23. Hafta Müsabaka Programı (12 - 16 Şubat 2020)

12-16 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(23. HAFTA )

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

 SAMANDAĞSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

12.02.2020

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

2

KIRIKHANSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

12.02.2020

15.00

KIRIKHAN

SÜPER AMATÖR

3

DÖRTYOL BLD.SPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

12.02.2020

15.00

DÖRTYOL

SÜPER AMATÖR

4

A.KARAAĞAÇSPOR

ARMUTLUSPOR

12.02.2020

15.00

KARAAĞAÇ

SÜPER AMATÖR

5

K.DALYAN BLD.SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

12.02.2020

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

6

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

HATAY EFSANESPOR

12.02.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

7

KUMLU GENÇ.VE SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

12.02.2020

15.00

KUMLU

2.AMATÖR

8

AZGANLIKSPOR

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

12.02.2020 12.30 SARISEKİ 2.AMATÖR

9

SARISEKİSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

12.02.2020

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

10

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.MEYDANSPOR

13.02.2020

15.00

DÖRTYOL

1.A.K.PLAY-OFF

11

İSK.YILDIZSPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

13.02.2020

15.00

İSK.DIŞ

1.A.K.PLAY-OFF

12

MAŞUKLUSPOR

İSK.KAYRASPOR

13.02.2020

15.00

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

13

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

13.02.2020

18.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

14

DİKMECESPOR

ANT.BLD.GENÇ.VE SPOR

13.02.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

15

MADENBOYUSPOR

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

 

13.02.2020

15.00

MADENBOYU

 

2.AMATÖR

16

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

 

13.02.2020

15.00

SARISEKİ

 

2.AMATÖR

17

DÖRTYOLSPOR

AŞKARBEYLİSPOR

 

13.02.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

 

2.AMATÖR

18

İSK.SAKARYASPOR 2018

İSK.EFSANESPOR

 

14.02.2020

16.00

İSK.DIŞ

 

2.AMATÖR

19

ALTINKAYA BLD.SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

 

14.02.2020

18.00

N.KOKA

 

2.A.K.U-19 LİGİ

20

MADENBOYUSPOR

HATAY EFSANESPOR

 

15.02.2020

15.00

MADENBOYU

U-15 LİGİ

21

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

ARMUTLUSPOR

 

15.02.2020

10.00

ESENTEPE

U-15 LİGİ

22

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

12.00

ESENTEPE

U-15 LİGİ

23

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

REYHANLISPOR

 

15.02.2020

14.00

ESENTEPE

U-15 LİGİ

24

EKİNCİSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

15.02.2020

16.00

ESENTEPE

U-15 LİGİ

25

KUMLU GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

12.00

KUMLU

U-15 LİGİ

26

HATAY SARAYSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK

U-13 LİGİ

27

DEF.SÜM. SARIBAHÇESPOR

MAŞUKLUSPOR

 

15.02.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

28

N.KUY.DURSUNLUSPOR

YAYLADAĞISPOR

 

15.02.2020

13.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.A.K.U-19 LİGİ

29

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

ARMUTLUSPOR

 

15.02.2020

15.30

 

DEFNE ATATÜRK STADI

2.A.K.U-19 LİGİ

30

K.DALYAN BLD.SPOR

MADENBOYUSPOR

 

15.02.2020

10.00

 

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

31

NİŞRİNSPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

 

15.02.2020

12.00

 

N.KOKA

U-15 LİGİ

32

NİŞRİNSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

15.02.2020

14.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

33

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

ANT.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

16.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

34

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

18.00

 

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

35

SAMANDAĞSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

11.00

 

SAMANDAĞ

U-15 LİGİ

36

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

15.02.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

37

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

 

15.02.2020

11.30

 

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

38

ARSUZ İLK ADSIM SPOR

KARAAĞAÇSPOR

 

15.02.2020

13.15

 

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

39

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

15.02.2020

15.30

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

40

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

İSK..KAYRASPOR

 

15.02.2020

10.00

 

İSK.DIŞ

 

U-15 LİGİ

41

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

 

15.02.2020

11.30

 

İSK.DIŞ

 

U-15 LİGİ

42

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

İSK.EFSANESPOR

 

15.02.2020

13.15

İSK.DIŞ

 

U-15 LİGİ

43

İSK.YILDIZSPOR

SARISEKİSPOR

 

15.02.2020

15.00

 

İSK.DIŞ

 

2.A.K.U-19 LİGİ

44

AŞKARBEYLİSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

 

15.02.2020

17.00

 

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

45

ERZİNSPOR A.Ş.

DÖRTYOL ESNAF SPOR

 

15.02.2020

11.00

 

DÖRTYOL SENTETİK

U-15 LİGİ

46

DÖRTYOLSPOR

İSK.MEYDANSPOR

 

15.02.2020

İPTAL

İPTAL

2.A.K.U-19 LİGİ

47

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

 

16.02.2020

15.00

MADENBOYU

U-17 LİGİ

48

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

16.02.2020

13.00

SAMANDAĞ

U-17 LİGİ

49

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

16.02.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

50

H.KARADENİZ FIRTINASI

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

10.00

N.KOKA

U-13 LİGİ

51

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

TRABZON ORTA HİSAR İE.SP.

 

16.02.2020

12.00

N.KOKA

İŞİTME ENGELLİ

52

NİŞRİNSPOR

REYHANLISPOR

 

16.02.2020

14.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

53

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

16.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

54

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

HARBİYESPOR

 

16.02.2020

18.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

55

HATAYSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

10.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

56

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

12.00

ESENTEPE

BAYANLAR

57

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

 

16.02.2020

14.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

58

HATAY İD.YURDU SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

15.45

ESENTEPE

U-13 LİGİ

59

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

17.30

ESENTEPE

U-17 LİGİ

60

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

 

16.02.2020

11.00

KIRIKHAN SENTETİK

U-17 LİGİ

61

SÜMERSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

16.02.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK

U-13 LİGİ

62

HARBİYESPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

11.30

DEFNE ATATÜRK STADI

U-13 LİGİ

63

ARMUTLUSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

16.02.2020

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

64

TAVLA GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

 

16.02.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

65

İSK.KARTALSPOR

İSK.EFSANESPOR

 

16.02.2020

10.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

66

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

 

16.02.2020

11.30

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

67

İSK.SAKARYASPOR 2018

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

16.02.2020

13.15

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

68

İSK.SAKARYASPOR 2018

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

16.02.2020

15.00

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

69

İSK.YILDIZSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

 

16.02.2020

17.00

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

70

PAYASSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

 

16.02.2020

12.30

SARISEKİ

U-13 LİGİ

71

PAYASSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

16.02.2020

15.00

SARISEKİ

U-17 LİGİ

72

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.EFSANESPOR

 

16.02.2020

15.00

GENÇLİK KAMPI

U-17 LİGİ

73

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜ SPOR

KARAAĞAÇSPOR

 

16.02.2020

10.00

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

74

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

 

16.02.2020

11.45

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

75

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

 

16.02.2020

13.30

KARAAĞAÇ

U-17 LİGİ

76

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

 

16.02.2020

15.30

KARAAĞAÇ

U-17 LİGİ

77

DÖRTYOL ESNAF SPOR

ERZİNSPOR A.Ş.

 

16.02.2020

11.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-13 LİGİ

78

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

MERSİN B.Ş.BLD. MESKİ SPOR

 

16.02.2020

14.00

İSK.5 TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR