KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE!

2014-2015 Futbol Sezonu Lige Katılım Bedelleri'ni ödeyen kulüplerimiz sporcu aktarmaları, Yönetici Saha Giriş Kartları, Antrenör Sözleşmeleri ile Filiz ve Vize Lisans işlemlerini 04.08.2014 Pazartesi günü itibariyle federasyonumuzda yaptırabilirler. Müsabakaların 2014 Eylül ayı sonu ya da 2014 Ekim ayı başı dolaylarında başlatılması hedeflenmektedir.

Kulüplerimizin işlemlerini yaptırırken haftalık iş takvimini dikkate almaları rica olunur.

Haftalık İş Takvimi:

Haftasonu hiçbir şekilde işlem yapılmayacaktır. Kulüplerimizin bu konuda hassasiyet göstermeleri ve haftasonu işlem ya da lisans teslimi için ısrar etmemeleri rica olunur.

 

DİKKAT! Lige katılacağını Hatay ASKF'ye bildirmeyen kulüplerimiz İl Fikstürlerin TFF'ce onayından sonra kesinlikle fikstürlere dahil edilmeyecektir. Bu sebeple, olası mağduriyetlerin önüne geçebilmek adına 11.08.2014 Pazartesi günü saat 16.00'a kadar lige katılmak isteyen kulüplerimiz konuyu federasyonumuza bildirmeleri halinde fikstüre dahil edilecektir.

NOT: Kulüp vizesi yaptıran kulüplerimize 2014-2015 Futbol Sezonu El Kitapçığı verilecektir. Ayrıca önceki sezonlarda olduğu gibi her türlü lisans işlemleri, sporcu değiştirme ve müsabaka isim listesi gibi dokümanlar FORMLAR adresi üzerinden ya da üst menüde yer alan "Dokümanlar" menüsü aracılığıyla dijital ortamda doldurulup çıktı olarak alınabilecektir.

 

 

2014-2015 Spor Sezonu'nda bütün kulüplerimize başarılar dilerim.

Mehmet ÖZTÜRK

Hatay ASKF Başkanı