06 Mart 2020 Ceza Listesi

  • Yazdır

TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU

HATAY AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

 KURULUŞ          : 24 Temmuz l99l                                                      ANTAKYA

 KÜTÜK NO        : 31 / 09 /143                                                              06.03.2020

 SAYI                     : 2020/ 128

 KONU                  : Ceza Listesi

 

            Hatay Futbol İl Disiplin Kurulunun cezaya ilişkin eylemde bulunanlar hakkında vermiş olduğu

kararlar aşağıya çıkarılmış olup;   İlan ve bilgi edinilmesini arz ve rica ederim.

 Mehmet ÖZTÜRK

                Hatay ASKF Başkanı

SIRA

ADI SOYADI

KULÜBÜ

ALDIĞI CEZA

BAŞLAMA TARİHİ

OYNAYACAĞI TARİH

1

Oğuzhan Arslan(1484543) (Vizesiz)

UğurdalÖ.Sağ.K.Sp.

26 Maç-15=11 Maç

19.09.2015

1.A.K.U-19(16-17 Sez.11 Maç

2

İzzet Bozkurt (1402496) (Vizesiz)

Reyhanlı Bld.Spor

3 Maç

24.02.2016

SüperLig 16-17Sez.3Maç.

3

Burak Çağrı Karaömer(1452555) (Vizesiz)

Yayladağıspor

3 Maç

10.03.2017

1.A.K. P (17-18 Sez.3 Maç)

4

Mustafa Şafoğlu (Vizesiz)

Reyhanlı Bld.Spor

5 Maç (F.D.T.44/1,a Mad.Uyarınca-1=4

06.04.2017

17-18 Sez. S.Lig 4 Maç

5

CengizhanKaraçete(1450588) Vizesiz

Altınkaya Bld.Spor

15 Maç

18.04.2017

2.A.K.U-19 Ligi

6

Sezer Doğru  (1462162)(Vİizesiz)

S.Cilli Genç. ve spor

21  Maç (AFDK)-16=5 maç

07.01.2018

1.A.K.U-19 Ligi   18-19 sez. 5 Maç)

7

Kaan Serin (1464959) (Vizesiz)

Harbiyespor

1 Maç

20.01.2018

1.A.K. (18.19 Sez.1Maç)

8

Mehmet Çağatay (1436665)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=10 Maç

12.03.2018

2.Amatör

9

Süleyman Tanrıseven (1432194)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=12 Maç

12.03.2018

2.Amatör

10

Avni Koncagül (4519756)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=10 Maç

12.03.2018

2.Amatör

11

Mehmet Aksoy (4519756)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=10 Maç

12.03.2018

2.Amatör

12

Doğukan Civil (4501235)(Vizesiz)

Yayladağıspor

Tedbirsiz

14.05.2018

2.A.K. U-19  (18-19 sez.1 maç)

13

Uğur Akhan (157797) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa (Vizesiz)

Dörtyol Esnaf Spor

14 Maç-11=3 Maç

26.11.2018

Süper (19-20 sez.3 Maç)

14

Mehmet Karataş (1492224) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(Vizesiz)

Belen Bld. Spor

13 Maç -8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 (19-20 Sez.5 Maç)

15

Ümit Dönmez (1491562) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(Vizesiz)

Belen Bld.Spor

13 Maç-8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 (19-20 Sez.5 Maç)

16

Serhat Keleş  (4516437) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(Vvizesiz)

Belen Bld.Spor

13 Maç -8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 (19-20 Sez.5 Maç)

17

Onur Kılıç  (4507892)

Belen Bld.Spor

13 Maç-8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 Ligi

18

Mehmet Şenyurt  (4516134)

Belen Bld.Spor

13 Maç-8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 Ligi

19

Emre Kocaoğ (1433554)

Kaan Tem. Ant.Genç.ve spor

11 Maç

18.01.2020

1.A.K.U-19 Ligi

20

Serkan Karakoç (4520213) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Dörtyol Bld.Spor

9 Maç-6=3 Maç

25.02.2019

U-16 Ligi( 19-20 sez.3 Maç)

21

Abdulhamit Caner Kuş (4500797) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

H.Gençlerbirliğispor

12 Maç-8=4 Maç 

10.03.2019

2.A.K.U-19(19-20 sez.4 Maç)

22

Yusuf Okyay (1499514)(19-20 vizesiz

BohşinGenç.Ve spor

10 Maç -8=2 Maç

10.03.2019

2.A.K:U-19(19-20 sez.2 maç)

23

Yasin Ekin (4530992) (19-20 sez.vizesiz

Bohşin Genç. Vre Spor

10 Maç-8=2 Maç

10.03.2019

2.A.K:U-19(19-20 sez.2 maç)

24

Kasım Kılıç (4530815) (19-20 sez.vizesiz

Bohşin Genç. Vre Spor

10 Maç -8=2 Maç

10.03.2019

2.A.K.U-19(19-20 sez.2 maç)

25

Serkan Kaz (4510239) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Hassa Bld.Spor

8 Maç-2=6 Maç

29.03.2019

1.A.K.Play-Off            (19-20 sez. 6 Maç)

26

Emre Küçük (1461136) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Körfez İskenderunspor

Tedbirsiz

04.04.2019

Süper (19-20 Sez. 1 Maç)

27

Abdulkerim Koca (1421296) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Hatay 1967 G.ve spor

3 Maç

10.04.2019

2.A.K.(19-20 Sez. 3 Maç)

28

Doğukan Koca (1490776) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa (VİZESİZ)

Nişrinspor

6 Maç-4=2 Maç

21.04.2019

2.A.K.U-19(19-20 Sez. 2 Maç)

29

Ferit Hortum (1485167)(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(VİZESİZ)

Kaan T.Ant.G.ve spor

Tedbirsiz

29.04.2019

U-16 (19-20 sez. 1 Maç)

30

Ender Yüksel (1483901) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

K.NardüzüGen.ve spor

3 Maç

05.05.2019

2.A.K.U-19(19-20 Sez.3 Maç)

31

Alperen Ensari (4531035) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Aşkarbeylispor

1 Maç

05.05.2019

2.A.K.U-19 (19-20 Sez. 1 Maç)

32

Faruk Çebişli (61739) YÖNETİCİ

Hassa Bld. Spor

6 Ay (**)

07.10.2019

U-16 Ligi (08.04.2020)

33

Erhan Balcı (17568) ANTRENÖR

Hassa Bld.Spor

6 Ay (**)

07.10.2019

U-16 Ligi (08.04.2020)

34

Mustafa Kemal Gül (1431820)

Aşkarbeylispor

12 Maç

24.10.2019

2.Amatör

35

M.Akif Kıran  (MASÖR)

Kırıkhan 1461 Spor

12 Maç

14.11.2019

1.Amatör

36

Mehmet Cansever (26762) (YÖNETİCİ)

Yayladağıspor

5 Ay (**)

14.11.2019

1.Amatör  (15.05.2020)

37

Ümit Gül  (4520138)

BekbeleGenç.ve spor

8 Maç

13.12.2019

2. Amatör

38

Abdullah Gözen  (1489450)

Erzinspor A.Ş.

8 Maç

15.12.2019

1.A.K.U-19 Ligi

39

İhsan Albayrak  (Yönetici, Futbolcu 1402564)(31.01.2020 H.Med.G.vespor’a aktarma yaptırdı)

H.MedeniyetlerGenç.ve spor

10 Maç

23.12.2019

1.Amatör

40

Necati Karagön  (1498733)

ÜzümdalıGenç.ve spor

7 Maç

23.12.2019

1.Amatör

41

Emin  Burak İnce  (4512728)

ÜzümdalıGenç.ve spor

7 Maç

23.12.2019

1.Amatör

42

Mehmet Hıdır Keleş  (1411310)

ÜzümdalıGenç.ve spor

7 Maç

23.12.2019

1.Amatör

43

Özkan Uçar  (1420219)

Antakya Bld.G.ve spor

10 Maç

23.12.2019

2.Amatör

44

Mehmet Sert  (4509670)

Dörtyolspor

8 Maç

23.12.2019

2.Amatör

45

Üzümdalı Genç. Ve Spor Kulübü

Üzümdalı G.ve spor

2 Maç saha kapatma

23.12.2019

1.A.K. 20-21 sez.2 Masç

46

Süleyman Eryılmaz  (1487482)

S.DağCilli G.ve spor

2 Maç

29.12.2019

1.A.K.U-19(20-21 sez.2 maç)

47

Celal Özçelik  (1416135)

Altınkaya Bld.Spor

3 Maç

30.12.2019

1.Amatör

48

Anıl Sağır  (1447206)

A.Uluçınar G.ve spor

5 Maç

30.12.2019

1.Amatör

59

Emir Hamza Demircan  (4511058)

İsk.YükselişKol.spor

Tedbirsiz

30.12.2019

U-16 (20-21 sez. 1 maç)

50

Abidin Kutay Kutlu (1492605)

Kırıkhanspor

15 Maç

03.01.2020

Süper Amatör

51

Mehmet Uçak  (4501662)

Kırıkhanspor

15 Maç

03.01.2020

Süper Amatör

52

Hulusi Topal  (4501662)

Kırıkhanspor

15 Maç

03.01.2020

Süper Amatör

53

Hüseyin Çağlar  (Başkan)

Kırıkhanspor

2 Yıl (**)

03.01.2020

Süp. Amatör (04.01.2022)

54

Fatih Karakoç  (1426010)

A.Uluçınar G.ve spor

7 Maç

04.01.2020

1.Amatör

55

Engin Canımoğlu (Teknik Sorumlu)

ArsuzUluçınar Genç.

2 Ay (**)

04.01.2020

1.Amatör (05.03.2020)

56

Mustafa Tutar  (1438599)

Hassa Bld.Spor

4 Maç

11.01.2020

1.Amatör

57

Zülfikar Aydemir  (4518888)

ArsuzGözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

58

Mert Zemzemoğlu  (4502715)

ArsuzGözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

59

Kerim Kaya  (4519925)

ArsuzGözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

60

Mehmet Ali Satmaz  (4521391)

ArsuzGözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

61

Mehmet Sözer  (54935) Yönetici

Güneyler Genç.ve spor

75 Gün (**)

12.01.2020

U-15 Ligi (27.03.2020)

62

Mustafa Yavuz  (1422467)

Hassa Bld.Spor

Tedbirsiz

11.01.2020

1.A.K. (20-21 sez. 1 Maç)

63

Mustafa Parıldar (14236)(Yönetici)

Madenboyuspor

2 Ay (**)

20.01.2020

U-15 Ligi (21.03.2020)

64

Arif Özdemir  (61850  (Yönetici)

İsk.Yıldızspor

3 Ay (**)

25.01.2020

1.A.K.Play-Off

65

Yasin Özdemir  (1467009)

Asaş 1972 spor

10 Maç

27.02.2020

2.Amatör

66

Necmettin Doğancı  (1465332)

H.Gençlerbirliğispor

4 Maç

03.02.2020

2.Amatör

67

Mert Ceylan  (1449055)

Aşkarbeylispor

4 Maç

03.02.2020

2.Amatör

68

Fatih Bozdoğan (14020)(Yönetici)

Aşkarbeylispor

1 Ay (**)

03.02.2020

2.Amatör (04.03.2020)

69

Adem Önal  (1448389)

Dörtyolspor

4 Maç

03.02.2020

2.Amatör

70

Onur Aykut  (1454803)

Ekincispor

5 Maç

03.02.2020

Süper Amatör

71

Gökhan Sabancı  (26489) (Antrenör)

Samandağspor

50 Gün (**)

06.02.2020

Süp. Amatör (27.03.2020)

72

Melih Saçlı  (4507091)

H.Gençlerbirliğispor

4 Maç

06.02.2020

2.Amatör

73

Kamil Özbülbül  (1477777)

Azganlıkspor

3 Maç

07.02.2020

2.Amatör

74

Sami Yeşilova  (1493826)

Naz.Kuy.Dursunluspor

3 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

75

Mervan Zekeriya Dönmez  (4533864)

İsk.Sakaryaspor 2018

3 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

76

Sercan Nehir  (1498247)

S.Gençlerbirliğispor

10 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

77

Hikmet Baran Hüzmeli  (4527160)

S.Gençlerbirliğispor

10 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

78

Corc Tekbaş  (4538474)

S.Gençlerbirliğispor

10 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

79

Ersin Miçooğulları  (141782)

S.Gençlerbirliğispor

20 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

80

Abdulkadir Benli  (4500617)

H.Gençlerbirliğispor

Tedbirsiz

06.02.2020

2.Amatör

81

Ahmet Aksoy  ((4519776)

Madenboyuspor

4 Maç

14.02.2020

2.Amatör

82

Mehmet Enes Yıldırım  (4502901)

Nişrinspor

F.D.T.nin 41/1-a,45/a 10.Mad. 3 Maç

16.02.2020

1.A.U-19 Play-Off

   83

Mehmet Uğur Gürbüz  (1495096)

Nişrinspor

F.D.T.nin 41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

84

Mustafa Onur Yiğitbaşı  (1496335)

Nişrinspor

F.D.T.nin41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.U-19 Play-Off

85

Mehmet Karakılıç  (1490839)

Nişrinspor

F.D.T.nin41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

86

Fatih Mehmet Küpeli (1477132)

Nişrinspor

F.D.T.nin41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

87

Orhan Gezginci  (1498721)

Nişrinspor

F.D.T.nın 41/1-a, 45/a 10. Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

88

Abdulhamit Caner Kuş (4500797)

Nişrinspor

F.D.T.nin41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

89

Hüseyin Utkan  (1484174)

Nişrinspor

F.D.T.nin41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

90

Halit Ersoy  (12091)Teknik sorumlu)

Nişrinspor

F.D.T.nın 41/1-c,12 Mad.30 Gün (**)

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off(17.04.2020

91

Mehmet Can Saykal  (4500616)

İsk.Kayraspor

F.D.T.nin 41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

92

Yusuf Devecioğlu  (1476267)

İsk.Kayraspor

F.D.T.nin 41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

93

Hakan Toprak  (4515240)

İsk.Kayraspor

F.D.T.nin 41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.03.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

94

ŞehmusDaşlı  (1485232)

İsk.Kayraspor

F.D.T.nin 41/1-a,45/a 10.Mad. 4 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

95

Ali Çınar  (4543414)

ÜzümdalıGenç.ve spor

7 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

96

Berke Gümüş  (1496282)

Samandağspor

3 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

97

Uğur Alğur  (4519334)

Kırıkhan Bld.G.ve spor

8 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

98

Abdulvahit Başaran  (1445373)

BohşinGenç.ve spor

14  Maç

20.02.2020

2.Amatör

99

İlkkan Taze  (1463026)

Azganlıkspor

5 Maç

20.02.2020

2.Amatör

100

Dibo Aziz Deviren  Yönetici (54784)

Madenboyuspor

6 Ay  (**)

22.02.2020

U-15 Ligi(24.08.2020)

101

Mehmet Derviş Açıkgöz  (4519763)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

102

Muhammet Mustafa Deviren  (4519760)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

103

Muhammed Deviren  (4519765)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

104

Mehmet Sevim  (4540594)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

105

Cuma Alver  (4519767)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

106

Hayrettin Deviren  (4520175)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

107

Mehmet Arslan  (4520055)

Madenboyuspor

8 Maç

22.02.2020

U-15 Ligi

108

Hüseyin Güleryüz  (4517848)

BohşinGenç.ve spor

1 Maç

22.02.2020

2.A.K.U-19

109

Mehmet Bozoğlan  (4521842)

Antakya Bld.G.ve spor

1 Maç

23.02.2020

2.A.K.U-19

110

Özgür Sakallı  (1496277)

Sümerspor

4 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

111

Kerimcan Aşkar  (1496274)

Sümerspor

4 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

112

Sami Cabiroğlu  (1492911)

Sümerspor

4 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

113

Ali Atıcı  (4510289)

Sümerspor

4 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

114

Mehmet Meriç Gönenç  (1492912)

Sümerspor

4 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

115

Demircan Altınöz  (1493825)

Sümerspor

4 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

120

Ali Ozan Yangın  (4500823)

ArsuzKaraağaçspor

1 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

121

İbrahim Tümkaya  (1490443)

K.Nardüzü G.ve spor

1 Maç

24.02.2020

U-17 Ligi

122

Mehmet Emin Karaçete  (4502501)

Altınkaya Bld.Spor

Tedbirsiz

20.02.2020

2.A.K.U-19

123

Bünyamin Hatay  (1496164)

Hatay 1939 F.K.

Tedbirsiz

24.02.2020

U-17 Ligi 

124

Mustafa Asil  (145099)

Kırıkhan 1461 spor

1 Maç

27.02.2020

1.A.K.Play-Off

125

Halim Sapmaz  (1439627)

İsk. Meydanspor

3 Maç

27.02.2020

1.A.K.Play-Off

126

Sühey Tertemiz  (57973) Yönetici

Arsuz İlk Adımspor

7 Gün  (**)

27.02.2020

2.Amatör (05.03.2020)

127

Hakan Süloğlu  (62359) Yöenetici

Hatay Efsanespor

1 Ay  (**)

27.02.2020

2.Amatör (28.03.2020)

128

Devran Sebzeci  (1436119)

K.Nardüzü G.ve spor

3 Maç

27.02.2020

2.Amatör

129

Gezgin Kapan  (1447094)

K.Nardüzü G.ve spor

5 Maç

27.02.2020

2.Amatör

130

Murat Kaya  (1516832)

Aşkarbeylispor

2 Maç

28.02.2020

2.Amatör

131

Sefa Yıldır  (63530) Yönetici

Aşkarbeylispor

2 Ay  (**)

28.02.2020

2.Amatör (29.04.2020)

132

Gökdeni Mansuroğlu  (1496691)

Harbiyespor

1 Maç

02.03.2020

U-17 Ligi

133

Emir Masruoğlu  (4500313)

Karaağaçspor

1 Maç

02.03.2020

U-13 Ligi

134

Mehmet UmudSoyasalan  (4543422)

Erzinspor A.Ş.

1 Maç

02.03.2020

U-13 Ligi

135

Adnan Denizli  (54939) Yönetici

H.Gençlerbirliğispor

15 Gün  (**)

02.03.2020

U-13 Ligi (17.03.2020)

136

Berke Koç  (4500271)

Arsuz İlk adımspor

Tedbirsiz

27.02.2020

2.Amatör

137

İbrahim Yüksel  (1454593)

K.Nardüzü G.ve spor

Tedbirsiz

27.02.2020

2.Amatör

138

Alpay Dinçman  (1473530)

H.Medeniyetler G.ve spor

Tedbirsiz

27.02.2020

2.Amatör

139

Hüseyin Özer  (1426884)

İsk.Sakaryaspor 2018

Tedbirsiz

27.02.2020

2.Amatör

140

Muhammed Ekinci  (4500313)

İsk.Kayraspor

Tedbirsiz

01.03.2020

U-15 Ligi

141

Uğur Can  Yıldırım  (4541882)

Hatay Efsanespor

Tedbirsiz

01.03.2020

U-15 Ligi

142

Berkay Mansuroğlu  (1496877)

Harbiyespor

Tedbirsiz

02.03.2020

U-17 Ligi

(**)“İki yıldız işaretli olanlar soyunma odası ve yedek kulübelerine giremezler”!. (**)

NOT: 1-Tedbirli olarak sevk edilen Futbolcu, Antrenör ve Yöneticilerin sevk edildikleri kategorilerde cezaları infaz edilmeden hiçbir kategoride esami listelerine yazılamazlar. Ancak Müsabakaları sona eren Kategorilerde Maç Cezası alan sporcuların; Devam eden alt veya üst Kategorilerde yaşları uygun olması halinde cezaları infaz edilecektir. Ancak cezaları bir sonra’ ki sezona sarkması durumunda, yeni sezonda lisans vizesi veya aktarma işlemi yapılmasından sonra cezalarının infazı başlar, lisans vizesini veya aktarma işlemi yaptırmayanların cezaları infaz edilemez. Ancak cezaları sonraki sezona sarkması durumunda, yeni sezonda lisans vizesi veya aktarma işlemi yapılmasından sonra başlar, lisans vizesini ve aktarma işlemi yaptırmayanların cezaları infaz edilemez.

NOT:2-Tedbirsiz olarak ceza kuruluna sevk edilen; futbolcu, Antrenör ve yöneticilerin sevk edildikleri kategorilerde cezaları infaz edilmeden (1 maç), hiçbir kategoride esami listelerine yazılmayacakları gibi yedek kulübelerine giremezler. Müsabakalara Hakem Ataması yapılmayan,  müsabakalar oynanmış olarak sayılamaz.

NOT:3 Futbol İl Disiplin Kurulunca futbolcu, Antrenör ve Yöneticilere verilen 2 Müsabakaya kadar olan men cezalarına karşı (AFDT) Talimatının 86. Maddesi gereği itiraz yapılamaz

NOT:4-Tedbirli veya tedbirsiz Disiplin Kuruluna sevk edilen Sporcu, Yönetici ve Antrenörlerin Disiplin cezaların infazlarını kulüplerimiz takip edeceklerdir. Aksi durumlarda İl Tertip Kurulu, İl Disiplin Kurulu ve ASKF’yi sorumlu tutamazlar.

NOT:5-İdari Tedbirli olarak Disiplin Kuruluna sevk edilenlerin, F.D.T.nın 74. Maddesi 9 bendi gereği savunma istenmeden 48 saat içerisinde ilgili kuruma vermeleri zorunludur.  Disiplin cezası alan Kulüp, Yönetici, Antrenör ve Futbolcuların Disiplin kararı yayımlandıktan sonra yedi gün içerisinde itiraz bedelini yatırarak banka makbuzunu ekleyerek üst yazı ile ASKF nezdinde yapabilirler, belirtilen süre içerisinde yapılacak itirazlar dikkate alınamaz.  

 

NOT:6-Futbol İl Tertip Kurulu Kararlarına yapılacak itirazlar beş gün içerisinde itiraz bedelini yatırarak banka makbuzu ile İlgili kuruluşlar nezdine yapılacaktır. Belirtilen günler dışında yapılacak itirazlar dikkate alınamaz.

 

NOT:7-İllerde oynanan yerel amatör futbol lig müsabakalarında ve diğer amatör lig müsabakalarında Futbol Disiplin Talimatı’nın 101. Maddesinde belirtilen yaptırımın cezaların ertelenmesine dair hükümler, amatör liglerde uygulanmayacaktır. Bununla ilgili kulüplerin AFDK’ YA ve İl Disiplin

Kurullarına yapacakları başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca 2019-2020 sezonu Amatör Futbol Liglerinde uygulanacaklar el kitapçığında sayfa 25/12.Mad. açık bir şekilde belirtilmiştir

 

NOT:8 F.D.T.nın 92/12 maddesi uyarınca iki sarı karttan kırmızı kartla ile ihraç edilen futbolcuların, Fikstürden ihraç edilmiş veya ligden çekilenler hariç ilk resmi müsabakadan sonra infaz edilmiş sayılır. (Rakip takımın veya takımların liste verip 9 kişiyi temin etmeden hükmen mağlubiyetler dâhil.

 

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

NOT:9 FDT. TALİMATININ 15.MAD. 1.BENDİ GEREĞİ; DİSİPLİN CEZASI ALAN FUTBOLCULARIN; LİSANS VİZE İŞLEMLERİNİ FUTBOL DİSİPLİN TALİMATI GEREĞİ YAPTIRILMASI ZORUNLUDUR. AKSİ TAKDİRDE LİSANS VİZE İŞLEMLERİNİ YAPTIRMAYANLARIN CEZALARIN İNFAZI BAŞLATILAMAZ. ANCAK LİSANSLARINDA ARALIKSIZ OLARAK BEŞ YIL HERHANGİ BİR İŞLEM YAPILMAMASI DURUMUNDA ZAMAN AŞIMINDAN DOLAYI CEZALAR DÜŞER

 

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

            Başta Yönetici, Antrenör ve futbolculara verilen cezaların ASKF ile hiçbir şekilde ilgisi olmadığı gibi Müsabakalarda haklarında rapor edilenler Futbol İl Tertip Kurulunca rapora göre tedbirli veya tedbirsiz İl Disiplin Kuruluna sevk edilmektedir.  Futbol İl Disiplin Kurulu Hakem, Gözlemci ve saha komiserlerinin raporları doğrultusunda Futbol Disiplin Talimatı gereği ceza verilmektedir. Bu konunun bu şekilde bilinmesi ve ona göre davranılması hususunda kulüplerimizin daha duyarlı olmasını rica ederiz

Üyesi bulunduğumuz Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Bakanlar Kurulunun 11.08.1987 tarih ve 87/12003 sayılı kararı ile kamu yararına çalışan dernekler statüsündedir.

 

 

“SPOR’DA ŞİDDETE YER YOKTUR YAŞASIN FAİR-PALAY YAŞASIN CENTİLMENLİK”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazışma Adresi: Silahlı Kuvvetler Cad.Vert Apt. No:22 Kat 3 /5 P.K.66-31070 ANTAKYA-HATAY

Tel: 0 326 2138726-2143392 Fax: 2149567

VEB : www.hatayaskf.org.tr E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.