15. Hafta Müsabaka Sonuçları

18-22 ARALIK  2019  TARİHLERİ ARASI OYNANA MÜSABAKA SONUÇLARI

(15. HAFTA)

Kulüp Adı

Skor

Skor

Kulüp Adı

Kategori

KIRIKHANSPOR

0

1

NİŞRİNSPOR

SÜPER AMATÖR

N.KUYUMCULUK DURSUNLUSPOR

1

1

ARMUTLUSPOR

SÜPER AMATÖR

KIRIKHANGÜCÜSPOR

1

2

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜPER AMATÖR

A.KARAAĞAÇSPOR

3

0

EKİNCİSPOR

SÜPER AMATÖR

MAŞUKLUSPOR

3

2

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

1. AMATÖR

HARBİYESPOR

2

7

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

1.AMATÖR

KIRIKHAN 1461 SPOR

6-H

0-H

SÜMERSPOR

1.AMATÖR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

1

7

İSK.YILDIZSPOR

1.AMATÖR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

2

4

İSK.KAYRASPOR

1.AMATÖR

ALTINKAYA BLD.SPOR

2

1

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

1.AMATÖR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

3

3

İSK.MEYDANSPOR

1.AMATÖR

YAYLADAĞISPOR

0

0

DÖRTYOL ESNAF SPOR

1.AMATÖR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

0

3

ASAŞ 1972 SPOR

2.AMATÖR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

2

1

ANTAKYAGÜCÜSPOR

2.AMATÖR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

1

8

AŞKARBEYLİSPOR

2.AMATÖR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

0-H

3-H

K.DALYAN BLD.SPOR

2.AMATÖR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

3

0

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

2.AMATÖR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

0

6

İSK.EFSANESPOR

2.AMATÖR

HATAY EFSANESPOR

3

2

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

2.AMATÖR

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

3-H

0-H

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

2.AMATÖR

DİKMECESPOR

2

3

KUMLU GENÇ.VE SPOR

2.AMATÖR

DÖRTYOLSPOR

3

3

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

2.AMATÖR

AZGANLIKSPOR

2

4

İSK.SAKARYASPOR 2018

2.AMATÖR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

4

3

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1

2

REYHANLISPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

NİŞRİNSPOR

3

2

SAMANDAĞSPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

EKİNCİSPOR

2

2

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

HASSA BLD.SPOR

5

1

SÜMERSPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

3

0

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

A.ÇKARAAĞAÇSPOR

7-H

0-H

ERZİNSPOR A.Ş.

1.A.K.U-19 LİGİ

PAYASSPOR

4

0

KIRIKHANSPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

İSK.KAYRASPOR

13

0

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

1.A.K.U-19 LİGİ

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

8

0

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

U-16 LİGİ

SÜMERSPOR

7

1

KIRIKHANSPOR

U-16 LİGİ

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

1

5

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

U-16 LİGİ

REYHANLISPOR

8

0

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

U-16 LİGİ

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

0

0

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

U-16 LİGİ

SAMANDAĞSPOR

8

1

HASSA BLD.SPOR

U-16 LİGİ

İSK.YILDIZSPOR

1

6

İSK.KAYRASPOR

U-16 LİGİ

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

4

1

DÖRTYOL ESNAFSPOR

U-16 LİGİ

İSK.EFSANESPOR

2

0

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

U-16 LİGİ

ARSUZ İLK ADIM SPOR

2

0

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

U-16 LİGİ

KARAAĞAÇSPOR

8

1

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

U-16 LİGİ

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

1

2

REYHANLISPOR

U-14 PLAY-OFF

İSK.EFSANESPOR

0

0

ARSUZ İLK ADIM SPOR

U-14 LİGİ

HATAY EFSANESPOR

0

5

GÜZELYAYLASPOR

U-12 LİGİ

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

0-H

3-H

N.KUYUMCULUK DURSUNLUSPOR

U-12 LİGİ

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

2

2

HATAY İD.YURDU SPOR

U-12 LİGİ

MEYDANSPOR

3

0

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

U-12 LİGİ

KARAAĞAÇSPOR

2

1

VİPARK.GENÇ.VE SPOR

U-12 LİGİ

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

1

8

DÖRTYOL BLD.SPOR

U-12 LİGİ

DÖRTYOL ESNAFSPOR

0

1

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

U-12 LİGİ

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

1

1

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

U-12 LİGİ

ANTAKYAGÜCÜSPOR

6

2

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

U-12 LİGİ

SAMANDAĞSPOR

12

0

D.ÇINAR GENÇLİKSPOR

U-12 LİGİ

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

1

3

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

U-12 LİGİ

ARMUTLUSPOR

3

1

EKİNCİSPOR

U-12 LİGİ

İSK.KARTALSPOR

0

3

İSK.KAYRASPOR

U-12 LİGİ

TAVLA BLD.GENÇ.VE SPOR

3

0

1939 GÜNEY YILDIZISPOR

BAYANLAR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

0

5

K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK

BAYANLAR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

6

1

BATMAN İŞİTME ENGELLİLER

İŞİTME ENGELLİ

 

SPOR ALKIŞ VE SEVGİ TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR.