9. Hafta Müsabaka Programı (06 - 10 Kasım 2019)

05-10 KASIM 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(9. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

SÜMERSPOR

İSK.KAYRASPOR

05.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

2

HARBİYESPOR

HASSA BLD.SPOR

06.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

3

DİKMECESPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

06.11.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

4

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

MAŞUKLUSPOR

06.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.AMATÖR

5

DÖRTYOLSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

06.11.2019

15.00

DÖRTYOL

2.AMATÖR

6

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

06.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

SÜPER AMATÖR

7

AZGANLIKSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

06.11.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

8

İSK.SAKARYASPOR  2018

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

06.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

9

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

İSK.MEYDANSPOR

07.11.2019

15.00

N.KOKA

1.AMATÖR

10

ARMUTLUSPOR

EKİNCİSPOR

07.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

SÜPER AMATÖR

11

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

07.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER AMATÖR

12

KARAAĞAÇSPOR

İSK.EFSANESPOR

07.11.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

13

DÖRTYOL BLD.SPOR

SAMANDAĞSPOR

07.11.2019

15.00

DÖRTYOL

SÜPER AMATÖR

14

SARISEKİSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

07.11.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

15

AŞKARBEYLİSPOR

ASAŞ 1972 SPOR

07.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

16

İSK.YILDIZSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

08.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

17

N.KUY. DURSUNLUSPOR

KIRIKHANSPOR

08.11.2019

15.00

DEFNE BLD.  ATATÜRK STADI

SÜPER AMATÖR

18

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

08.11.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

19

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

09.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

20

SERİNYOLSPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

21

MEYDANSPOR

ARMUTLUSPOR

09.11.2019

12.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

HATAY EFSANESPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

09.11.2019

13.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

H.KARTALSPOR

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

09.11.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

GÜZELYAYLASPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

15.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

HATAYSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

17.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

26

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

18.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

27

REYHANLISPOR

NİŞRİNSPOR

09.11.2019

11.00

REYHANLI     11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

28

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

09.11.2019

10.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

29

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKİNCİSPOR

09.11.2019

12.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

30

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

09.11.2019

14.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

31

NİŞRİNSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

09.11.2019

16.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

32

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

09.11.2019

10.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

33

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

09.11.2019

11.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

34

GÜZELYAYLASPOR

HARBİYESPOR

09.11.2019

13.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

35

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

36

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

09.11.2019

13.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

37

SAMANDAĞSPOR

REYHANLISPOR

09.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

38

HASSA BLD.SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

11.00

HASSA

1.A.K.U-19 LİGİ

39

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.EFSANESPOR

09.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

40

DÖRTYOL ESNAF SPOR

KARAAĞAÇSPOR

09.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

41

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

42

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

43

İSK.MEYDANSPOR

İSK.EFSANESPOR

09.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

44

KIRIKHANSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

13.00

KIRIKHAN DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

45

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

09.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

U-14 LİGİ

46

PAYASSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

11.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

47

İSK.KAYRASPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

09.11.2019

13.00

SARISEKİ

U-14 LİGİ

48

İSK.KAYRASPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

09.11.2019

15.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

49

A.KARAAĞAÇSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

09.11.2019

13.00

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

50

ARSUZ İLK ADIM SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

51

A.GÖZCÜLERSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

09.11.2019

15.00

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

52

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

10.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

53

SAMANDAĞSPOR

HATAY İDMAN YURDU SPOR

10.11.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

54

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

10.11.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

55

H.SARAYSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

56

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

10.11.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

57

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

10.11.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

58

D.ÇINAR GENÇLİK SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

59

TAVLA GENÇ.VE SPOR

ADANA GÜCÜ 

10.11.2019 11.00 DEFNE BLD. ATATÜRK STADI KADINLAR

60

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

10.11.2019

13.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

61

K.DALYAN BLD.SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

62

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

10.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

63

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

ADANA AKDENİZ DEMİRSPOR

10.11.2019 İPTAL İPTAL KADINLAR

64

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

10.11.2019

14.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

65

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

10.11.2019

11.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

66

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

H.MED. LER GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

13.00

N.KOKA

2.AMATÖR

67

ALTINKAYA BLD.SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

15.00

N.KOKA

1.AMATÖR

68

1939 GÜNEY YILDIZISPOR

GAZİANTEP KARATAŞSPOR

10.11.2019 11.00 SAMANDAĞ KADINLAR

69

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HARBİYESPOR

10.11.2019

13.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

70

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

71

KIRIKHANSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

13.00

KIRIKHAN DIŞ

U-16 LİGİ

72

KIRIKHAN 1461 SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

15.00

KIRIKHAN İÇ

1.AMATÖR

73

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

10.11.2019

10.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

74

İSK.KAYRASPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

75

İSK.KARTALSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

76

İSK.YILDIZSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

10.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

77

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

78

H.DUMLUPINARSPOR

MALATYA BAYANLAR

10.11.2019 12.00 SARISEKİ KADINLAR

79

İSK.KAYRASPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

10.11.2019

15.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

80

ARSUZ İLK ADIM SPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

10.11.2019

11.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

81

KARAAĞAÇSPOR

İSK.EFSANESPOR

10.11.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

82

KUMLU GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

15.00

KUMLU

2.AMATÖR

83

MADENBOYUSPOR

HATAY EFSANESPOR

10.11.2019

15.00

MADENBOYU

2.AMATÖR

84

YAYLADAĞISPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

10.11.2019

15.00

YAYLADAĞI

1.AMATÖR

85

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

TALASGÜCÜ BLD.SPOR

10.11.2019

14.00

5 TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR