8. Hafta Müsabaka Programı (29 Ekim - 03 Kasım 2019)

29 EKİM-03 KASIM 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(8. HAFTA)

 NOT1: U-14 KAT. A VE B GRUPLARI İKİŞER MAÇ VERİLMİŞTİR!

NOT2:U-14 C VE D GRUPLARIDA DEVRE ARASI VERİLMİŞTİR!

NOT3: U-16 KAT. A VE B GRUPLARINDA DEVRE ARASI VERİLMİŞTİR!

LÜTFEN PROGRAMLARI İNCELEYİNİZ.

 

 

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

29.10.2019

14.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

2

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

29.10.2019

16.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

3

NİŞRİNSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

29.10.2019

16.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

4

REYHANLISPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

29.10.2019

15.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

5

D.SÜMER SARIBAHÇESPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

29.10.2019

14.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

6

SÜMERSPOR

SAMANDAĞSPOR

29.10.2019

16.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

7

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

GÜZELYAYLASPOR

29.10.2019

16.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

8

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

İSK.EFSANE SPOR

29.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

9

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

29.10.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

10

İSK.KAYRASPOR

İSK.YILDIZSPOR

29.10.2019

15.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

11

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

29.10.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

12

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

29.10.2019

15.00

DÖRTYOL

U-16 LİGİ

13

KIRIKHANSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

30.10.2019

15.00

KIRIKHAN

SÜPER AMATÖR

14

NİŞRİNSPOR

ARMUTLUSPOR

30.10.2019

15.00

N.KOKA

SÜPER AMATÖR

15

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

30.10.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

16

HASSA BLD.SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

30.10.2019

15.00

HASSA

1.AMATÖR

17

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.YILDIZ SPOR

30.10.2019

15.00

DÖRTYOL

1.AMATÖR

18

A.KARAAĞAÇSPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

30.10.2019

15.00

KARAAĞAÇ

SÜPER AMATÖR

19

İSK.KAYRASPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

30.10.2019

15.00

SARISEKİ

1.AMATÖR

20

E. GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

30.10.2019

15.00

ERZİN

2.AMATÖR

21

EKİNCİSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

31.10.2019

15.00

N.KOKA

SÜPER AMATÖR

22

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

SÜMERSPOR

31.10.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

23

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

31.10.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

24

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

SARISEKİSPOR

31.10.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

25

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

AZGANLIKSPOR

31.10.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

26

A.GÖZCÜLERSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

31.10.2019

15.00

GÖZCÜLER

SÜPER AMATÖR

27

ASAŞ 1972 SPOR

DÖRTYOLSPOR

31.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

28

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

01.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

29

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

01.11.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

30

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

01.11.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

31

HATAY EFSANESPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

01.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

32

İSK.EFSANESPOR

AŞKARBEYLİSPOR

01.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

33

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

MEYDANSPOR

02.11.2019

09.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

34

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

GÜZELYAYLASPOR

02.11.2019

10.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

35

EKİNCİSPOR

HATAY EFSANESPOR

02.11.2019

12.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

36

HATAY İD.YURDUSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

02.11.2019

13.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

37

HARBİYESPOR

HATAY KARTALSPOR

02.11.2019

14.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

38

DEFNE SÜMER SARIBAHÇESPOR

HATAY SARAYSPOR

02.11.2019

15.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

39

N.KUY.DURSUNLUSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

02.11.2019

17.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

40

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

SERİNYOLSPOR

02.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

41

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

02.11.2019

10.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

42

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

02.11.2019

12.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

43

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

GÜZELYAYLASPOR

02.11.2019

14.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

44

EKİNCİSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

02.11.2019

16.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

45

NİŞRİNSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

02.11.2019

11.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

46

REYHANLISPOR

NİŞRİNSPOR

02.11.2019

15.00

REYHANLI    11 MAYIS ŞEHİTLERİ

1.A.K.U-19 LİGİ

47

SÜMERSPOR

REYHANLISPOR

02.11.2019

13.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

48

SÜMERSPOR

SAMANDAĞSPOR

02.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.A.K.U-19 LİGİ

49

SAMANDAĞSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

02.11.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

50

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HASSA BLD.SPOR

02.11.2019

13.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

51

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

02.11.2019

15.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

52

ERZİNSPOR A.Ş

KIRIKHANSPOR

02.11.2019

15.00

DÖRTYOL SENTETİK

1.A.K.U-19 LİGİ

53

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

02.11.2019

11.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

54

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

02.11.2019

12.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

55

VİPARK GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

02.11.2019

13.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

56

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

02.11.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

57

İSK. EFSANE SPOR

İSK.KARTALSPOR

02.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

58

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

İSK.KAYRASPOR

02.11.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

59

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

PAYASSPOR

02.11.2019

15.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

60

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

02.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

61

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

03.11.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

62

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

03.11.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

63

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

DEFNE ÇINAR GENÇLİK SPOR

03.11.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

64

SÜMERSPOR

HATAYSPOR

03.11.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

65

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

03.11.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

66

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

03.11.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

67

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

03.11.2019

İPTAL

İPTAL

U-12 LİGİ

68

HARBİYESPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

03.11.2019

11.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

69

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

03.11.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

70

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

03.11.2019

İPTAL

İPTAL

2.AMATÖR

71

H.MED.GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

03.11.2019

14.00

N.KOKA

2.AMATÖR

72

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

MADENBOYUSPOR

03.11.2019

16.00

N.KOKA

2.AMATÖR

73

DÖRTYOL BLD.SPOR

İSK.KAYRASPOR

03.11.2019

10.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

74

İSK.YILDIZSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

03.11.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

75

İSK.EFSANESPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

03.11.2019

13.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

76

İSK.MEYDANSPOR

YAYLADAĞISPOR

03.11.2019

TEHİR

TEHİR

1.AMATÖR

77

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

5 TEM. İSKENDERUNSPOR

03.11.2019

17.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

78

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

03.11.2019

15.00

GENÇLİK KAMPI

1.AMATÖR

79

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

03.11.2019

13.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

80

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KAYRASPOR

03.11.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

81

REYHANLISPOR

KAPADOKYA GÖREME SPOR

03.11.2019

14.00

TAYFUR SÖKMEN STADI

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR