22. Hafta Puan Durumu

2019-2020 SEZONU PUAN CETVELİ

(11 ŞUBAT 2020)

SÜPER AMATÖR PUAN CETVELİ ( 22 . HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

NİŞRİNSPOR

22

16

5

1

55

21

53

N.KUY.DURSUNLUSPOR

22

16

4

2

68

22

52

S.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

21

16

2

3

59

13

50

A.KARAAĞAÇSPOR

21

13

4

4

58

22

43

SAMANDAĞSPOR

21

12

5

4

54

25

41

ARMUTLUSPOR

21

11

3

7

50

31

36

KIRIKHANSPOR

21

9

3

9

42

34

30

EKİNCİSPOR

22

9

2

11

47

62

29

A.GÖZCÜLERSPOR

21

8

1

12

41

65

25

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

21

6

1

14

33

48

19

DÖRTYOL BLD.SPOR

21

5

-

16

37

87

12

DEFNE 2013 SPOR

21

-

-

21

-

57

-

KÖRFEZ İSK.SPOR

21

-

-

21

-

57

-

NOT: 1 DEFNE 2013 SPOR VE KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

İKİŞER MAÇA SAHAHAYA ÇIKMADSIKLARINDAN

BİR ALT KÜMEYE  DÜŞÜRÜLDÜLER.

NOT: 2 DÖRTYOL BLD.SPOR^DAN ÜÇ PUAN TENZİL

 

1.AMATÖR KÜME  PLAY-OFF(3) HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

E-P

P

İS.MEYDANSPOR

3

3

-

-

7

2

-

9

DÖRTYOL ESNAFSPOR

3

2

-

1

5

3

1

7

İSK.YILDIZSPOR

3

1

1

1

4

4

2

6

MAŞUKLUSPOR

3

1

1

1

3

4

1

5

KIRIKHAN 1461 SPOR

3

1

-

2

3

6

-

3

İSK.KAYRASPOR

3

-

-

3

5

8

2

2

NOT : GRUPLARINDA BİRİNCİ OLAN TAKIMLAR İKİ PUAN, İKİNCİ OLAN TAKIMLAR BİR PUAN  EKSTRA İLE PLAY-OF^F’ a BAŞLADILAR

 

1.AMATÖR KÜME U-19  PLAY-OFF(1) HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SAMANDAĞSPOR

1

1

-

-

3

1

3

A.KARAAĞAÇSPOR

1

-

1

-

1

1

1

İSK.KAYRASPOR

1

-

1

-

1

1

1

NİŞRİNSPOR

1

-

-

1

1

3

-

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU (17. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ANT.BLD.GENÇ.VE SPOR

17

16

-

1

93

7

48

H.MED.GENÇ.VE SPOR

17

15

1

1

71

11

46

HATAY EFSANESPOR

17

13

3

1

61

19

42

MADENBOYUSPOR

17

12

1

4

62

27

37

K.DALYAN BLD.SPOR

17

12

-

5

51

36

36

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

17

11

1

5

52

27

34

KUZEYTEPE G.VE SPOR

17

8

1

8

41

67

25

GÜNEYLER G. VE SPOR

17

7

-

10

26

40

21

DİKMECESPOR

17

6

-

11

48

73

18

KUMLU GENÇ.VE SPOR

17

5

-

12

26

63

15

H.GENÇLERBİRLİĞİ SP.

17

4

1

12

32

67

13

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

17

4

-

13

29

61

12

HATAY 1967 G.VE SPOR

17

2

-

15

19

62

-

KARADENİZ FIR. SPOR

17

-

 

17

-

51

-

NOT: HATAY KARADENİZ FIRTINASI SPOR VE HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR KULÜPLERİ LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU ( 15. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

15

14

-

1

73

23

42

ASAŞ 1972 SPOR

15

11

2

2

48

18

35

ERZİN GÖKDERE GS.

15

9

4

2

44

22

31

AZGANLIKSPOR

15

8

3

4

37

22

27

İSK.SAKARYASPOR18

15

8

3

4

51

37

27

ARSUZ İLK ADIM SP.

15

7

4

4

35

33

25

AŞKARBEYLİSPOR

15

7

-

8

55

41

21

K.NARDÜZÜ G.VE SP.

15

6

1

8

34

49

19

SARISEKİSPOR

15

5

1

9

45

48

16

BEKBELE G.VE SPOR

15

4

1

10

30

64

13

DÖRTYOLSPOR

15

1

1

13

32

83

4

KARAAĞAÇSPOR

15

-

-

15

3

47

-

NOT : KARAAĞAÇSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2.A.K.U-19 A GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

MADENBOYUSPOR

3

3

-

-

12

5

9

N.KUY.DURSUNLUSPOR

3

2

1

-

15

4

7

YAYLADAĞISPOR

3

1

1

1

15

3

4

YENİÇAĞ G.VE SPOR

3

1

1

1

11

8

4

ARMUTLUSPOR

3

-

1

2

3

11

1

K.DALYAN BLD.SPOR

3

-

-

3

1

26

-

2.A.K.U-19 B GRUBU (3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.MED.GENÇ.VE SPOR

3

3

-

-

17

3

9

GÜNEYLER G.VE SPOR

3

2

-

1

9

5

6

ANT.BLD.GENÇ.VE SP.

3

2

-

1

7

4

6

HATAY1967 G.VE SPOR

3

2

-

1

6

6

6

BOHŞİN G.VE SPOR

3

-

-

3

4

12

-

ALTINKAYA BLD.SPOR

3

-

-

3

4

17

-

2.A.K.U-19 C GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

3

3

-

-

8

2

9

İSK.YILDIZSPOR

2

2

-

-

6

-

6

AŞKARBEYLİSPOR

3

2

-

1

9

10

6

SARISEKİSPOR

3

1

-

2

11

7

3

DÖRTYOL ESNAFSPOR

2

1

-

1

5

5

3

DÖRTYOLSPOR

2

-

-

2

3

9

-3

İSK.MEYDANSPOR

3

-

-

3

-

9

-

NOT : 1 DÖRTYOLSPOR ÜÇ PUAN TENZİL

NOT:  2 İSKENDERUN MEYDAN SPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

U-17 A GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

GÜNEYLER G.VE SPOR

3

3

-

-

12

-

9

S.DAĞ CİLLİ G.VE SPOR

3

2

-

1

12

7

6

HATAY B.Ş.BLD.G.VESP

3

2

-

1

7

2

6

H.GENÇLERBİRLİĞİ SP.

3

1

-

2

5

7

3

KAAN T.AN.G.VE SPOR

3

1

-

2

4

7

3

HATAY 1939 F.K.

3

-

-

3

4

21

-

 

 

 

 

U-17 B GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KIRIKHAN BLD.G.VE SP

4

4

-

-

10

3

12

EKİNCİSPOR

5

3

1

1

22

11

10

SAMANDAĞSPOR

4

2

1

1

9

2

7

HARBİYESPOR

4

2

-

2

14

14

6

ANTAKYAGÜCÜSPOR

4

1

1

2

20

12

4

N.KUY.DURSUNLUSPOR

5

1

1

3

21

17

4

ÜZÜMDALI G.VE SPOR

4

-

-

4

2

39

-

U-17 C GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

REYHANLISPOR

5

5

-

-

35

3

15

TAVLA GENÇ.VE SPOR

5

5

-

-

28

3

15

SÜMERSPOR

5

3

-

2

19

11

9

NİŞRİNSPOR

5

3

-

2

12

5

9

S.GENÇLERBİRLİĞİ SP.

5

2

-

3

7

14

6

YENİÇAĞ G.VE SPOR

5

2

-

3

11

20

6

H.MED.GENÇ.VE SPOR

5

-

-

5

2

29

-

ARMUTLUSPOR

5

-

-

5

4

33

-

 

U-17 D GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

3

2

1

-

11

3

7

İSK.KAYRASPOR

3

2

1

-

6

-

7

İSK.YILDIZSPOR

3

2

-

1

10

4

6

A.ULUÇINAR GE.VE SP.

3

2

-

1

7

7

6

K.NARDÜZÜ G.VE SPOR

3

-

-

3

2

12

-

DÖRTYOL ESNAFSPOR

3

-

-

3

2

12

-

U-17 E GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.KARAAĞAÇSPOR

3

3

-

-

34

1

9

5 TEM.İSK.SPOR

3

2

1

-

16

1

7

ARSUZ İLK ADIM SPOR

3

2

1

-

16

2

7

PAYASSPOR

3

1

-

2

12

16

3

DÖRTYOL BLD.SPOR

3

-

-

3

-

21

-

İSK.SAKARYASPOR18

3

-

-

3

2

39

-

U-16 PLAY-OFF ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.KAYRASPOR

4

1

3

-

8

2

6

HATAY B.Ş.BLD.G.VE SP

4

1

2

1

2

6

5

REYHANLISPOR

4

-

3

1

2

4

3

NOT: U-16 PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONUCUND;

1-İSKENDERUN KAYRASPOR                         (017366)

2-HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR                (017209)

 

Yukarıda isimleri ve tescil numaraları yazılı iki kulübümüz İlimizi Türkiye Şampiyonasında temsil edeceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

U-15 A GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

5

5

-

-

34

1

15

GÜNEYLER G.VE SPOR

5

4

-

1

18

6

12

MADENBOYUSPOR

5

2

-

3

12

12

6

HATAY EFSANESPOR

5

2

-

3

12

19

6

KUMLU GENÇ.VE SPOR

5

2

-

3

7

27

6

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

5

-

-

5

4

22

-

 

 

 

 

U-15 B GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

5

5

-

-

40

3

15

REYHANLISPOR

5

4

-

1

25

8

12

KAAN T.ANT.G.VE SPOR

5

3

-

2

22

11

9

NİŞRİNSPOR

5

2

-

3

14

13

6

HATAY 1939 FK

5

1

-

4

4

37

3

ARMUTLUSPOR

5

-

-

5

3

36

-

 

U-15 C GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KIRIKHAN BLD.SPOR

5

4

1

-

33

6

13

SAMANDAĞSPOR

5

4

1

-

23

2

13

SÜMERSPOR

5

3

-

2

19

3

9

H.FOLKLOR G.VE SPOR

5

2

-

3

7

31

6

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

5

1

-

4

6

31

-

N.KUY.DURSUNLUSPOR

5

-

-

5

-

15

-

NOT : 1 NAZİK KUYUMCULUKDURSUNLUSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

NOT:  2 YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL EDİLDİ

 

15 D GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ASDIM SPOR

5

5

-

-

38

-

15

KARAAĞAÇSPOR

5

3

1

1

21

4

10

A.ULUÇINAR G.VE SPOR

5

3

1

1

14

11

10

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜ SP

5

2

-

3

11

22

6

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

5

1

-

4

7

18

3

ARSUZ UMUT G.VE SPOR

5

-

-

5

3

39

-

 

U-15 E GRUBU ( 5.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

5

5

-

-

31

-

15

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

5

4

-

1

30

8

12

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SP

5

2

1

2

21

11

7

İSK.KAYRASPOR

5

1

2

2

17

15

5

DÖRTYOL ESNAF SPOR

5

1

1

3

9

33

4

ERZİNSPOR A.Ş.

5

-

-

5

-

41

-

 

 

 

 

 

 

 

U-13 A GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.KARADENİZ FIRTINASI

3

2

1

-

14

4

7

HATAYSPOR

2

2

-

-

24

-

6

HATAY 1967 G.VE SPOR

2

2

-

-

8

1

6

SAMANDAĞSPOR

3

1

-

2

10

12

3

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

3

1

-

2

7

11

3

SÜMERSPOR

2

-

1

1

2

20

1

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

3

-

-

3

-

17

-

 

U-13 B GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY İD.YURDU SPOR

3

3

-

-

17

2

9

HATAY B.Ş.BLD.G.SPOR

2

2

-

-

24

-

6

KIRIKHAN BLD.G.VE SP.

2

2

-

-

10

3

6

EKİNCİSPOR

3

1

-

2

7

9

3

GÜNEYLAR G.VE SPOR

3

1

-

2

1

16

3

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SP

3

-

-

3

3

14

-

HARBİYESPOR

2

-

-

2

2

20

-

 

U-13 C GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

MEYDANSPOR

3

3

-

-

16

-

9

D.SÜM.SARIBAHÇESP.

2

2

-

-

15

-

6

MIZRAKLI G.VE SPOR

3

2

-

1

6

7

6

HATAY SARAYSPOR

2

1

-

1

3

8

3

KAAN T. ANT.G.VE SPOR

3

1

-

2

3

13

3

N.KUY.DURSUNLUSPOR

2

-

-

2

-

6

-

MAŞUKLUSPOR

3

-

-

3

-

9

-

NOT : 1 MAŞUKLUSPOR VE NAZİK KUYUMCULUK  LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜLER

 

13 D GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ADIM SPOR

3

2

1

-

17

1

7

İSK.POYRAZ G.VE SPOR

3

2

1

-

8

1

7

ARSUZ UMUT G.VE SPOR

3

2

-

1

11

6

6

DÖRTYOL BLD.SPOR

3

2

-

1

8

4

6

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

3

2

-

1

7

4

6

PAYASSPOR

3

1

-

2

5

21

3

İSK.SAKARYASPOR 2018

3

-

-

3

3

13

-

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

3

-

-

3

-

9

-

 

NOT ARSUZ KARAAĞAÇSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

U-13 E GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KARAAĞAÇSPOR

3

3

-

-

27

-

9

VİPARK GENÇ.VE SPOR

3

3

-

-

21

2

9

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

3

2

-

1

7

3

6

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SP

3

2

-

1

7

3

6

İSK.KARTAKLSPOR

3

1

-

2

6

11

3

İSK.EFSANESPOR

3

1

-

2

8

21

3

DÖRTYOL ESNAFSPOR

3

-

-

3

1

19

-

ERZİNSPOR A.Ş.

3

-

-

3

6

24

-