HATAY ASKF HİZMET BİNASI RESMEN AÇILDI!

06 Temmuz 2020 tarihi itibariyle hizmet verilmeye başlanan ASKF’nin yeni hizmet binası, 22 Ağustos 2020, Cumartesi günü saat 11.30’da Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ, Hatay Milletvekili Mehmet GÜZELMANSUR, Yayladağı Belediye Başkanı Sayın Mustafa SAYIN ve Yayladağı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Nevzat GONCA; Hatay ASKF Yönetim, Denetim, Gençlik-Spor ve Onur Kurulu üyeleri;
Adana ASKF Başkanı Ahmet BOZAN, Mersin ASKF Başkanı Mithat ERTAŞ, TFF Adana Bölge Müdürü Akif OFLAZ, Hatay Spor Başkan Vekili Aydın TOKSÖZ, İş Adamı Doç. Dr. Necmettin ÇALIŞKAN, Hatay Futbol İl Temsilcisi Müfid Tatlı, Saha Komiserleri Derneği Hatay Şube Başkanı Abdulhalik GÖRÜN, Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Ahmet Sezai DAMDELEN, İl Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat SERT, spor kulüplerimizin saygıdeğer başkan, yönetici ve antrenörleri ile çok sayıda sporseverin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Hatay ASKF’ye tahsis edilen yeni hizmet binası Hatay Büyükşehir Belediyesi Sümerler Spor Tesisi yanında yer alıyor. Yeni bina ile işlemler için gelen sporcu ve kulüp yetkilileri park yeri ve ulaşım sorunu yaşamadan daha ferah bir ortamda hizmet almaya devam edebilecektir.

Yeni binamızın Hatay spor camiasına hayırlı olmasını dileriz.

Binamızın tefrişatında desteklerini esirgemeyen Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanlığı’na, Büro Home Mobilya’ya, Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Sayın Necmettin ÇALIŞKAN’a, Fahri Serdar ÖZAL’a (Serdar Reklam), Güzel İş Limited Şirketi’ne, Filli Boya Tatlı Ticaret’e, Nevzat DANACI’ya, İhsan ALBAYRAK’a, Metin ÖZTÜRK’e(Güvenlik Kamera Sistemi), Tuncay KERİMOĞLU’na(Elektrik İşleri) katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Adres: Sümerler Mahallesi, 1684. Sokak, Numara: 4 Defne/HATAY

(Antik Çaybahçesi ve Sümerler Çaybahçesi ilerisi)

 

Bütün Açılış Fotoğraflarını İndirmek İçin Tıklayınız. (Google Drive - 177 Fotoğraf - 207 MB)