26. Hafta Müsabaka Programı(04-08 Mart 2020)

04-08 MART 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(26 HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

DÖRTYOL ESNAFSPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

04.03.2020

15.00

DÖRTYOL

1.A.K.PLAY-OFF

2

İSK.MEYDANSPOR

İSK.KAYRASPOR

04.03.2020

15.00

İSK.DIŞ

1.A.K.PLAY-OFF

3

AŞKARBEYLİSPOR

AZGANLIKSPOR

04.03.2020

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

4

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

04.03.2020

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

5

ANTAKYAGÜCÜSPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

04.03.2020

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

6

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

04.03.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

7

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

04.03.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

2.AMATÖR

8

İSK.YILDIZSPOR

MAŞUKLUSPOR

05.03.2020

15.00

İSK.DIŞ

1.A.K.PLAY-OFF

9

İSK.EFSANESPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

05.03.2020

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

10

K.DALYAN BLD.SPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

05.03.2020

15.00

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

11

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY EFSANESPOR

05.03.2020

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

12

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOLSPOR

05.03.2020

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

13

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

06.03.2020 15.30 KARAAĞAÇ SÜPER AMATÖR   PLAY-OFF
14

NİŞRİNSPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

06.03.2020 15.30 DEFNE ATATÜRK STADI SÜPER AMATÖR PLAY-OFF

15

ASAŞ 1972 SPOR

SARISEKİSPOR

06.03.2020

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

16

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

06.03.2020

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

17

MEDENBOYUSPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

07.03.2020

12.00

MADENBOYU

U-15 LİGİ

18

MADENBOYUSPOR

ARMUTLUSPOR

07.03.2020

15.30

MADENBOYU

2.A.K.U-19 LİGİ

19

YAYLADAĞISPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

07.03.2020

15.00

YAYLADAĞI

2.A.K.U-19 LİGİ

20

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

NİŞRİNSPOR

 

07.03.2020

11.00

ESENTEPE

 

U-15 LİGİ

21

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

REYHANLISPOR

 

07.03.2020

13.00

ESENTEPE

 

U-15 LİGİ

22

ARMUTLUSPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

 

07.03.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK STADI

 

U-15 LİGİ

23

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

11.45

DEFNE ATATÜRK STADI

 

U-15 LİGİ

24

SÜMERSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

13.30

DRFNE ATATÜRK STADI

 

U-15 LİGİ

25

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.A.K.U-19 LİGİ

26

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

10.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

27

EKİNCİSPOR

HATAY EFSANESPOR

 

07.03.2020

12.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

28

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

14.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

29

NİŞRİNSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

07.03.2020

16.00

N.KOKA

1.AK.U-19 PLAY-OFF

30

H.MED.GENÇ.VE SPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

 

07.03.2020

18.00

N.KOKA

2.A.K.U-19 LİGİ

31

MIZRAKLISPOR

HATAY SARAYSPOR

 

07.03.2020

13.30

SAMANDAĞ

U-13 LİGİ

32

MEYDANSPOR

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

 

07.03.2020

15.30

SAMANDAĞ

U-13 LİGİ

33

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR

 

07.03.2020

10.00

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

34

ARSUZ İLK ADIMSPOR

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

 

07.03.2020

11.45

 

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

35

KARAAĞAÇSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

13.30

 

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

36

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

İSK.KAYRASPOR

 

07.03.2020

15.30

 

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

37

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

07.03.2020

11.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

38

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

 

07.03.2020

13.00

İSK.DIŞ

U-15 LİGİ

39

AŞKARBEYLİSPOR

İSK.YILDIZSPOR

 

07.02.2020

15.00

 

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

40

İSK.EFSANESPOR

DÖRTYOLSPOR

 

07.03.020

17.00

 

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

41

ERZİNSPOR A.Ş.

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

 

07.03.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-15 LİGİ

42

İSK.KAYRASPOR

İSK.EFSANESPOR

 

07.03.2020

11.00

 

SARISEKİ

U-15 LİGİ

43

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

REYHANLISPOR

08.03.2020

11.00

SAMANDAĞ

U-17 LİGİ

44

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

 

08.03.2020

13.30

 

SAMANDAĞ

U-13 LİGİ

46

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

15.30

 

SAMANDAĞ

U-17 LİGİ

47

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

11.00

 

KIRIKHAN DIŞ

 

U-13 LİGİ

48

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

 

08.03.2020

13.30

KIRIKHAN DIŞ

 

U-17 LİGİ

49

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

HATAYSPOR

 

08.03.2020

10.00

 

N.KOKA

 

U-13 LİGİ

50

ANTAKYAGÜCÜSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

12.00

 

N.KOKA

U-17 LİGİ

51

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

 

08.03.2020

14.00

 

N.KOKA

U-13 LİGİ

52

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

 

08.03.2020

16.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

53

NİŞRİNSPOR

HATAY MED.GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

18.00

N.KOKA

U-17 LİGİ

54

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

 

08.02.2020

12.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

55

HATAY İD.YURDUSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

14.00

ESENTEPE

U-13 LİGİ

56

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

16.00

ESENTEPE

U-17 LİGİ

57

SÜMERSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

58

TAVLA GENÇ.VE SPOR

ŞANLI URFA GENÇ.VE SPOR

08.03.2020 12.00 DEFNE ATATÜRK STADI BAYANLAR

59

TAVLA GENÇ.VE SPOR

ARMUTLUSPOR

 

08.03.2020

14.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

60

NAZ.KUY.DUSRSUNLUSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

08.03.2020

16.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

61

İSK.EFSANESPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

 

08.03.2020

10.30

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

62

İSK.KARTALSPOR

ARSUZ KÖRFEZGÜCÜSPOR

 

08.03.2020

12.30

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

63

5 TEM. İSKENDERUNSPOR

PAYASSPOR

 

08.03.2020

14.30

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

64

İSK.EFSANESPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

16.30

İSK.DIŞ

U-17 LİGİ

65

PAYASSPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

 

08.03.2020

11.00

SARISEKİ

U-13 LİGİ

66

İSK.KAYRASPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

 

08.03.2020

15.30

SARISEKİ

U-17 LİGİ

67

ERZİNSPOR A.Ş.

KARAAĞAÇSPOR

 

08.03.2020

11.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-13 LİGİ

68

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

 

08.03.2020

15.00

GENÇLİK KAMPI

U-17 LİGİ

69

VİPARK GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

 

08.03.2020

10.00

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

70

ARSUZ İLK ADIMSPOR

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

 

08.03.2020

11.45

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

71

ARSUZ İLK ADIMSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

 

08.03.2020

13.30

KARAAĞAÇ

U-17 LİGİ

72

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

 

08.03.2020

15.30

KARAAĞAÇ

U-17 LİGİ

73

REYHANLISPOR

MUCUR YABANLISPOR

 

08.03.2020

14.00

REYHANLI TAYFUR SÖKMEN

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR