7. Hafta Müsabaka Programı (23 - 27 EKim 2019)

23 -27 EKİM 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(7. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

N.KUY.DURSUNLUSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

23.10.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

SÜPER LİG

2

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

23.10.2019

15.00

N.KOKA

1.AMATÖR

3

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

23.10.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

4

SAMANDAĞSPOR

KIRIKHANSPOR

23.10.2019

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER LİG

5

DÖRTYOL BLD.SPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

23.10.2019

15.00

DÖRTYOL

SÜPER LİG

6

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

EKİNCİSPOR

23.10.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

SÜPER LİG

7

AZGANLIKSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

23.10.2019

15.00

SARISEKİ

2.AMATÖR

8

AŞKARBEYLİSPOR

E. GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

23.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

9

MAŞUKLUSPOR

HASSA BLD.SPOR

24.10.2019

15.00

N.KOKA

1.AMATÖR

10

ALTINKAYA BLD.SPOR

İSK.MEYDANSPOR

24.10.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

11

HARBİYESPOR

İSK.KAYRASPOR

24.10.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

12

KARAAĞAÇSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

24.10.2019

15.00

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

13

KIRIKHAN 1461 SPOR

HATAY B.Ş.BLD.SPOR

24.10.2019

15.00

KIRIKHAN

1.AMATÖR

14

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

NİŞRİNSPOR

24.10.2019

15.00

SAMANDAĞ

SÜPER LİG

15

İSK.SAKARYASPOR 2018

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

24.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

16

YAYLADAĞISPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

25.10.2019

15.00

YAYLADAĞI

1.AMATÖR

17

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

25.10.2019

15.00

SAMANDAĞ

1.AMATÖR

18

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

25.10.2016

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

19

K.DALYAN BLD.SPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

25.10.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

20

ASAŞ 1972 SPOR

İSK.EFSANESPOR

25.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

21

H.SARAYSPOR

HATAY İD.YURDUSPOR

26.10.2019

09.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

22

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

10.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

HATAY  EFSANESPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

12.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

H.KARADENİZ FIRTINASI SPOR

26.10.2019

14.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

26

MEYDANSPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

26.10.2019

15.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

27

SERİNYOLSPOR

HARBİYESPOR

26.10.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

28

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

26.10.2019

17.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

29

EKİNCİSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

10.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

30

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

26.10.2019

12.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

31

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

26.10.2019

14.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

32

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

26.10.2019

16.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

33

NİŞRİNSPOR

SÜMERSPOR

26.10.2019

18.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

34

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

NİŞRİNSPOR

26.10.2019

13.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

35

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

REYHANLISPOR

26.10.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

36

HARBİYESPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

11.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

37

GÜZELYAYLASPOR

D.SÜM.SARIBAHÇESPOR

26.10.2019

13.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

38

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

26.10.2019

13.30

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

39

SAMANDAĞSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

26.10.2019

15.30

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

40

HASSA BLD.SPOR

REYHANLISPOR

26.10.2019

15.00

HASSA

1.A.K.U-19 LİGİ

41

A.KÖRFEZGÜCÜSPOR

İSK.POYRAZSPOR

26.10.2019

11.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

42

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

26.10.2019

12.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

43

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.EFSANESPOR

26.10.2019

13.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

44

ARSUZ İLK ADIM SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

26.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

45

5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

26.10.2019

17.00

İSK.DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

46

PAYASSPOR

ERZİNSPOR

26.10.2019

13.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

47

İSK.KAYRASPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

15.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

48

A.KARAAĞAÇSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

26.10.2019

15.30

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

49

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

27.10.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

50

H.KARTALSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

51

ARMUTLUSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

52

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAYSPOR

27.10.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

53

SAMANDAĞSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

54

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

EKİNCİSPOR

27.10.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

55

HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

27.10.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

56

DİKMECESPOR

HATAY EFSANESPOR

27.10.2019

15.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

57

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

14.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

58

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

16.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

59

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

REYHANLISPOR

27.10.2019

12.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

60

HKARADENİZ FIRTINASI

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

14.00

N.KOKA

2.AMATÖR

61

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

16.00

N.KOKA

1.AMATÖR

62

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

10.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

63

HASSA BLD.SPOR

SAMANDAĞSPOR

27.10.2019

15.00

HASSA

U-16 LİGİ

64

KIRIKHANSPOR

SÜMERSPOR

27.10.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

U-16 LİGİ

65

İSK.KAYRASPOR

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

10.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

66

İSK.KARTALSPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

67

İSK.EFSANESPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

27.10.2019

13.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

68

İSK.POYRAZSPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

27.10.2019

15.30

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

69

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

27.10.2019

11.30

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

70

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.KAYRASPOR

27.10.2019

13.30

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

71

KARAAĞAÇSPOR

İSK.YILDIZSPOR

27.10.2019

15.30

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

72

KUMLU GENÇ.VE SPOR

H.MED.GENÇ.VE SPOR

27.10.2019

15.00

KUMLU

2.AMATÖR

73

MADENBOYUSPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

27.10.2019

15.00

MADENBOYU

2.AMATÖR

74

DÖRTYOLSPOR

SARISEKİSPOR

27.10.2019

15.00

DÖRTYOL

2.AMATÖR

75

5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

TÜYSÜZSPOR

27.10.2019

14.00

5 TEMMUZ

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR