Yeni Sitemiz Yayına Başlamıştır!

Her yönüyle gelişen dünyaya uyum sağlayan Hatay ASKF internet sitesi hizmetlerinde de son yazılım teknolojilerinden faydalanmaktadır. M Design WDS(0505 680 12 13) tarafından geliştirilen yeni arayüzün kullanım özetini haberin devamında bulabilirsiniz.

Hatay ASKF internet sitesi 2012 sürümünde siz sporcularımızın ve spor yöneticilerinin rahatlığı ön planda tutulmuştur.

SIK KULLANILAN LİSTELER

Sitenin en üstünde sağda yer alan bölümde en sık kullanılan "Müsabaka Programı", "Hakem-Gözlemci Listesi", "Maç Sonucu", "Puan Cetveli" ve "Ceza Listesi" menüleri bulunmaktadır. Bu sayede siz spor severler ve sporla uğraşan kişiler istediğiniz listelere daha çabuk ulaşabileceksiniz.

DOKÜMANLAR MENÜSÜ

Bu menü sayesinde sitemiz üzerinden indirmek istediğiniz bütün dosyalar tek bir bağlantı altında daha düzenli halde sizlere sunulmaktadır. Üst menüde yer alan "Dokümanlar" düğmesine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan "Statüler", "Fikstürler" ve "Formlar" düğmelerinden ilgili olana tıklayarak dilediğiniz formlara ulaşıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

ARŞİV

Ocak 2009-Ocak 2012 arasında kullanılan eski sistemimizi kullanarak iki yıllık arşivimize erişebilirsiniz.

HABER MANŞETLERİ

Klasik olarak site başlığının hemen altında yer alan enlemesine bölge tamamen Hatay ASKF tarafından yayınlanan haberlere ayrılmıştır. Bundaki amaç spor kulüplerimizin ve diğer ilgililerin federasyon haberlerine kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktır.

TABAN BÖLGESİ


Sitenin taban bölgesi(footer), kulüplerimize gerekebilecek diğer bilgi ve belgelerin toplanacağı nokta olup zaman içerisinde daha fazla içeriğe sahip olacaktır.

İLETİŞİM

Her türlü bilgi ve geri dönüşler için Metin ÖZTÜRK, 0505 680 12 13...