31. Hafta Puan Durumu

2017-2018 FUTBOL SEZONU 2.AMATÖR KÜME PUAN CETVELİ

 2. AMATÖR KÜME A GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.GENÇLER BİRLİĞİ

12

9

2

1

46

16

29

GÜNEYLER GENÇLİK

12

8

1

3

34

20

25

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

12

7

1

4

34

30

22

KUMLU G.VE SPOR

12

4

2

6

28

29

14

ALTINÇAY G.VE SP.

12

5

2

5

30

24

14

MEYDANSPOR

12

4

-

8

28

48

12

DİKMECESPOR

12

-

-

12

-

33

-

NOT: ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR 3 PUAN TENZİL

DİKMECESPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2. AMATÖR KÜME B GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ALTINKAYA BLD.SP.

12

9

-

3

52

19

27

S.CİLLİ G.VE SPOR

12

8

1

3

52

17

25

H.MED.GENÇ.VE SP.

12

7

3

2

32

14

24

K.DALYAN BLD.SP.

12

7

2

3

39

28

23

MADENBOYUSPOR

12

3

2

7

25

51

11

HATAY İD.YURDU SP.

12

2

2

8

23

35

8

KUZEYTEPE G.VE SP.

12

1

-

11

22

81

3

 

2. AMATÖR KÜME C GRUBU 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.ULUÇINAR G.VE SP

10

9

1

-

44

6

28

ARSUZ İD.YURDU SP.

10

6

2

2

32

13

20

ARSUZ İLK ADIM SP.

10

4

2

4

22

19

14

ASAŞ 1972 SPOR

10

3

4

3

24

14

13

BEKBELE G.VE SPOR

10

1

3

6

22

34

6

AZGANLIKSPOR

10

1

-

9

18

76

3

 

2. AMATÖR KÜME D GRUBU ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRA SPOR

10

7

2

1

29

9

23

İCADİYE G.VE SPOR

10

7

2

1

27

13

23

ARSUZ UMUT G.VE SP

10

6

1

3

26

18

19

SARISEKİSPOR

10

3

1

6

25

32

10

İSK.ESEN G.VE SPOR

10

2

2

6

18

31

8

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

10

-

2

8

14

36

2

 

2.AMATÖR KÜME LİG MÜSABAKALARI SONUCUNDA;

 

1-A GRUBU BİRİNCİSİ                                 HATAY GENÇLER BİRLİĞİSPOR          (015160)

2-A GRUBU İKİNCİSİ                                   GÜNEYLER GENÇLİK VE SPOR            (016222)

3-B GRUBU BİRİNCİSİ                                 ALTINKAYA BELEDİYE SPOR               (012377)

4-B GURBU İKİNCİSİ                                   SAMANDAĞ CİLLİ GENÇ. VE SPOR    (017290)

 

A-B GRUPLARI KENDİ ARALARINDA OYNAYACAKLARI ÇİFT DEVRELİ PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONUCUNDA; BİRİNCİ VE İKİNCİ OLAN 2 TAKIM, 2018-2019 SEZONUNDA 1.AMATÖR KÜMEDE OYNAMA HAKLARINI ELDE EDECEKLERDİR.

 

 

1-C GRUBU BİRİNCİSİ                                 ARSUZ ULUÇINAR GENÇ. VE SPOR    (017507)

2-C GRUBU İKİNCİSİ                                   ARSUZ İDMAN YURDU SPOR                 (017292)

3-D GRUBU BİRİNCİSİ                                 İSKENDERUN KAYRA SPOR                   (017366)

4-D GRUBU İKİNCİSİ                                   İCADİYE GENÇLİK VE SPOR                  (016636)                                            

 

C-D GRUPLARI KENDİ ARALARINDA OYNAYACAKLARI ÇİFT DEVRELİ PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONUCUNDA; BİRİNCİ NCİ VE İKİNCİ OLAN 2 TAKIM, 2018-2019 SEZONUNDA 1.AMATÖR KÜMEDE OYNAMA HAKLARINI ELDE EDECEKLERDİR.

 

GENEL TOPLAMDA PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONUCUNDA; DÖRT TAKIM 2018-2019 SEZONUNDA; 1. AMATÖR KÜMEDE OYNAMA HAKLARINI ELDE EDECEKLERDİR.

 

 

 

2017-2018 SEZONU 2.A.K.U-19 PUAN CETVELİ

 

2.A.K U-19  A  GRUBU  ( 8.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HASSA BLD.SPOR

8

8

-

-

40

7

24

NİŞRİNSPOR

8

6

1

1

20

10

19

YENİÇAĞ G.VE SPOR

8

3

1

4

17

20

10

HARBİYESPOR

7

2

2

3

14

18

8

ALTINKAYA BLD.SP.

7

1

2

4

11

23

5

ÜRGENPAŞA G.VE SP

8

-

-

8

-

24

-

ÜRGENPAŞA GENÇLİK VE SPORLİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2.A.K.U-19  B  GRUBU  (8.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

TURUNÇLU G.VE SP.

8

6

1

1

24

6

19

YAYLADAĞISPOR

8

6

1

1

21

10

19

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

8

4

2

2

19

12

14

ANTAKYA GÜCÜ SP.

8

2

2

4

13

21

8

H.GENÇ.BİRLİĞİ SP.

8

1

1

6

14

22

4

DURSUNLUSPOR

8

1

1

6

8

28

4

 

2.A.K. U-19  C  GRUBU  ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.KARAAĞAÇSPOR 67

10

9

1

-

40

12

28

ARSUZ İLK ADIM SP.

10

8

1

1

28

11

25

İSK.ESEN G.VE SPOR

10

8

-

2

34

13

24

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

10

5

-

5

27

26

15

DÖRTYOLSPOR

10

4

-

6

21

24

12

AŞKARBEYLİSPOR

10

4

-

6

22

25

12

BEKBELE G.VE SPOR

10

1

-

9

18

49

3

KÖRFEZ İSK.SPOR

10

-

-

10

-

30

-

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2017-2018 SEZONU U-17 PUAN CETVELİ

U-17  A  GRUBU  ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SAMANDAĞSPOR

10

10

-

-

68

5

30

EKİNCİSPOR

10

6

2

2

29

19

20

ALTINKAYA BLD.SP.

10

6

-

4

19

19

18

HATAY B.Ş.BLD.SP.

10

5

1

4

28

25

16

YENİÇAĞ G.VE SPOR

10

5

-

5

32

35

15

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

10

3

2

5

26

28

11

ÜRGENPAŞA G.VE SP.

10

2

-

8

14

33

6

TURUNÇLU G.VE SP.

10

-

1

9

4

56

1

 

U-17  B  GRUBU  ( 9.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KAAN T.ANT.G.VE SP.

8

8

-

-

33

6

24

SÜMERSPOR

9

6

1

2

28

15

19

NİŞRİNSPOR

9

5

2

2

27

17

17

HATAY1967 G.VE SP.

8

4

3

1

33

15

15

ANTAKYA GÜCÜ SP.

9

2

-

7

15

24

6

H.SARAYSPOR

8

2

-

6

14

31

3

S.CİLLİ G.VE SPOR

9

-

-

9

3

45

-

NOT: HATAY SARAYSPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-17  C  GRUBU  ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

10

10

-

-

56

3

30

KIRIKHANSPOR

10

9

-

1

41

4

27

ERZİN BLD.SPOR

10

5

1

4

22

24

16

DÖRTYOL ESNAF SP.

10

5

-

5

14

24

15

İSK.ESEN G.VE SPOR

10

5

-

5

14

31

15

BEKBELE G.VE SPOR

10

4

-

6

22

32

12

ARSUZ UMUT G.VE SP

10

1

1

8

9

30

4

KÖRFEZ İSK.SPOR

10

-

-

10

-

30

-

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

U-17  D  GRUBU  ( 10.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

10

8

2

-

39

8

26

İSK.BLD.G.VE SPOR

10

7

1

2

47

9

22

PAYASSPOR

10

7

1

2

19

13

22

ARSUZ İD.YURDU SP.

10

6

3

1

24

9

21

K.NARDÜZÜ G.VE SP

10

3

2

5

10

23

11

A.GÖZCÜLERSPOR

10

3

-

7

28

25

9

İCADİYE G.VE SPOR

10

1

-

9

6

51

-

BELEN BLD.SPOR

10

-

1

9

3

38

-

NOT: BELEN BLD.SPOR VE İCADİYE GENÇLİK VE SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2017-2018 SEZONU U-15 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-15  A  GRUBU  ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SAMANDAĞSPOR

14

12

-

2

59

7

36

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

14

10

3

1

64

10

33

REYHANLI BLD.SPOR

14

8

3

3

47

13

27

GÜNEYLER G.VE SP.

14

8

2

4

47

19

26

EKİNCİSPOR

14

6

3

5

53

17

21

KAAN T.A.G.VE SPOR

14

4

1

9

28

40

13

ARMUTLUSPOR

14

1

-

13

6

119

3

H.SARAYSPOR

14

1

-

13

12

91

-

 NOT: HATAY SARAYSPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

U-15  B GRUBU  ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

TAVLA G.VE SPOR

14

14

-

-

79

6

42

DEFNE 2013 SPOR

14

9

-

5

45

23

27

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

14

8

2

4

29

25

26

SÜMERSPOR

14

6

4

4

44

24

22

ALTINÖZÜ BLD.SPOR

14

6

2

6

28

28

20

ANTAKYA GÜCÜ SP.

14

3

2

9

27

57

11

H.GENÇ.BİRLİĞİSPOR

14

2

1

11

17

76

7

YAYLADAĞISPOR

14

1

3

10

16

46

6

 

U-15  C  GRUBU  (12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

12

10

2

-

43

7

32

KIRIKHANSPOR

12

9

-

3

33

18

27

ARSUZ İD.YURDU SP.

12

7

2

3

26

16

20

ARSUZ UMUT G.VE SP

12

6

-

6

33

24

18

A.GÖZCÜLERSPOR

12

4

-

8

12

42

12

DÖRTYOL BLD.SPOR

12

3

-

9

27

33

9

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SP

12

1

-

11

9

43

-

NOT: ARSUZ İD.YURDU ÜÇ PUAN TENZİL,

 İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

 

 

 

 

 

 

U-15  D  GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

12

12

-

-

72

1

36

H.KARTALSPOR

12

9

-

3

31

12

27

İSK.BLD.G.VE SPOR

12

8

-

4

40

19

24

PAYASSPOR

12

6

-

6

20

37

18

ARSUZ İLK ADIM SP.

12

5

-

7

37

24

15

A.ULUÇINAR G.VE SP.

12

1

1

10

12

37

4

KIRIKHAN BLD.SP.

12

-

1

11

7

89

1

 

2017-2018 SEZONU U-13  KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-13  A  GRUBU (12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

12

12

-

-

104

8

36

REYHANLI BLD.SPOR

12

8

1

3

37

25

25

GÜZELYAYLASPOR

12

7

1

4

31

23

22

ALTINÖZÜ BLD.SPOR

12

7

-

5

37

20

21

TAVLA G.VE SPOR

12

6

-

6

37

37

18

H.ÖNCÜ G.VE SPOR

12

4

2

6

29

38

14

H.ŞİRİNCESPOR

12

1

1

10

12

52

4

H.FOLKLOR G.VE SP.

12

-

1

11

5

89

-2

NOT: HATAY FOLKLOR GENÇLİK VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

U-13 B  GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAYSPOR

12

11

-

1

99

10

33

SÜMERSPOR

12

9

1

2

65

15

28

H.KARTALSPOR

12

8

3

1

55

17

27

SAMANDAĞSPOR

12

5

3

4

41

20

18

D.SÜM.SARIBAHÇE SP

12

5

1

6

22

41

16

KAAN T.ANT.G.VE SP

12

3

2

7

21

41

11

KURUYERKÖYÜ SP.

12

2

-

10

23

64

3

HARBİYESPOR

12

-

-

12

6

124

-

NOT; KURUYER KÖYÜ SPORDAN ÜÇ PUAN TENZİL EDİLMİŞTİR

 

U-13  C  GRUBU ( 14.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

MEYDANSPOR

13

13

-

-

71

5

39

HATAY B.Ş.BLD.SP.

14

10

3

1

41

15

33

H.SARAYSPOR

13

8

2

3

46

17

26

MADENBOYUSPOR

13

8

-

5

29

20

24

TURUNÇLU G.VE SP.

14

7

2

5

33

36

23

KUMLU G.VE SPOR

13

5

1

7

33

35

16

GÜNEYLER G.VE SP.

14

2

1

11

16

68

7

HATAY İD.YURDU SP.

13

1

1

11

9

46

-

ANTAKYA GÜCÜ SP.

13

-

-

13

-

36

-

NOT; ANTAKYA GÜCÜ SPOR VE HATAY İDMAN YURDU SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

U-13  D  GRUBU ( 12.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ADIM SP.

12

10

2

-

60

2

32

A.GÖZCÜLERSPOR

12

10

2

-

37

2

32

PAYASSPOR

12

8

1

3

41

28

25

KIRIKHAN BLD.SPOR

12

6

2

4

24

31

20

İSK.BLD.G.VE SPOR

12

3

2

7

17

44

11

A.KARAAĞAÇSPOR 67

12

3

1

8

19

26

10

ERZİN BLD.SPOR

12

3

-

9

11

40

9

KÖRFEZ İSK.SPOR

12

-

-

12

-

36

-

 

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

 

 

 

U-13  E  GRUBU( 11.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

9

8

1

-

31

4

25

ARSUZ İD.YURDU SP.

10

6

1

3

27

8

19

KIRIKHANSPOR

10

6

1

3

21

13

19

ARSUZ UMUT G.VE SP

10

6

1

3

20

20

19

A.ULUÇINAR G.VE SP.

10

2

3

5

10

13

9

İSK.KAYRASPOR

11

2

1

8

14

25

7

K.NARDÜZÜ G.VE SP

10

1

-

9

6

46

3

 

2017-2018 U-12 KATEGORİSİ PUAN CETVELİ

 

U-12  A  GRUBU( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

D.SÜM.SARIBAHÇE SP

3

3

-

-

17

4

9

HATAYSPOR

3

3

-

-

11

1

9

REYHANLI BLD.SP.

3

1

1

1

11

5

4

H.KARTALSPOR

3

1

1

1

12

7

4

SERİNYOLSPOR

3

1

-

2

5

9

3

H.ŞİRİNCESPOR

3

1

-

2

1

8

3

HARBİYESPOR

3

-

1

2

4

11

1

KAAN T.ANT.G.VE SP

3

-

1

2

2

18

1

 

U-12  B  GRUBU( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.SARAYSPOR

2

2

-

-

10

2

6

TURUNÇLU G.VE SP.

3

2

-

1

8

5

6

MEYDANSPOR

3

2

-

1

13

13

6

EKİNCİSPOR

3

2

-

1

10

10

6

GÜNEYLER G.VE SP.

2

1

-

1

3

2

3

TAVLA G.VE SPOR

2

-

-

2

1

5

-

HATAY B.Ş.BLD.SP

3

-

-

3

2

10

-

 

U-12  C  GRUBU( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

GÜZELYAYLASPOR

3

2

1

-

11

2

7

KURUYER KÖYÜ SP.

2

2

-

-

16

2

6

SÜMERSPOR

2

2

-

-

8

2

6

H.GENÇ.BİR.SPOR

3

1

1

1

6

6

4

YENİÇAĞ G.VE SPOR

3

1

-

2

7

12

3

ANTAKYA GÜCÜ SP.

2

-

-

2

1

8

-

S.CİLLİ G.VE SPOR

3

-

-

3

3

20

-

 

U-12 D  GRUBU( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ADIM SP.

2

2

-

-

9

-

6

KARAAĞAÇSPOR

2

2

-

-

8

-

6

A.KARAAĞAÇSPOR 67

3

2

-

1

6

3

6

İSK.YÜK.KOL.SPOR

3

2

-

1

7

7

6

DÖRTYOL BLD.SPOR

3

1

-

2

4

9

3

İSK.KAYRASPOR

2

-

-

2

-

6

-

İ.FIRTINA FUT.OK.SP

3

-

-

3

-

9

-

İBRAHİM FIRTINA LİGDEN DÜŞÜRLDÜ

 

U-12  E  GRUBU( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ UMUT G.VE SP

3

2

1

-

10

1

7

ARSUZ İD.YURDU SP.

3

2

-

1

8

6

6

A.GÖZCÜLERSPOR

3

1

2

-

7

3

5

A.ULUÇINAR G.VE SP.

3

1

-

2

4

10

3

KIRIKHANSPOR

3

1

1

1

4

4

1

İSK.ESEN G.VE SPOR

3

-

-

3

-

9

-

İSK.ESEN GENÇLİK VE SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

NOT: KIRIKHANSPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL