32. Hafta Puan Durumu

2018-2019 SEZONU PUAN CETVELİ

2.A.K.E GRUBU  PLAY-OFF ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

EKP

P

HATAY B.Ş.BLD.SP.

3

3

-

-

9

-

1

10

ÜZÜMDALI  G.VESP.

3

2

-

1

10

6

1

7

H.MED.G.VE SP.

3

1

-

2

5

7

-

3

DİKMECESPOR

3

-

-

3

2

13

-

-

 

2.A.K.F GRUBU PLAY-OFF ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

EKP

P

İSK.YILDIZSPOR

3

2

1

-

9

3

1

8

A.ULUÇINAR G.VESP

3

1

2

-

4

3

1

6

İSK.ESEN G.VE SP.

3

1

-

2

8

7

-

3

AZGANLIKSPOR

3

-

1

2

5

13

-

1

 

2018-2019 SEZONU 2.A.K.U-19 KAT. PUAN CETVELİ

2.A.K-U-19 A GRUBU ( 14. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

NİŞRİNSPOR

13

13

-

-

55

10

39

H.GENÇLERBİRLİĞİ

14

11

1

2

67

15

34

YAYLADAĞISPOR

13

9

1

3

54

16

28

BOHŞİN G.VE SPOR

14

7

1

6

75

34

22

ANTAKYA GÜCÜ SP.

13

7

1

5

46

24

22

YENİÇAĞ G.VE SPOR

13

4

2

7

38

58

14

HARBİYESPOR

13

3

1

9

23

90

10

TURUNÇLU G.VE SP.

13

2

1

10

24

57

7

ÜZÜMDALI G.VE SP.

14

-

-

14

1

79

-

NOT: ÜZÜMDALI GENÇLİK VE SPOR 3-0 HÜKMEN

MAĞLUBİYETİNDEN DOLAYI ÜÇ PUAN TENZİL

NOT: HARBİYESPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

2.A.K-U-19 B GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

12

8

2

2

30

21

26

BEKBELE G.VE SP.

12

7

2

3

38

20

23

ARSUZ İLK ADIM

12

7

1

4

26

16

22

İSK.YILDIZSPOR

12

6

2

4

35

18

20

İSK.ESEN G.VE SPOR

12

4

5

3

36

25

17

DÖRTYOLESNAF SP.

12

4

1

7

29

35

13

DÖRTYOLSPOR

12

3

3

6

28

37

12

AŞKARBEYLİSPOR

12

1

-

11

17

67

3

2018-2019 SEZONU U-16 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-16 A GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

14

12

1

1

54

20

37

REYHANLI BLD. SP.

14

10

1

3

58

27

31

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

14

9

2

3

40

15

29

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

14

7

2

5

37

26

23

SÜMERSPOR

14

6

2

6

36

24

20

ANTAKYA GÜCÜ SP.

14

3

3

8

23

48

12

HASSA BLD.SPOR

14

3

1

10

31

49

10

DURSUNLUSPOR

14

-

-

14

8

78

-

 

 

 

 

U-16  B GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

GÜNEYLER G.VE SP.

14

13

1

-

52

10

40

TAVLA G.VE SPOR

14

12

1

1

69

10

37

SAMANDAĞSPOR

14

10

-

4

56

19

30

H.GENÇLERBİRLİĞİ

14

6

2

6

32

42

20

KAAN TEM.A.G.VE SP

14

5

1

8

20

50

16

YAYLADAĞISPOR

14

2

3

9

14

24

9

ARMUTLUSPOR

14

2

1

11

11

58

7

YENİÇAĞ G.VE SPOR

14

1

1

12

19

60

1

YENİÇAĞ GENÇLİK VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

U-16  C GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

12

12

-

-

77

2

36

ARSUZ İLK ADIM SP.

12

8

1

3

35

18

25

KARAAĞAÇSPOR

12

7

1

4

34

26

22

İSK.KARTALSPOR

12

6

1

5

30

35

19

KIRIKHANSPOR

12

3

1

8

15

42

10

A.UMUT G.VE SPOR

12

2

1

9

19

45

7

DÖRTYOL BLD.SPOR

12

1

1

10

20

62

4

2018-2019 Sezonu Klasman Müsabakaları sonucunda, PLAY-OFF oynayacak takımlar;

 

1-A Grubu birincisi;                                       Ekincispor                              (013031)

2-B Grubu birincisi;                                       Güneyler Gençlik ve Spor      (016222)

3-C Grubu birincisi;                                       İskenderun Kayra Spor          (017366)

 

PLAY-OFF Müsabakaları sonucunda; puan sıralamasında ilk iki sırayı alan toplam iki takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde edecklerdir.

 

2018-2019 SEZONU U-14 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-14 A GRUBU ( 16.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

16

15

1

-

90

8

46

SAMANDAĞSPOR

16

12

2

2

72

19

38

REYHANLI BLD.SP

16

11

2

3

62

18

35

ALTINÖZÜ BLD.SPOR

16

9

1

6

48

28

28

H.KARTALSPOR

16

7

2

7

61

40

23

D.ÇINAR G.VE SPOR

16

4

1

11

28

81

13

ARMUTLUSPOR

16

2

-

14

8

119

3

D.SÜM.SARIBAHÇESP

16

6

1

9

35

43

13

YENİÇAĞ G.VE SPOR

16

1

-

15

6

54

-

NOT:ARMUTLUSPOR VE D.SÜMER SARIBAHÇESPOR’DAN 3’ER PUAN TENZİL

NOT:YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR İLE DEFNE SÜMER SARIBAHÇE SPOR İKİŞER MÜSABAKAYA ÜST ÜSTE ÇIKMADIKLARINDAN LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜLER

 

U-14 B GRUBU ( 16.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

16

15

-

1

121

12

45

KAAN T.ANT.G.VE SP.

16

13

-

3

73

25

39

H.SARAYSPOR

16

12

1

3

66

31

37

MADENBOYUSPOR

16

10

2

4

41

30

32

SÜMERSPOR

16

6

1

9

32

49

19

KUMLU G.VE SPOR

16

6

2

8

25

56

17

H.KARADENİZ FIR.SP

16

3

1

12

17

63

10

GÜNEYLER GENÇ.

16

2

1

13

17

79

7

ANTAKYASPOR FK

16

1

-

15

6

53

-

NOT: ANTAKYASPOR FK. İKİ DEFA MÜSABAKAYA ÇIKMADIĞINDAN DOLAYI LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

NOT: KUMLU GENÇLİK VE SPOR’DAN 3 PUAN TENZİL

 

 

U-14  C GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.İLK ADIM SPOR

12

10

2

-

96

3

32

A.GÖZCÜLERSPOR

12

9

2

1

60

8

29

ARSUZ İD.YURDU SP.

12

7

2

3

73

13

23

DÖRTYOL ESNAF SP.

12

6

1

5

56

44

19

İSK.YILDIZSPOR

12

2

1

9

15

89

7

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

12

2

-

10

20

85

6

A.KARAAĞAÇSPOR

12

2

-

10

14

92

6

 

U-14 D GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.YÜKSELİŞKOL.SP.

12

11

-

1

52

13

33

KARAAĞAÇSPOR

12

10

1

1

47

14

31

A.UMUT G.VE SPOR

12

6

1

5

43

31

19

A.ULUÇINAR G.VE SP

12

5

3

4

34

19

18

İSK.KARTALSPOR

12

4

1

7

20

35

13

İSK.KAYRASPOR

12

2

2

8

16

30

8

VİPARK G.VE SPOR

12

-

-

12

5

75

-

Klasman Müsabakaları sonucunda;

1-A Grubu birincisi                            :Hatay Büyük Şehir Belediyesi Gençlik ve Spor             (017209)

2-B Grubu birincisi                             :Ekncispor                                                            (013031)

3-C Grubu birincisi                             :Arsuz İlk Adım Spor                                           (014245)

4-D Grubu birincisi                            :İskenderun Yükseliş Koleji Spor                                        (017567)

 

Play-Off Müsabakaları A-B Grupları kendi aralarında, C-D Grupları kendi aralarında oynayacakları tek müsabaka sonucunda üstün olan iki takım Türkiye Şampiyonasına katılacaktır.

 

2018-2019 FUTBOL SEZONU U-12 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-12 A GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

REYHANLI BLD.SP.

5

5

-

-

22

6

15

H.SARAYSPOR

4

4

-

-

38

1

12

H.GENÇLERBİRLİĞİ

4

3

-

1

16

4

9

HARBİYESPOR

5

3

-

2

15

15

9

EKİNCİSPOR

4

2

-

2

13

13

6

KAAN T.ANT.G.VE SP.

4

1

-

3

7

18

3

D.ÇINAR G.VE SPOR

4

1

-

3

9

22

3

GÜNEYLER G.VE SP.

5

1

-

4

8

31

3

TAVLA G.VE SPOR

5

-

-

5

6

24

-

 

U-12 B GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

5

5

-

-

33

3

15

SÜMERSPOR

5

4

-

1

21

12

12

ALTINÖZÜ BLD.SP.

5

3

-

2

12

6

9

TURUNÇLU G.VE SP.

4

3

-

1

13

13

9

MADENBOYUSPOR

4

2

-

2

11

10

6

H.KARADENİZ FIR.

4

2

-

2

12

13

6

ANTAKYAGÜCÜ SP

4

1

-

3

7

25

3

DURSUNLUSPOR

4

-

-

4

7

17

-

MAŞUKLUSPOR

5

-

-

5

9

26

-

 

 

 

 

 

 

 

 

U-12 C GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

5

5

-

-

31

-

15

MEYDANSPOR

5

4

-

1

20

7

12

D.SÜM. SARIBAHÇE

4

3

-

1

21

5

9

GÜZELYAYLASPOR

4

3

-

1

13

2

9

SAMANDAĞSPOR

5

2

-

3

7

11

6

H.KARTALSPOR

4

2

-

2

8

20

6

DEFNE 2013 SPOR

5

1

-

4

5

16

3

SERİNYOLSPOR

4

-

-

4

5

21

-

ARMUTLUSPOR

4

-

-

4

1

29

-

 

U-12 D GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZİLK ADIM SP.

5

5

-

-

28

1

15

İSK.KARTALSPOR

5

5

-

-

20

4

15

KARAAĞAÇSPOR

5

4

-

1

17

5

12

VİPARK GENÇ.VE SP.

5

3

-

2

11

9

9

ARSUZ İD.YURDU

5

3

-

2

9

12

9

ARSUZ UMUT G.VESP

5

2

-

3

7

14

6

DÖRTYOL BLD.SP.

5

1

1

3

5

13

4

İSK.YÜKSELİŞ KOL.

5

1

-

4

4

13

3

İSK.KAYRASPOR

5

-

1

4

5

18

1

A.GÖZCÜLERSPOR

5

-

-

5

4

21

-