Tebrikler İskenderun FK!

İskenderun FK, Play-Off'ta oynama hakkı elde etmiştir.

Devamını oku: Tebrikler İskenderun FK!

Öztürk Güven Tazeledi!

Hatay Amatör Spor Küpleri Federasyonu’nun 13. Olağan Genel Kurulu 24 Mart 2021 Çarşamba günü Hatay ASKF İdari Binasında gerçekleşti. 
Müfit Tatlı, Hamzi Atahan, Kerem Yılmaz ve Zafer Koç’tan oluşan Divan Kurulu yönetiminde yapılan kongre, saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 
Hatay ASKF Başkanı Mehmet Öztürk, kongreye katılan üyelere teşekkür ederek birlik ve beraberlik içerisinde amatör spora hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti. 
Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Raporları'nın okunarak ibrasını takiben seçime geçildi. 
Mehmet Öztürk başkanlığındaki yeni yönetim, denetleme, onur, gençlik ve disiplin kurulları şu isimlerden oluştu: 
BAŞKAN: Mehmet Öztürk 
GENEL SEKRETER: Abdulhalik Görün 
YÖNETIM KURULU ASIL ÜYELERI: Ayhan Dik, Nevzat Gonca, Hayrettin Fırıncıoğulları, Mustafa Bayraktar, Nihat Topal, Kemal Kadıoğlu, Tahsin Yırtıcı, Muhammet Tok, Recep Önal.
YEDEK ÜYELERİ: Cemil Güleryüz, Ahmet Davut, Sonay Ateş, Ali Aksu, Yusuf Talipoğlu, Kerem Yılmaz, Mustafa Tanrıseven, Enver Aşar, Uğur Talipoğlu, Mehmet Çiçek, Ahmet Güvercin.
DENETLEME KURULU ASIL ÜYELERİ: Süleyman Çiçekli, Mithat Günay, Nizamettin Karaali.
DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER: Hasan Yıldız, Belgin Baklacı, Uğur Garbioğlu.
ONUR KURULU ASIL ÜYELER: Semih Gözel, Mehmet Afsal, Mehmet Hamurcu, Osman Şevket Özdemir, Ali Yıldız, Mehmet Güler, Şerifkallioğulları, Hamzi Atahan, Necat Miçooğulları.
ONUR KURULU YEDEK ÜYELER: Zeki Bayirli, Seyfettin Ayrancı, Faiz Ekenel, Inayet Boyar, Eyman Korkmaz, Züher Düzgün, Fuat Akdoğan, Mustafa Öztürk, Mehmet Kadıoğlu.
GENÇLİK KURULU ASIL ÜYELERİ: Fahri Serdar Özal, Nevzat Danacı, Uğur Karabulut, Mehmet Turunç, Sabahattin Aslan, Canan Karaciğer, Yusuf Yatkın.
GENÇLİK KURULU YEDEK ÜYELERİ: Hamza Ezer, Barış Yıldız, Seyfettin Tümer, Atıf Tatlı, Süheyl Atıcı, Oral Özkaya, Cem Uysal.
DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYELER: Zafir Koç, Müntecep Köybaşı, Sadullah Ergin.
DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELER: Ahmet Gezer, Hasan Aydınlı, Necati İnan.
TASKK DELEGELERİ: Abdulhalik Görün, Nevzat Gonca, Ayhan Dik, Nihat Topal, Kemal Kadıoğlu, Süleyman Çiçekli, Zafir Koç, Recep Önal, Cafer Geyik, Mustafa Bayraktar, Hayreddin Fırıncıoğulları, Ahmet Güvercin, Hamzi Atahan.
 
 
 

Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun!

Dur yolcu, bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, bir devrin battığı yerdir!