20. Hafta Puan Durumu

2019-2020 SEZONU PUAN CETVELİ

(28 OCAK 2020)

SÜPER AMATÖR PUAN CETVELİ ( 19. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

NİŞRİNSPOR

19

13

5

1

48

21

44

N.KUY.DURSUNLUSPOR

19

13

4

2

59

19

43

S.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

18

13

2

3

49

12

41

A.KARAAĞAÇSPOR

18

12

4

2

53

17

40

SAMANDAĞSPOR

19

11

5

3

49

22

38

ARMUTLUSPOR

18

10

3

5

44

27

33

KIRIKHANSPOR

18

7

3

8

31

30

24

A.GÖZCÜLERSPOR

18

8

-

10

38

55

24

EKİNCİSPOR

19

7

2

10

41

55

23

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

18

6

-

12

30

39

18

DÖRTYOL BLD.SPOR

19

5

-

14

36

76

15

DEFNE 2013 SPOR

19

-

-

19

-

54

-

KÖRFEZ İSK.SPOR

18

-

-

18

-

51

-

NOT:DEFNE 2013 SPOR VE KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

İKİŞER MAÇA SAHAHAYA ÇIKMADSIKLARINDAN

BİR ALT KÜMEYE  DÜŞÜRÜLDÜLER.

 

1.AMATÖR KÜME  PLAY-OFF(1) HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

E-P

P

İSK.YILDIZSPOR

1

1

-

-

2

-

2

5

MAŞUKLUSPOR

1

1

-

-

2

1

1

4

İSK.MEYDANSPOR

1

1

-

-

2

-

-

3

İSK.KAYRASPOR

1

-

-

1

1

2

2

2

DÖRTYOL ESNAF SPOR

1

-

-

1

1

2

1

1

KIRIKHAN 1461 SPOR

1

-

-

1

-

2

-

-

NOT : GRUPLARINDA BİRİNCİ OLAN TAKIMLAR İKİ PUAN, İKİNCİ OLAN TAKIMLAR BİR PUAN  EKSTRA İLE PLAY-OF^F’ a BAŞLADILAR

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU (15. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ANT.BLD.GENÇ.VE SPOR

15

14

-

1

75

7

42

H.MED.GENÇ.VE SPOR

15

13

1

1

64

9

40

HATAY EFSANESPOR

15

11

3

1

53

19

36

K.DALYAN BLD.SPOR

15

12

-

3

51

29

36

MADENBOYUSPOR

15

11

1

3

53

20

34

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

15

9

1

5

45

27

28

KUZEYTEPE G.VE SPOR

15

7

1

7

37

58

22

GÜNEYLER G. VE SPOR

15

5

-

10

20

38

15

DİKMECESPOR

15

5

-

10

40

65

15

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

15

4

1

10

26

58

13

KUMLU GENÇ.VE SPOR

15

4

-

11

23

49

12

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

15

4

-

11

27

56

12

HATAY 1967 G.VE SPOR

15

2

-

13

19

56

-

KARADENİZ FIR. SPOR

15

-

 

15

-

45

-

NOT: HATAY KARADENİZ FIRTINASI SPOR VE HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR KULÜPLERİ LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU ( 13. HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

13

12

-

1

67

21

36

ASAŞ 1972 SPOR

13

9

2

2

41

13

29

ERZİN GÖKDERE GS.

13

8

3

2

38

19

27

ARSUZ İLK ADIM SP.

13

7

3

3

33

28

24

İSK.SAKARYASPOR18

13

7

2

4

44

33

23

AZGANLIKSPOR

13

7

2

4

31

21

23

AŞKARBEYLİSPOR

13

7

-

6

53

35

21

K.NARCÜZÜ G.VE SP.

13

5

1

7

30

41

16

SARISEKİSPOR

13

4

1

8

29

43

13

BEKBELE G.VE SPOR

13

3

1

9

20

47

10

DÖRTYOLSPOR

13

1

1

11

25

72

4

KARAAĞAÇSPOR

13

-

-

13

3

41

-

NOT : KARAAĞAÇSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

2.A.K.U-19 A GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

YAYLADAĞISPOR

1

1

-

-

13

-

3

MADENBOYUSPOR

1

1

-

-

6

1

3

N.KUY.DUSRUNLUSPOR

1

*

1

-

3

3

1

YENİÇAĞ G.VE SPOR

1

-

1

-

3

3

1

ARMUTLUSPOR

1

-

-

1

1

6

-

K.DALYAN BLD.SPOR

1

-

-

1

-

13

-

2.A.K.U-19 B GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

H.MED.GENÇ.VE SPOR

1

1

-

-

7

1

3

HATAY1967 G.VE SPOR

1

1

-

-

2

1

3

GÜNEYLER GENÇ.VESP

1

1

-

-

2

1

3

ANT.BLD.G.VE SPOR

1

-

-

1

1

2

-

BOHŞİN G.VE SPOR

1

-

-

1

1

2

-

ALTINKAY BLD.SPOR

1

-

-

1

1

7

-

2.A.K.U-19 C GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

1

1

-

-

3

-

3

AŞKARBEYLİSPOR

1

1

-

-

6

3

3

DÖRTYOL ESNAF SPOR

1

1

-

-

4

3

3

SARISEKİSPOR

1

-

-

1

3

4

-

DÖRTYOLSPOR

1

-

-

1

3

6

-

İSK.MEYDANSPOR

1

-

-

1

-

3

-3

İSK.YILDIZSPOR

-

-

-

-

-

-

-

NOT: İSKENDERUN MEYDAN SPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL

U-17 A GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.G.VE SP

1

1

-

-

4

-

3

GÜNEYLER G.VE SPOR

1

1

-

-

3

-

3

H.GENÇLERBİRLİĞİ SP

1

1

-

-

4

2

3

HATAY 1939 FK

1

-

-

1

2

4

-

S.DAĞ CİLLİ G.VE SPOR

1

-

-

1

-

3

-

KAAN TEM.A.GEN.VE SP

1

-

-

1

-

4

-

 

 

 

 

U-17 B GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KIRIKHAN BLD.G.VE SP

3

3

-

-

8

2

9

SAMANDAĞSPOR

3

2

-

1

8

1

6

EKİNCİSPOR

3

2

-

1

14

10

6

ANTAKYA GÜCÜSPOR

2

1

-

1

15

6

3

HARBİYESPOR

2

1

-

1

4

6

3

N.KUY.DURSUNLUSPOR

3

-

-

3

5

12

-

ÜZÜMDALI G.VE SPOR

2

-

-

2

-

17

-

U-17 C GRUBU ( 3.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

TAVLA GENÇ.VE SPOR

3

3

-

-

24

2

9

REYHANLISPOR

3

3

-

-

22

2

9

SÜMERSPOR

3

2

-

1

13

7

6

NİŞRİNSPOR

3

2

-

1

8

2

6

S.GENÇLERBİRLİĞİ SP.

3

2

-

1

6

9

6

H.MED.GENÇ.VE SPOR

3

-

-

3

1

15

-

YENİÇAĞ G.VE SPOR

3

-

-

3

3

18

-

ARMUTLUSPOR

3

-

-

3

2

24

-

 

U-17 D GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

1

1

-

-

6

1

3

İSK.YILDIZSPOR

1

1

-

-

6

2

3

İSK.KAYRASPOR

1

1

-

-

4

-

3

A.ULUÇINAR GE.VE SP.

1

-

-

1

2

6

-

DÖRTYOL ESNAFSPOR

1

-

-

1

*

4

-

K.NARDÜZ G.VE SPOR

1

-

-

1

1

6

-

U-17 E GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

A.KARAAĞAÇSPOR

1

1

-

-

16

-

3

5 NTEM.İSKENDERUN

1

1

-

-

6

-

3

ARSUZ İLK ADIM SPOR

1

1

-

-

3

-

3

DÖRTYOL BLD.SPOR

1

-

-

1

-

3

-

PAYASSPOR

1

-

-

1

*

6

-

İSK.SAKARYASPOR2018

1

-

-

1

-

16

-

U-16 PLAY-OFF ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.G.VE SP

1

1

-

-

2

-

3

İSK.KAYRASPOR

1

*

1

-

1

1

1

REYHANLISPOR

2

-

1

1

1

3

1

 

 

U-15 A GRUBU ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

EKİNCİSPOR

4

4

-

-

23

1

12

GÜNEYLER G.VE SPOR

4

3

-

1

15

6

9

MADENBOYUSPOR

4

2

-

2

12

9

6

KUMLU GENÇ.VE SPOR

4

2

-

2

7

16

6

HATAY EFSANESPOR

4

1

-

3

9

18

3

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

4

-

-

4

3

19

-

 

 

 

 

U-15 B GRUBU ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

4

4

-

-

33

3

12

REYHANLISPOR

4

3

-

1

17

8

9

NİŞRİNSPOR

4

2

-

2

14

6

6

KAAN T.ANT.G.VE SPOR

4

2

-

2

17

11

6

HATAY 1939 FK

4

1

-

3

4

32

3

ARMUTLUSPOR

4

-

-

4

3

28

-

 

U-15 C GRUBU ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

KIRIKHAN BLD.SPOR

4

3

1

-

31

5

10

SAMANDAĞSPOR

4

3

1

-

9

2

10

SÜMERSPOR

4

3

-

1

18

1

9

H.FOLKLOR G.VE SPOR

4

2

-

2

7

17

6

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

4

-

-

4

3

31

-3

N.KUY.DURSUNLUSPOR

4

-

-

4

-

12

-

NOT : NAZİK KUYUMCULUKDURSUNLUSPOR LİGDEN DÜŞÜRÜLDÜ

 

15 D GRUBU ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ İLK ASDIM SPOR

4

4

-

-

27

-

12

KARAAĞAÇSPOR

4

2

1

1

14

4

7

A.ULUÇINAR G.VE SPOR

4

2

1

1

9

11

7

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜ SP

4

2

-

2

11

11

6

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

4

1

-

3

7

11

3

ARSUZ UMUT G.VE SPOR

4

-

-

4

3

34

-

 

U-15 E GRUBU ( 4.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

İSK.EFSANESPOR

4

4

-

-

22

-

12

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

4

3

-

1

26

7

9

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SP

4

2

1

1

20

7

7

İSK.KAYRASPOR

4

1

1

2

14

12

4

DÖRTYOL ESNAF SPOR

4

1

-

3

6

30

3

ERZİNSPOR A.Ş.

4

-

-

4

-

32

-

 

 

2019-2020 SEZUNU U-14 KATEGORİSİ PLAY-OFF PUAN CETVELİ

 

U-14 KATEGORİSİ PLAY-OFF (6) HAFTA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

REYHANLISPOR

6

5

-

1

14

7

15

İSK.EFSANESPOR

6

3

1

2

12

4

10

ARSUZ İLK ADIM SP

6

2

2

2

6

4

8

TURUNÇLU G.VE SP.

6

-

1

5

2

19

1

 

U-14 KATEGORİSİ PLAY-OFF MÜSABAKALARI SONA ERMİŞ OLUP,

 

1-REYHANLISPOR                       (000129)

2-İSKENDERUN EFSANESPOR            (017292)

 

 

Yukarıda isimleri ve FFF’ye tescil numaraları yazılı iki kulübümüz İlimizi Türkiye Şampiyonasına temsil etme hakkını elde etmişlerdir.

 

 

U-13 A GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

SAMANDAĞSPOR

1

1

-

-

8

1

3

HATAY 1967 G.VE SPOR

1

1

-

-

5

-

3

SÜMERSPOR

1

-

1

-

2

2

1

HATAY KARADENİZ FIR

1

-

1

-

2

2

1

YENİÇAĞ G.VE SPOR

1

-

-

1

-

5

-

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1

-

-

1

1

8

-

HATAYSPOR

-

-

-

-

-

-

-

 

U-13 B GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

HATAY İD.YURDU SPOR

1

1

-

-

7

2

3

KIRIKHAN BLD.G.VE SP.

1

1

-

-

3

1

3

GÜNEYLER G.VE SPOR

1

1

-

-

1

-

3

S.DAĞ CİLLİ G.VE SPOR

1

-

-

1

-

1

-

EKİNCİSPOR

1

-

-

1

1

3

-

HARBİYESPOR

1

-

-

1

2

7

-

HATAY B.Ş.BLD.G.VE SP.

-

-

-

-

-

-

-

 

U-13 C GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

D.SÜM.SARIBAHÇE SPOR

1

1

-

-

7

-

3

MEYDANSPOR

1

1

-

-

3

-

3

KAAN TEM.ANT.G.VE SP

1

1

-

-

3

-

3

MIZRAKLI G.VE SPOR

1

-

-

1

-

7

-

MAŞUKLUSPOR

1

-

-

1

-

3

-3

N.KUY.DURSUNLUSPOR

1

-

-

1

-

3

-3

HATAY SARAYSPOR

-

-

-

-

-

-

-

NOT : MAŞUKLUSPOR VE NAZİK KUYUMCULUK DURSUNLU SPOR^DAN ÜÇER PUAN TENZİL

 

13 D GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

ARSUZ UMUT G.VE SPOR

1

1

-

-

7

-

3

İSK.POYRAZ G.VE SPOR

1

1

-

-

5

1

3

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

1

1

-

-

3

-

3

ARSUZ İLK ADIM SPOR

1

1

-

-

3

1

3

DÖRTYOL BLD.SPOR

1

-

-

1

1

3

3

PAYASSPOR

1

-

-

1

1

5

-

İSK.SAKARYASPOR 2018

1

-

-

1

-

7

-

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

1

-

-

1

-

3

-3

 

NOT ARSUZ KARAAĞAÇSPOR’DAN ÜÇ PUAN TENZİL EDİLMİŞTİR.

 

U-13 E GRUBU ( 1.HAFTA)

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

VİPARK G.VE SPOR

1

1

-

-

11

-

3

KARAAĞAÇSPOR

1

1

-

-

10

-

3

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜ SP.

1

1

-

-

4

-

3

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

1

1

-

-

1

3

-

İSK.KARTALSPOR

1

-

-

1

-

1

-

DÖRTYOL ESNAF SPOR

1

-

-

1

-

4

-

İSK.EFSANESPOR

1

-

-

1

-

10

-

ERZİNSPOR A.Ş.

1

-

-

1

-

11

-