35. Hafta Puan Cetveli

16.05.2018 

 2.A.K E GRUBU PLAY-OFF PUAN CETVELİ  ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

E-P

P

ALTINKAYA BLD.SP.

6

4

1

1

15

12

2

15

S.CİLLİ GENÇ.VE SP

6

4

1

1

23

11

1

14

H.GENÇ.BİRLİĞİSPOR

6

1

1

4

16

18

2

6

GÜNEYLER G.VE SP.

6

1

1

4

6

19

1

5

2.A.K.E grubu Play-Off Müsabakaları sonucund;

1- Altınkaya Bld. Spor                                (012377)

2- Samandağ Cilli Gençlik ve Spor            (017290)

2018-2019 Sezonunda 1.A.Kümede oynama hakkı elde etmişlerdir.

 

2.A.K F GRUBU PLAY-OFF PUAN CETVELİ  ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

E-P

P

İSK.KAYRASPOR

6

3

2

1

20

10

2

13

ARSUZ İD.YURDU SP.

6

2

3

1

13

10

1

10

A.ULUÇINAR G.VE SP.

6

2

1

3

8

7

2

9

İCADİYE G.VE SPOR

6

2

-

4

9

23

1

7

 

2.A.K. F grubu Play-Of müsbakaları sonucunda;

1- İskenderun Kayra spor               (017366)

2- Arsuz İdman Yurdu spor           (017292)

2018-2019 sezonunda 1.A.Kümede oynama hakkı elde etmişlerdir.

 

İkinci Amatör küme Play-Off müsabakaları sonucunda;

1-Altınkaya Bld. Spor                                 (012377)

2-Samandağ Cilli Gençlik ve spor             (017290)

3-İskenderun Kayra spor                           (017366)                    

4-Arsuz İdman yurdu spor                         (017292)

Yukarıda isim ve tescil kodları yazılı dört kulübümüz 2018-2019 sezonunda birinci Amatör kümede oynama hakkını elde etmişlerdir.

2017-2018 SEZONU 2.A.K.U-19 PUAN CETVELİ

2.A.K U-19  A  GRUBU  ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HASSA BLD.SPOR

10

10

-

-

51

10

30

NİŞRİNSPOR

10

7

1

2

26

15

22

YENİÇAĞ G.VE SPOR

10

5

1

4

23

20

16

HARBİYESPOR

10

3

2

5

18

28

11

ALTINKAYA BLD.SP.

10

2

2

6

15

30

8

ÜRGENPAŞA G.VE SP

10

-

-

10

-

30

-

ÜRGENPAŞA GENÇLİK VE SPORLİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

2.A.K.U-19  B  GRUBU  ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

YAYLADAĞISPOR

10

8

1

1

25

10

25

TURUNÇLU G.VE SP.

10

7

1

2

26

7

22

ANTAKYA GÜCÜ SP.

10

4

2

4

20

24

14

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

10

4

2

4

20

17

14

H.GENÇ.BİRLİĞİ SP.

10

2

1

7

19

26

7

 DURSUNLUSPOR

10

1

1

8

8

34

-

NOT: DURSUNLUSPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

2.A.K.U-19 A- B  GRUPLARI BARAJ MÜSABAKASI PUAN CETVELİ

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HASSA BLD.SPOR

1

1

-

-

2

1

3

YAYLADAĞISPOR

1

-

-

1

1

2

-

2.A.Küme A-B grupları baraj müsabakası sonucunda;

Hassa Bld. Spor (013162) 2018-2019 sezonunda 1.Amatör küme U-19 kategorisinde oynama hakkını elde etmiştir.

2.A.K. U-19  C  GRUBU  ( 13.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.KARAAĞAÇSPOR 67

14

12

2

-

62

16

38

ARSUZ İLK ADIM SP.

14

12

1

1

45

11

37

DÖRTYOLSPOR

14

7

1

6

34

28

22

İSK.ESEN G.VE SPOR

14

8

1

5

37

23

22

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

14

6

1

7

37

42

19

AŞKARBEYLİSPOR

14

4

1

9

28

53

13

BEKBELE G.VE SPOR

14

3

1

10

29

57

10

KÖRFEZ İSK.SPOR

14

-

-

14

-

42

-

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

İSK.ESEN GENÇ.VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

C grubu birincisi Arsuz Karaağaçspor 2018-2019 sezonunda birinci amatör küme U-19 kategorisinde oynama hakkını elde etmiştir.

Sonuç olarak İkinci Amatör küme U-19 kategorisi lig ve A, B grupları baraj müsabakası ile C grubu lig müsabakası sonucunda;

1-Hassa Bld. Spor (A, B grupları birincisi             (013162)

2-Arsuz Karaağaçspor 1967                                   (010642)

Yukarıda isimleri yazılı toplan iki kulübümüz 2018-2019 sezonunda birinci amatör küme U-19 kategorisinde oynama hakkını elde etmişlerdir.

