24. Hafta Müsabaka Programı (19 - 23 Şubat 2020)

19-23 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

( 24. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

İSK.MEYDANSPOR

İSK.YILDIZSPOR

19.02.2020

15.00

İSK.DIŞ

1.A.K.PLAY-OFF

2

İSK.EFSANESPOR

AZGANLIKSPOR

19.02.2020

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

3

KIRIKHAN 1461 SPOR

MAŞUKLUSPOR

19.02.2020

15.00

KIRIKHAN STADI

1.A.K.PLAY-OFF

4

İSK.KAYRASPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

19.02.2020

15.00

SARISEKİ

1.A.K.PLAY-OFF

5

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

SARISEKİSPOR

19.02.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.AMATÖR

6

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

19.02.2020

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

7

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

MADENBOYUSPOR

19.02.2020

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

8

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

19.02.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

9

ARMUTLUSPOR

KIRIKHANSPOR

20.02.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

SÜPER AMATÖR

10

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SAMANDAĞSPOR

20.02.2020

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

11

NİŞRİNSPOR

EKİNCİSPOR

20.02.2020

15.00

N.KOKA

SÜPER AMATÖR

12

H.MED.GENÇ.VE SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

20.02.2020

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

13

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

20.02.2020

15.00

KIRIKHAN SENTETİK

SÜPER AMATÖR

14

ASAŞ 1972 SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

20.02.2020

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

15

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOLSPOR

20.02.2020

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

16

ARSUZ İLK ADIM SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

21.02.2020

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

17

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

HATAY EFSANESPOR

 

21.02.2020

16.00

N.KOKA

 

2.AMATÖR

18

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

21.02.2020

18.00

N.KOKA

 

2.A.K.U-19 LİGİ

19

MADENBOYUSPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

 

22.02.2020

15.00

MADENBOYU

 

2.A.K.U-19 LİGİ

20

YAYLADAĞISPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

15.00

YAYLADAĞI

 

2.A.K.U-19 LİGİ

21

REYHANLISPOR

NİŞRİNSPOR

 

22.02.2020

11.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

 

U-15 LİGİ

22

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

 

22.02.2020

11.00

KIRIKHAN SENTETİK

U-15 LİGİ

23

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

HATAY SARAYSPOR

22.02.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

24

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

14.00

ESENTEPE

U-15 LİGİ

25

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

 

22.02.2020

16.00

ESENTEPE

U-15 LİGİ

26

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

 

22.02.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-15 LİGİ

27

HATAY EFSANESPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

11.45

DEFNE ATATÜRK STADI

U-15 LİGİ

28

ARMUTLUSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

13.30

DEFNE ATATÜRK STADI

U-15 LİGİ

29

ARMUTLUSPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

 

22.02.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.A.K.U-19 LİGİ

30

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

MADENBOYUSPOR

 

22.02.2020

11.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

31

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

13.00

 

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

32

NİŞRİNSPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

 

22.02.2020

15.00

 

N.KOKA

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

33

ANT.BLD.GENÇ.VE SPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

 

22.02.2020

17.00

 

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

34

MEYDANSPOR

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

13.00

SAMANDAĞ

U-13 LİGİ

35

SAMANDAĞSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

22.02.2020

15.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

36

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

 

22.02.2020

11.00

 

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

37

VİPARK.GENÇ.VE SPOR

İSK.KARTALSPOR

 

22.02.2020

13.00

 

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

38

A.GÖZCÜLERSPOR

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

 

22.02.2020

15.00

GÖZCÜLER

U-15 LİGİ

39

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

22.02.2020

12.00

 

GENÇLİK KAMPI

U-15 LİGİ

40

İSK.EFSANESPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

22.02.2020

11.00

İSK.DIŞ

U-15 LİGİ

 

41

İSK.EFSANESPOR

AŞKARBEYLİSPOR

22.02.2020

13.00

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

42

5 TEMMUZ İSK.SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

22.02.2020

15.00

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

43

DÖRTYOL ESNAFSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

22.02.2020

12.30

DÖRTYOL SENTETİK

U-15 LİGİ

44

DÖRTYOL ESNAFSPOR

İSK.YILDIZSPOR

22.02.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

45

İSK.KAYRASPOR

ERZİNSPOR A.Ş.

22.02.2020

11.00

SARISEKİ

U-15 LİGİ

46

SARISEKİSPOR

DÖRTYOLSPOR

22.02.2020

15.00

SARISEKİ

2.A.K.U-19 LİGİ

47

S.CİLLİ GENÇ.VE SPOR

HATAY İDM.YURDU SPOR

23.02.2020

11.00

SAMANDAĞ

U-13 LİGİ

48

SAMANDAĞSPOR

ANTAKYA GÜCÜSPOR

23.02.2020

13.00

SAMANDAĞ

U-17 LİGİ

49

S.DAĞ GENÇLER İRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

23.02.2020

15.00

MADENBOYU

U-17 LİGİ

50

REYHANLISPOR

TAVLA GENÇLİK VE SPOR

23.02.2020

11.00

REYHANLI 11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-17 LİGİ

51

EKİNCİSPOR

HARBİYESPOR

23.02.2020

10.00

N.KOKA

U-13 LİGİ

52

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

DEFNE SÜM.S.BAHÇESPOR

23.02.2020

12.00

N.KOKA

U-13 LİGİ

53

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

HATAY 1939 FUT.KULÜBÜ

23.02.2020

14.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

54

EKİNCİSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

16.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

55

HATAY GENÇ.BİR.SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

18.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

56

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

23.02.2020

10.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

57

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

HATAYSPOR

23.02.2020

12.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

58

HATAY GENÇ.BİR.SPOR

HATAY KARADENİZ FIR.SPOR

23.02.2020

14.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

59

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

16.00

ESENTEPE

U-17 LİGİ

60

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

11.00

KIRIKHAN SENTETİK

U-13 LİGİ

61

ARMUTLUSPOR

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK

STADI

U-17 LİGİ

62

TAVLA GENÇ.VE SPOR

Ş.URFA GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

TEHİR

TEHİR

BAYANLAR

63

HARBİYESPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

14.00

DEFNE ATATÜRK

STADI

U-17 LİGİ

64

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

NİŞRİNSPOR

23.02.2020

16.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

65

İSK.EFSANESPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

23.02.2020

10.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

66

HATAY DUMLUPINARSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

23.02.2020

12.00

İSK.DIŞ

BAYANLAR

67

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

23.02.2020

14.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

68

İSK.EFSANESPOR

İSK.YILDIZSPOR

23.02.2020

16.00

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

69

PAYASSPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

 

23.02.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

70

ERZİNSPOR A.Ş.

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜSPOR

23.02.2020

12.30

SARISEKİ

U-13 LİGİ

71

İSK.KAYRASPOR

ARSUZ ULUÇINAR GENÇ.VE SP.

23.02.2020

15.00

SARISEKİ

U-17 LİGİ

72

DÖRTYOL BLD.SPOR

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

 

23.02.2020

10.30

DÖRTYOL SENTETİK

U-13 LİGİ

73

DÖRTYOL BLD.SPOR

PAYASSPOR

23.02.2020

13.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-17 LİGİ

74

DÖRTYOL ESNAFSPOR

K.AĞAÇ NARDÜZÜ GENÇ.VE SP.

23.02.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-17 LİGİ

75

ARSUZ İLK ADIMSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

 

23.02.2020

10.30

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

76

KARAAĞAÇSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

23.02.2020

13.00

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

77

ARSUZ İLK ADIM SPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

 

23.02.2020

15.00

KARAAĞAÇ

U-17 LİGİ

78

REYHANLISPOR

İDMANYURDU 1925 SPOR

 

23.02.2020

14.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR