27. Hafta Müsabaka Programı(11-15 Mart 2020)

11-15 MART 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

( 27. HAFTA )

TFF TARAFINDAN KORONA VİRÜSÜNE KARŞI TEDBİR OLARAK İPTAL EDİLEN KATEGORİLERE AİT MÜSABAKALAR YEŞİL RENKLE GÖSTERİLMİŞTİR.

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

İSK.KAYRASPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

11.03.2020

15.30

SARISEKİ

1.A.K.PLAY-OFF

2

İSK.YILDIZSPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

11.03.2020

15.30

İSK.DIŞ

1.A.K.PLAY-OFF

3

MAŞUKLUSPOR

İSK.MEYDANSPOR

11.03.2020

15.30

NAZIM KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

4

MADENBOYUSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

11.03.2020

15.30

MADENBOYU

2.AMATÖR

5

H.MED.GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

11.03.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

6

ARSUZ İLK ADIM SPOR

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

11.03.2020

15.30

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

7

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

12.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 Ligi

8

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

12.03.2020

13.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

9

NAZKUY.DURSUNLUSPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

12.03.2020 16.00 DEFNE ATATÜRK STADI SÜPER AMATÖR PLAY-OFF

10

SARISEKİSPOR

AŞKARBEYLİSPOR

12.03.2020

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

11

DÖRTYOLSPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

12.03.2020

15.30

DÖRTYOL SENTETİK

2.AMATÖR

12

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

NİŞRİNSPOR

12.03.2020 16.00 SAMANDAĞ SÜPER AMATÖR PLAY-OFF

13

HATAY EFSANESPOR

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

13.03.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

14

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.EFSANESPOR

13.03.2020

15.30

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

15

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

ASAŞ 1972 SPOR

13.03.2020

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

16

DİKMECESPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

13.03.2020

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

17

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

13.03.2020

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

18

REYHANLISPOR

ARMUTLUSPOR

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

19

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-15 LİGİ

20

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-15 LİGİ

21

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-15 LİGİ

22

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-15 LİGİ

23

KUMLU GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-15 LİGİ

24

HATAY EFSANESPOR

H.HENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

14.03.2020

10.00

İPTAL

U-15 LİGİ

25

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

 

14.03.2020

12.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.A.K.U-19 LİGİ

26

ARMUTLUSPOR

YAYLADAĞISPOR

 

14.03.2020

14.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.A.K.U-19 LİGİ

27

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

 

14.03.2020

16.00

DEFNE ATATÜRK

2.A.K.U-19 LİGİ

28

NİŞRİNSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

29

ALTINKAYA BLD.SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

 

14.03.2020

12.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

30

HATAY İDMANYURDUSPOR

HARBİYESPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

31

K.DALYAN BLD.SPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

 

14.03.2020

16.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

32

SAMANDAĞSPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

 

14.03.2020

15.30

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

33

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

34

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

35

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

KARAAĞAÇSPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

36

İSK.KAYRASPOR

NİŞRİNSPOR

 

14.03.2020

15.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

37

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

38

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

39

İSK.EFSANESPOR

ERZİNSPOR A.Ş.

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

40

AŞKARBEYLİSPOR

DÖRTYOLSPOR

 

14.03.2020

15.00

 

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

41

DÖRTYOL ESNAFSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

14.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-15 LİGİ

42

DÖRTYOL ESNAFSPOR

SARISEKİSPOR

 

14.03.2020

14.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

43

KUMLU GENÇ.VE SPOR

ANTAKYAGÜCÜSPOR

 

15.03.2020

15.00

 

KUMLU

2.AMATÖR

44

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

45

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

 

İPTAL

 

U-13 LİGİ

46

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

 

İPTAL

 

U-13 LİGİ

47

SAMANDAĞSPOR

HARBİYESPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

 

U-17 LİGİ

48

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

 

15.03.2020

İPTAL

 

İPTAL

 

U-13 LİGİ

49

NİŞRİNSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

 

İPTAL

U-17 LİGİ

50

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

ADIYAMAN FSYK

 

15.03.2020

12.00

 

N.KOKA

İŞİTME ENGELLİ

51

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

52

H.MED.GENÇ.VE SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

53

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

54

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

55

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

1939 GÜNEY YILDIZISPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

BAYANLAR

56

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

SÜMERSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

57

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

58

EKİNCİSPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

59

ARMUTLUSPOR

SÜMERSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

60

TAVLA GENÇ.VE SPOR

H.DUMLUPINARSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

BAYANLAR

61

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

REYHANLISPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

62

İSK.EFSANESAPOR

KARAAĞAÇSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

63

İSK.KARTALSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

64

İSK.YILDIZSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

65

İSK.SAKARYASPOR 2018

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

66

PAYASSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

67

PAYASSPOR

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

68

DÖRTYOL ESNAFSPOR

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

69

DÖRTYOL ESNAFSPOR

İSK.EFSANESPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

70

DÖRTYOL BLD.SPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

71

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

72

VİPARK GENÇ.VE SPOR

ERZİNSPOR A.Ş.

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

73

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

 

15.03.2020

İPTAL

İPTAL

U-17 LİGİ

74

5 TEM. İSKENDERUNSPOR

SORGUN BLD.SPOR

 

15.03.2020

14.00

İSK.5 TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR