NOT:YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR İLE DEFNE SÜMER SARIBAHÇE SPOR İKİŞER MÜSABAKAYA ÜST ÜSTE ÇIKMADIKLARINDAN LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜLER

 

U-14 B GRUBU ( 16.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

16

15

-

1

121

12

45

KAAN T.ANT.G.VE SP.

16

13

-

3

73

25

39

H.SARAYSPOR

16

12

1

3

66

31

37

MADENBOYUSPOR

16

10

2

4

41

30

32

SÜMERSPOR

16

6

1

9

32

49

19

KUMLU G.VE SPOR

16

6

2

8

25

56

17

H.KARADENİZ FIR.SP

16

3

1

12

17

63

10

GÜNEYLER GENÇ.

16

2

1

13

17

79

7

ANTAKYASPOR FK

16

1

-

15

6

53

-

NOT: ANTAKYASPOR FK. İKİ DEFA MÜSABAKAYA ÇIKMADIĞINDAN DOLAYI LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

NOT: KUMLU GENÇLİK VE SPOR’DAN 3 PUAN TENZİL

 

 

U-14  C GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.İLK ADIM SPOR

12

10

2

-

96

3

32

A.GÖZCÜLERSPOR

12

9

2

1

60

8

29

ARSUZ İD.YURDU SP.

12

7

2

3

73

13

23

DÖRTYOL ESNAF SP.

12

6

1

5

56

44

19

İSK.YILDIZSPOR

12

2

1

9

15

89

7

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

12

2

-

10

20

85

6

A.KARAAĞAÇSPOR

12

2

-

10

14

92

6

 

U-14 D GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.YÜKSELİŞKOL.SP.

12

11

-

1

52

13

33

KARAAĞAÇSPOR

12

10

1

1

47

14

31

A.UMUT G.VE SPOR

12

6

1

5

43

31

19

A.ULUÇINAR G.VE SP

12

5

3

4

34

19

18

İSK.KARTALSPOR

12

4

1

7

20

35

13

İSK.KAYRASPOR

12

2

2

8

16

30

8

VİPARK G.VE SPOR

12

-

-

12

5

75

-

Klasman Müsabakaları sonucunda;

1-A Grubu birincisi                            :Hatay Büyük Şehir Belediyesi Gençlik ve Spor              (017209)

2-B Grubu birincisi                             :Ekncispor                                                            (013031)

3-C Grubu birincisi                             :Arsuz İlk Adım Spor                                           (014245)

4-D Grubu birincisi                            :İskenderun Yükseliş Koleji Spor                              (017567)

 

Play-Off Müsabakaları A-B Grupları kendi aralarında, C-D Grupları kendi aralarında oynayacakları tek müsabaka sonucunda üstün olan iki takım Türkiye Şampiyonasına katılacaktır.

 

U-14  PLAY-OFF A-B GRUPLARI BİRİNCİLERİ  PUAN CETVELİ)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

1

1

-

-

1

-

3

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

1

-

-

1

-

1

-

 

U-14  PLAY-OFF C-D GRUPLARI BİRİNCİLERİ  PUAN CETVELİ)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ADIM SP.

1

1

-

-

7

-

3

İSK.YÜKSELİŞ KOL.

1

-

-

1

-

7

-

 

U-14 kategorisi sonucunda;

1-Ekincispor                         :           (013031)        

2-Arsuz İlk Adım spor         :           (017245)                                                       

Yukarıda isimleri yazılı toplam (2) iki takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde etmişlerdir.

2018-2019 FUTBOL SEZONU U-12 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-12 A GRUBU (7.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.SARAYSPOR

6

6

-

-

51

2

18

REYHANLI BLD. SP.

7

6

-

1

28

14

18

H.GENÇLERBİRLİĞİ

6

5

-

1

23

5

15

EKİNCİSPOR

6

4

-

2

29

13

12

HARBİYESPOR

6

3

-

3

15

21

9

GÜNEYLER G.VE SP.

7

2

-

5

12

37

6

KAANTEM.AN.G.VESP

6

1

-

5

7

24

3

D.ÇINAR G.VE SPOR

6

1

-

5

10

28

3

TAVLA G.VE SPOR

6

-

-

6

6

27

-

 

U-12 B GRUBU ( 7.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

7

7

-

-

53

3

21

SÜMERSPOR

7

4

1

2

28

20

13

ALTINÖZÜ BLD.SP.

6

4

-

2

18

6

12

TURUNÇLU G.VE SP.

6

4

-

2

19

24

12

MADENBOYUSPOR

6

3

1

2

19

17

10

ANTAKYA GÜCÜ SP.

6

2

1

4

10

27

7

H.KARADENİZFIRTINASI

6

1

2

3

7

9

5

MAŞUKLUSPOR

6

-

1

5

5

32

1

DURSUNLUSPOR

6

-

-

6

8

30

-

 

U-12 C GRUBU ( 7.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

6

6

-

-

34

-

18

D.SÜM.SARIBAHÇE

6

5

-

1

31

5

15

MEYDANSPOR

6

5

-

1

25

9

15

SAMANDAĞSPOR

7

4

-

3

16

13

12

GÜZELYAYLASPOR

6

3

1

2

13

4

10

H.KARTALSPOR

6

2

-

4

11

28

6

ARMUTLUSPOR

6

1

-

5

3

38

3

DEFNE 2013 SPOR

7

1

-

6

6

21

3

SERİNYOLSPOR

6

-

1

5

6

27

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-12 D GRUBU ( 7.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

7

6

-

1

22

5

18

ARSUZ İLK ADIM SP.

7

6

-

1

35

2

18

İSK.KARTALSPOR

7

5

2

-

21

5

17

VİPARK GENÇ.VE SP.

7

4

1

2

15

10

13

ARSUZ İD.YURDU

7

4

-

3

13

17

12

DÖRTYOL BLD.SPOR

7

3

1

3

10

15

10

A. UMUT GENÇ.VE SP

7

1

1

5

5

19

4

İSK.YÜKSELİŞ KOL.

7

1

1

5

4

20

4

İSK.KAYRASPOR

7

-

3

4

5

18

3

A.GÖZCÜLERSPOR

7

-

1

6

3

22

1

 

NOT: BERABERLİK HALİNDE YAPILAN PENALTI ATIŞLARI SONUCU PUAN CETVELİNE YANSITILAMAZ.

 

NOT: PUAN EŞİTLİĞİ VE İKİLİ AVERAJDA EŞİTLİK HALİNDE PENALTI ATIŞLARI DİKKATE ALINACAKTIR.