25. Hafta Müsabaka Programı (26 Şubat - 01 Mart 2020)

26 ŞUBAT- 01 MART 2020 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(25. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

KIRIKHAN 1461 SPOR

İSK.MEYDANSPOR

26.02.2020

15.30

KIRIKHAN STADI

1.A.K.PLAY-OFF

2

AZGANLIKSPOR

ASAŞ 1972 SPOR

26.02.2020

13.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

3

İSK.KAYRASPOR

İSK.YILDIZSPOR

26.02.2020

15.30

SARISEKİ

1.A.K.PLAY-OFF

4

HATAY EFSANESPOR

H.MED.TLER GENÇ.VE SPOR

26.02.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

5

MAŞUKLUSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

26.02.2020

15.30

N.KOKA

1.A.K.PLAY-OFF

6

DİKMECESPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

26.02.2020

17.30

N.KOKA

2.AMATÖR

7

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

26.02.2020

15.30

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

8

SAMANDAĞSPOR

ARMUTLUSPOR

27.02.2020

15.30

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

9

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

NİŞRİNSPOR

27.02.2020

15.30

GÖZCÜLER

SÜPER AMATÖR

10

DÖRTYOL BLD.SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

27.02.2020

15.30

DÖRTYOL

SÜPER AMATÖR

11

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

27.02.2020

İPTAL

İPTAL

SÜPER AMATÖR

12

SARISEKİSPOR

İSK.EFSANESPOR

27.02.2020

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

13

K.DALYAN BLD.SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

27.02.2020

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

14

MADENBOYUSPOR

ANT.BLD.GENÇ.VE SPOR

27.02.2020

15.30

MADENBOYU

2.AMATÖR

15

İSK.SAKARYASPOR 2018

AŞKARBEYLİSPOR

27.02.2020

17.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

16

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

28.02.2020

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

17

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

28.02.2020

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

18

MADENBOYUSPOR

EKİNCİSPOR

 

29.02.2020

15.00

MADENBOYU

 

U-15 LİGİ

19

REYHANLISPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

 

29.02.2020

15.00

REYHANL      11 MAYIS ŞEHİTLERİ

 

U-15 LİGİ

20

DEF.SÜMER SARIBAHÇESPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

29.02.2020

İPTAL

İPTAL

U-13 LİGİ

21

HARBİYESPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

 

29.02.2020

10.00

DEFNE ATATÜRK STADI

 

U-13 LİGİ

22

SÜMERSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

 

29.02.2020

11.45

DEFNE ATATÜRK STADI

 

U-13 LİGİ

23

SÜMERSPOR

SAMANDAĞSPOR

 

29.02.2020

13.30

DEFNE ATATÜRK STADI

U-15 LİGİ

24

HATAY EFSANESPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

 

29.02.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

U-15 LİGİ

25

KUMLU GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

29.02.2020

15.00

KUMLU

U-15 LİGİ

26

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

YENİÇASĞ GENÇ.VE SPOR

 

29.02.2020

11.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

27

NİŞRİNSPOR

ARMUTLUSPOR

 

29.02.2020

13.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

28

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

 

29.02.2020

15.00

N.KOKA

U-15 LİGİ

29

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

 

29.02.2020

15.00

GÖZCÜLER

U-15 LİGİ

30

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

29.02.2020

11.30

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

31

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

KARAAĞAÇSPOR

 

29.02.2020

13.30

KARAAĞAÇ

U-15 LİGİ

32

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR

NİŞRİNSPOR

 

29.02.2020

15.30

 

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

33

İSK.KAYRASPOR

SAMANDAĞSPOR

 

29.02.2020

15.30

 

SARISEKİ

1.A.K.U-19 PLAY-OFF

34

İSK.YILDIZSPOR

İSK.EFSANESPOR

 

29.02.2020

15.00

 

İSK.DIŞ

2.A.K.U-19 LİGİ

35

ERZİNSPOR A.Ş

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

 

29.02.2020

10.30

DÖRTYOL SENTETİK

U-15 LİGİ

36

DÖRTYOL ESNAFSPOR

İSK.EFSANESPOR

 

29.02.2020

13.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-15 LİGİ

37

DÖRTYOLSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

 

29.02.2020

15.30

 

DÖRTYOL SENTETİK

2.A.K.U-19 LİGİ

38

REYHANLISPOR

SÜMERSPOR

 

01.03.2020

15.00

 

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-17 LİGİ

39

SAMANDAĞSPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

 

01.03.2020

13.00

SAMANDAĞ

U-13 LİGİ

40

SAMANDAĞSPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

 

01.03.2020

15.30

 

SAMANDAĞ

U-17 LİGİ

41

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

 

01.03.2020

10.00

 

N.KOKA

U-13 LİGİ

42

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

ELAZIĞ BELEDİYESİ

 

01.03.2020

İPTAL

İPTAL

İŞİTME ENGELLİ

43

EKİNCİSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

 

01.03.2020

14.00

 

N.KOKA

 

U-17 LİGİ

44

H.MED.LER GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

01.03.2020

16.00

 

N.KOKA

 

U-17 LİGİ

45

HATAY SARAYSPOR

MEYDANSPOR

 

01.03.2020

12.00

ESENTEPE

 

U-13 LİGİ

46

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

 

01.03.2020

14.00

 

ESENTEPE

 

U-13 LİGİ

47

HATAYSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

 

01.03.2020

16.00

 

ESENTEPE

U-13 LİGİ

48

HARBİYESPOR

NAZ.KUY.DURSUNLUSPOR

 

01.03.2020

10.30

 

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

49

ARMUTLUSPOR

NİŞRİNSPOR

 

01.03.2020

13.00

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

50

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

TAVLA GENÇ.VE SPOR

 

01.03.2020

15.30

DEFNE ATATÜRK STADI

U-17 LİGİ

51

İSK.SAKARYASPOR 2018

ARSUZ İLK ADIM SPOR

 

01.03.2020

11.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

52

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

ERZİNSPOR A.Ş.

 

01.03.2020

13.00

İSK.DIŞ

U-13 LİGİ

53

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

 

01.03.2020

15.00

İSK.DIŞ

U-15 LİGİ

54

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.KARTALSPOR

 

01.03.2020

12.30

DÖRTYOL SENTETİK

U-13 LİGİ

55

DÖRTYOL BLD.SPOR

PAYASSPOR

 

01.03.2020

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

U-13 LİGİ

56

ARSUZ GÖZCÜLERSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

 

01.03.2020

11.00

GÖZCÜLER

U-13 LİGİ

57

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

İSK.EFSANESPOR

 

01.03.2020

11.00

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

58

KARAAĞAÇSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

 

01.03.2020

13.30

KARAAĞAÇ

U-13 LİGİ

59

5 TEM. İSKENDERUNSPOR

ELİT NATRUEL EŞME KAYA

 

01.03.2020

14.00

5 TEMMUZ STADI

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR