Puan Durumu

 2016-2017 SEZONU HATAY 2.A.K.U-19 PUAN CETVELİ

30.05.2017

2.A.K.U-19  (A GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KAAN T.ANT.G.VE SP

22

20

1

1

92

22

61

S.CİLLİ G.VE SPOR

22

20

-

2

94

21

60

YAYLADAĞISPOR

22

16

2

4

77

24

50

DEFNE G.VE SPOR

22

13

1

8

63

37

40

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

22

12

2

8

71

39

38

TURUNÇLU G.VE SP.

22

12

-

10

54

44

36

M.K.Ü.SPOR

22

10

2

10

48

50

32

ALTINKAYA BLD.SP.

22

8

1

13

55

69

25

YENİÇAĞ G.VE SPOR

22

5

2

15

32

72

17

HARBİYESPOR

22

5

-

17

28

98

15

ÜRGENPAŞA G.VESP

22

4

1

17

26

84

13

ANTAKYA GÜCÜ SP.

22

1

-

21

9

92

-

NOT: ANTAKYA GÜCÜ LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

M.K.Ü.SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

2.A.K.U-19  (B GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İD.YURDU SP

16

12

4

-

52

22

40

İSK.KAYRA SPOR

16

11

3

2

58

16

36

İSK.ESEN G.VE SP.

16

10

2

4

45

23

32

GÖZCÜLER BLD.SP.

16

8

3

5

53

29

27

ARSUZ İLK ADIM SP.

16

7

4

5

42

27

25

BEKBELE G.VE SPOR

16

6

5

5

38

45

23

DÖRTYOLSPOR

16

5

1

10

29

41

16

İSK.SPOR 1967

16

2

-

14

21

87

6

H.DUMLUPINAR SP.

16

-

-

16

-

48

-

NOT: DUMLUPINAR LİGDEN ÇEKİLDİ

 

2.Amatör küme U-19 kategorisi  müsabakaları sonucunda

A grubundan

1-Kaan Temizlik Antakya Gençlik ve spor (013155)

2-Samandağ Cilli Gençlik ve spor                (017290)

 

B grubundan

1-Arsuz İdman Yurdu Spor   (017292)

2-İskenderun Kayra Spor      (017366)

 

2017-2018 sezonunda 1. Amatör küme U-19 Kategorisinde oynamaya hak kazanmışlardır.

 

2016-2017 SEZONU U-13 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-13  (A GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

18

18

-

-

165

-

54

HATAY B.Ş.BLD.SP.

18

13

2

3

75

24

41

HARBİYESPOR

18

13

-

5

72

40

39

H.ÖNCÜ GENÇ.VE SP.

18

12

3

3

74

37

39

KAAN T.ANT.G.VE SP

18

9

3

6

63

61

30

DEFNE G.VE SPOR

18

8

1

9

44

61

25

D.SÜM. S.BAHÇE SP.

18

5

1

12

27

88

16

KURUYER KÖYÜ SP.

18

4

-

14

18

99

12

HATAY İD.YURDU SP

18

3

-

15

15

89

9

MEYDANSPOR

18

-

-

18

-

54

-

NOT:MEYDANSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ

 

U-13  (B GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SÜMERSPOR

16

15

1

-

82

11

46

H.SARAYSPOR

16

11

1

4

47

29

34

H.M.EĞTM.G.VE SPOR

16

10

3

3

58

16

33

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

16

11

-

5

41

20

33

H.ŞİRİNCESPOR

16

10

1

5

62

28

31

TURUNÇLU G.VE SP.

16

5

1

10

25

73

13

YENİÇAĞ G.VE SPOR

16

4

1

11

23

77

13

MAŞUKLUSPOR

16

-

-

16

-

42

-

SERİNYOLSPOR

16

-

-

16

-

42

-

NOT:MAŞUKLUSPOR VE SERİNYOLSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ.

 

NOT: TURUNÇLU GENÇ. VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

NOT: YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

U-13  (C GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ UMUT GENÇ.

18

18

-

-

71

2

54

KIRIKHANSPOR

18

16

-

2

53

10

48

PAYASSPOR

18

14

-

4

47

14

42

ARSUZ İD.YURDU SP.

18

12

-

6

42

26

36

ERZİN BLD.SPOR

18

10

-

8

35

46

30

BELEN BLD.SPOR

18

-

-

18

-

30

-

İCADİYE GENÇ.

18

-

-

18

-

30

-

ARSUZ BLD.SPOR

18

-

-

18

-

30

-

H.DUMLUPINARSPOR

18

-

-

18

-

30

-

KÖRFEZ İSK.SPOR

18

-

-

18

-

30

-

NOT: İCADİYE GENÇLİK VE SPOR, ARSUZ BLD. SPOR, H.DUMLUPINARSPOR

VE KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR, BELEN BLD. SPOR LİGDEN ÇEKİLDİ

 

U-13  (D GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

18

15

3

-

102

5

48

ARSUZ İLK ADIM SPOR

18

15

2

1

69

10

47

H.KARTALSPOR

18

13

2

3

72

16

41

İSK.KAYRASPOR

18

12

3

3

73

11

39

A.ULUÇINAR G.VE SP.

18

7

3

8

26

54

24

İSK.YÜKSELİŞ K.SPOR

18

7

1

10

33

48

22

GÖZCÜLER BLD.SP.

18

5

3

10

18

67

18

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

18

4

-

14

16

66

12

KUMLU G.VE SPOR

18

2

1

15

16

90

7

DÖRTYOL ESNAF SP.

18

1

-

17

7

65

-

NOT: DÖRTYOL ESNAF SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

LİG MÜSABAKALARI SONUCUNDA;

-1 A GRUBU BİRİNCİSİ HATAYSPOR (000122)

-2-B GRUBU BİRİNCİSİ SÜMERSPOR (010639)

-3-C GRUBU BİRİNCİSİ ARSUZ UMUT GENÇLİK VE SPOR (014072)

-4-D GRUBU BİRİNCİSİ KARAAĞAÇSPOR (010651)

 

NOT: A-B GRUPLARI BİRİNCİLERİ KENDİ ARALARINDA,

C-D GRUPLARI KENDİ ARALARINDA OYNAYACAKLARI TEK MÜSABAKA SONUCUNDA, A-B GRUPLARI GALİBİ VE   C-D GRUPLARI GALİBİ TOPLAM İKİ TAKIM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME GRUP MÜSABAKALARINA KATILMA HAKKINI ELDE EDECEKLERDİR.

 

U-13  (D GRUBU)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

1

1

-

-

7

-

3

KARAAĞAÇSPOR

1

1

-

-

1

-

3

ARSUZ UMUT G.VE SP.

1

-

-

1

-

1

-

SÜMERSPOR

1

-

-

1

-

7

-

 

Not U-13 Play-Off müsabakaları sonucunda;

A-B Grupları galibi Hatayspor

C-D grupları galibi Karaağaçspor Türkiye şampiyonası 1. Kademe grup müsabakalarına katılmaya hak kazanmışlardır.