2017-2018 SEZONU U-17 PUAN CETVELİ

U-17  A  GRUBU  ( 13 HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SAMANDAĞSPOR

13

13

-

-

88

7

39

EKİNCİSPOR

13

7

4

2

40

24

25

HATAY B.Ş.BLD.SP.

13

7

2

4

38

28

23

YENİÇAĞ G.VE SPOR

13

6

1

6

41

43

19

ALTINKAYA BLD.SP.

13

6

-

7

20

32

18

ÜRGENPAŞA G.VE SP.

13

4

-

9

22

39

12

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

13

3

2

8

28

48

11

TURUNÇLU G.VE SP.

13

1

1

11

10

66

4

U-17  B  GRUBU  ( 11.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KAAN T.ANT.G.VE SP.

11

11

-

-

44

6

33

SÜMERSPOR

11

8

1

2

38

18

25

NİŞRİNSPOR

11

6

2

3

33

22

20

HATAY 1967 G.VE SP.

11

5

3

3

36

25

15

ANTAKYA GÜCÜ SP.

12

4

-

8

21

27

12

H.SARAYSPOR

11

2

-

9

14

40

-

S.CİLLİ G.VE SPOR

11

-

-

11

3

51

-

S.CİLLİ GENÇ.VE SPOR VE H.SARAYSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

Not: Hatay 1967 Gençlik ve spor’dan üç puan tenzil

U-17  A-B GRUPLARI BARAJ MÜSBAKASI PUAN CETVELİ

15.05.2018

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SAMANDAĞSPOR

1

1

-

-

2

1

3

KAAN T.ANT.G.VE SP.

1

-

-

1

1

2

-

U-17  C  GRUBU  ( 13.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

13

12

-

1

70

6

36

KIRIKHANSPOR

13

12

-

1

52

7

36

ERZİN BLD.SPOR

13

7

1

5

34

29

22

BEKBELE G.VE SPOR

13

6

-

7

27

37

18

DÖRTYOL ESNAF SP.

13

6

-

7

18

32

18

İSK.ESEN G.VE SPOR

13

6

-

7

16

42

15

ARSUZ UMUT G.VE SP

13

2

1

10

13

38

7

KÖRFEZ İSK.SPOR

13

-

-

13

-

39

-

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

NOT: İSK.ESEN GENÇLİK VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

U-17  D  GRUBU  ( 13.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

13

11

2

-

47

10

35

İSK.BLD.G.VE SPOR

13

10

1

2

63

13

31

ARSUZ İD.YURDU SP.

13

8

3

2

30

10

27

PAYASSPOR

13

8

1

4

27

22

25

K.NARDÜZÜ G.VE SP

13

5

2

6

17

29

17

A.GÖZCÜLERSPOR

13

3

-

10

28

36

9

İCADİYE G.VE SPOR

13

1

-

12

6

57

-

BELEN BLD.SPOR

13

-

1

12

3

44

-

NOT: BELEN BLD.SPOR VE İCADİYE GENÇLİK VE SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

U-17  C-D GRUPLARI BARAJ MÜSBAKASI PUAN CETVELİ

15.05.2018

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

1

1

-

-

2

1

3

İSK.KAYRA SPOR

1

1

-

-

1

2

-

Baraj müsabakaları sonucunda;

1-A-B Gruplar birincisi                  Samandağspor   (010626)

2-C-D grupları birincisi                  Karaağaçspor    (010651)

Yukarıda isimleri yazılı iki kulübümüz Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde etmişlerdir.

2017-2018 SEZONU U-13  KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

U-13  A  GRUBU (14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

14

13

-

1

112

12

39

REYHANLI BLD.SPOR

14

10

1

3

47

25

31

GÜZELYAYLASPOR

14

8

1

5

34

32

25

ALTINÖZ BLD..VE SP

14

8

-

6

42

24

24

TAVLA G.VE SPOR

14

8

-

6

48

37

24

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

14

4

2

8

32

46

14

H.ŞİRİNCESPOR

14

2

1

11

16

56

7

H.FOLKLOR G.VE SP.

14

-

1

13

5

104

-2

NOT: HATAY FOLKLOR GENÇLİK VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

U-13 B  GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

14

13

-

1

114

12

39

H.KARTALSPOR

14

9

3

2

63

21

30

SÜMERSPOR

14

9

1

4

67

31

28

SAMANDAĞSPOR

14

7

3

4

50

23

24

D.SÜM.SARIBAHÇE SP

14

6

1

7

34

49

19

KAAN T.ANT.G.VE SP

14

5

2

7

40

43

17

KURUYERKÖYÜ SP.

14

2

-

12

26

74

3

HARBİYESPOR

14

-

-

14

8

149

-

NOT; KURUYER KÖYÜ SPORDAN ÜÇ PUAN TENZİL EDİLMİŞTİR

U-13  C  GRUBU ( 16.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

MEYDANSPOR

16

16

-

-

85

6

48

HATAY B.Ş.BLD.SP.

16

11

3

2

48

19

36

H.SARAYSPOR

16

11

2

3

54

20

35

MADENBOYUSPOR

16

10

-

6

37

24

30

TURUNÇLU G.VE SP.

16

8

2

6

37

38

26

KUMLU G.VE SPOR

16

6

1

9

37

45

19

GÜNEYLER G.VE SP.

16

3

1

12

19

74

10

HATAY İD.YURDU SP.

16

1

1

14

9

55

-

ANTAKYA GÜCÜ SP.

16

-

-

16

-

45

-

NOT; ANTAKYA GÜCÜ SPOR VE HATAY İDMAN YURDU SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

U-13  D  GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.GÖZCÜLERSPOR

14

12

2

-

46

6

38

ARSUZ İLK ADIM SP.

14

12

2

-

73

3

38

PAYASSPOR

14

8

1

5

46

42

25

KIRIKHAN BLD.SPOR

14

7

2

5

29

34

23

İSK.BLD.G.VE SPOR

14

4

2

8

20

48

14

A.KARAAĞAÇSPOR 67

14

4

2

8

22

27

14

ERZİN BLD.SPOR

14

3

1

10

11

45

10

KÖRFEZ İSK.SPOR

14

-

-

14

-

42

-

U-13  D GRUBU  BARAJ MÜSBAKASI PUAN CETVELİ

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ADIM SP.

1

1

-

-

2

1

3

A.GÖZCÜLERSPOR

1

-

-

1

1

2

-

 


U-13  E  GRUBU( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

12

11

1

-

45

7

34

ARSUZ İD.YURDU SP.

12

8

1

3

41

9

25

ARSUZ UMUT G.VE SP

12

7

1

4

24

23

22

KIRIKHANSPOR

12

7

1

4

25

16

22

A.ULUÇINAR G.VE SP.

12

2

3

7

11

18

9

İSK.KAYRASPOR

12

2

1

9

14

34

7

K.NARDÜZÜ G.VE SP

12

1

-

11

7

60

3


2017-2018 SEZONU U-12 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

U-12  A  GRUBU( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

7

7

-

-

33

5

21

D.SÜM.SARIBAHÇE SP

7

6

-

1

38

7

18

H.KARTALSPOR

7

4

1

2

34

12

13

REYHANLI BLD.SP.

7

3

1

3

22

14

10

H.ŞİRİNCESPOR

7

3

-

4

8

19

9

SERİNYOLSPOR

7

2

-

5

12

21

6

KAAN T.ANT.G.VE SP

7

1

1

5

5

36

4

HARBİYESPOR

7

-

1

6

4

42

1

U-12  B  GRUBU( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.SARAYSPOR

6

6

-

-

44

5

18

TURUNÇLU G.VE SP.

6

4

-

2

13

14

12

MEYDANSPOR

6

4

-

2

26

17

12

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

6

3

-

3

23

10

9

EKİNCİSPOR

6

3

-

3

21

24

9

GÜNEYLER G.VE SP.

6

1

-

5

4

23

3

TAVLA G.VE SPOR

6

-

-

6

3

41

-

U-12  C  GRUBU( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KURUYER KÖYÜ SP.

6

6

-

-

31

6

18

GÜZELYAYLASPOR

6

4

1

1

20

5

13

SÜMERSPOR

6

4

-

2

14

14

12

H.GENÇ.BİR.SPOR

6

1

3

2

10

11

6

YENİÇAĞ G.VE SPOR

6

1

1

4

11

18

4

ANTAKYA GÜCÜ SP.

6

2

1

3

7

15

4

S.CİLLİ G.VE SPOR

6

-

-

6

8

32

-

NOT: ANTAKYA GÜCÜ SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

U-12 D  GRUBU( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

6

6

-

-

32

3

18

ARSUZ İLK ADIM SP.

6

5

-

1

19

4

15

İSK.KAYRASPOR

6

3

-

3

12

14

9

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SP

6

3

-

3

10

17

9

A.KARAAĞAÇSPOR67

6

3

-

3

9

14

9

DÖRTYOL BLD.SPOR

6

1

-

5

6

18

3

İ.FIRTINA FUT.OK.SP

6

-

-

6

-

18

-

İBRAHİM FIRTINA LİGDEN DÜŞÜRLDÜ

U-12  E  GRUBU( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ UMUT G.VE SP

5

4

1

-

15

2

13

A.GÖZCÜLERSPOR

5

3

2

-

15

4

11

ARSUZ İD.YURDU SP.

5

3

-

2

12

8

9

A.ULUÇINAR G.VE SP.

5

2

-

3

8

15

6

KIRIKHANSPOR

5

1

1

3

4

10

1

İSK.ESEN G.VE SPOR

5

-

-

5

-

15

-

İSK.ESEN GENÇLİK VE SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

NOT: KIRIKHANSPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL