FUTBOL İL TEMSİLCİSİ SEÇİM DUYURUSU

D U Y U R U

 

Hatay Futbol İl Temsilcisinin iki yıllık görev süresinin sona ermesi nedeniyle yeniden iki yıllığına 24.07.2014 Perşembe günü saat 11.00 da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda Futbol İl temsilcisi seçimi yapılacaktır. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde 31.07.2014 Perşembe günü aynı yer ve saatte bu kez çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

İl Temsilcisi seçimlerinde 2013-2014 futbol sezonunda herhangi bir kategoride liglere katılan kulüpler oy kullanma hakkına sahiptir. İl temsilciliği seçimlerinde oy kullanacaklar ; kulüp yönetiminin yönetim kurulu üyeleri arasından yetki vereceği bir yönetici için,  ASKF’ye hitaben kulübün antetli, sayı ve konusu yazılı kulüp mühürlü ve kulüp başkanı tarafından imzalı yazı  ile katılımları gerçekleşecektir. Oy kullanacak kulüp temsilcisi  nüfus cüzdanın aslı ve arkalı önlü fotokopisini ibraz ederek oy  kullanabileceklerdir.

a) İl Temsilcisi seçimlerine önceki (2013-2014) sezonda faal olmayan kulüpler seçime katılamazlar,

 b) İl Temsilcisi seçimlerinde oy kullanmak için yetki yazısı getirmeyen kulüpler seçimlere  katılamazlar.    

c) İl Temsilcisi seçimlerinde yetki yazısı gönderen kulüpler seçimlere katılacaklardır. Katılacaklar kulüpler seçim salonuna yetkili kişi dışında ikinci bir kişi ile katılamazlar.

d) İl Temsilcisi için aday olacakların en az lise ve dengi okul mezunu olması ve diplomanın aslı ile bir fotokopisinin ibrazı zorunludur.

e) İl Temsilcisi adayı olacak kişinin, bir defada veya toplam 6 ay (altı) aydan fazla hak mahrumiyetleri cezaları almamış olmak. İlgili kulüplere duyurulur. 14.07.2014

 

Hatay Gençlik Hiz. ve Spor İl Müdürlüğü                   Hatay ASKF Başkanlığı