6. Hafta Müsabaka Programı (16-20 Ekim 2019)

     16 -20 EKİM 2019 TARİHLERİ ARASI 6. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

DUYURU! Çekmece Sahası 17 Ekim 2019 tarihi itibariyle "Defne Atatürk Stadı" olarak adlandırılmıştır.

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

NİŞRİNSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

16.10.2019

15.00

N.KOKA

SÜPER LİG

2

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HATAY KARADENİZ FIRTINASI

16.10.2019

17.00

N.KOKA

2.AMATÖR

3

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

16.10.2019

15.30

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

4

SÜMERSPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

16.10.2019

15.30

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

5

İSK.KAYRASPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

16.10.2019

15.30

SARISEKİ

1.AMATÖR

6

İSK.YILDIZSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

16.10.2019

15.30

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

7

ERZİN GÖKDERE GENÇ.VE SPOR

ASAŞ 1972 SPOR

16.10.2019 15.30 ERZİN 2.AMATÖR

8

EKİNCİSPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

17.10.2019

15.00

N.KOKA

SÜPER LİG

9

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

17.10.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

10

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

İSK.SAKARYASPOR 2018

17.10.2019

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

11

A.KARAAĞAÇSPOR

SAMANDAĞSPOR

17.10.2019

15.00

KARAAĞAÇ

SÜPER LİG

12

A.GÖZCÜLERSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

17.10.2019

15.00

GÖZCÜLER

SÜPER LİG

13

İSK.MEYDANSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

17.10.2019

15.30

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

14

HATAY EFSANESPOR

KUMLU GENÇ.VE SPOR

17.10.2019

15.30

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

15

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

MAŞUKLUSPOR

18.10.2019

15.30

GENÇLİK KAMPI

1.AMATÖR

16

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

18.10.2019

15.30

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.AMATÖR

17

ANTAKYA BLD.GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

18.10.2019

15.30

N.KOKA

2.AMATÖR

18

MADENBOYUSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

18.10.2019

15.30

MADENBOYU

2.AMATÖR

19

İSK.EFSANE SPOR

DÖRTYOLSPOR

18.10.2019

15.30

İSK.DIŞ

2.AMATÖR

20

SARISEKİSPOR

AZGANLIKSPOR

18.10.2019

15.30

SARISEKİ

2.AMATÖR

21

ARSUZ İLK ADIM SPOR

AŞKARBEYLİSPOR

18.10.2019

15.30

KARAAĞAÇ

2.AMATÖR

22

N.KUY.DURSUNLUSPOR

ARMUTLUSPOR

19.10.2019

09.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

23

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

10.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

24

MIZRAKLI GENÇ.VE SPOR

HATAY EFSANESPOR

19.10.2019

11.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

25

GÜZELYAYLASPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

12.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

26

DEFNE ÇINAR GEWNÇ.VE SPOR

HATAY 1939 GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

14.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

27

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

SERİNYOLSPOR

19.10.2019

15.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

28

HARBİYESPOR

KIRIKHAN BLD.ÇGENÇ.VE SPOR

19.10.2019

16.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

29

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

H.SARAYSPOR

19.10.2019

17.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

30

NİŞRİNSPOR

SAMANDAĞSPOR

19.10.2019

11.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

31

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

BOHŞİN GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

13.00

N.KOKA

2.AMATÖR

32

H.MED.GENÇ.VE SPOR

K.DALYAN BLD.SPOR

19.10.2019

15.00

N.KOKA

2.AMATÖR

33

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

17.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

34

SÜMERSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

19.10.2019

10.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

35

SÜMERSPOR

HASSA BLD.SPOR

19.10.2019

12.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

1.A.K.U-19 LİGİ

36

H.SARAYSPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

37

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

GÜZELYAYLASPOR

19.10.2019

16.00

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

38

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

HARBİYESPOR

19.10.2019

10.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

39

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

11.30

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

40

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

EKİNCİSPOR

19.10.2019

13.30

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

41

SAMANDAĞSPOR

NİŞRİNSPOR

19.10.2019

15.30

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

42

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

19.10.2019

13.00

KIRIKHAN DIŞ

U-14 LİGİ

43

KIRIKHANSPOR

PAYASSPOR

19.10.2019

15.00

KIRIKHAN DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

44

REYHANLISPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

13.00

11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

45

REYHANLISPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

19.10.2019

15.00

11 MAYIS ŞEHİTLERİ

1.A.K.U-19 LİGİ

46

ARSUZ UMUT GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

19.10.2019

09.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

47

VİPARK GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

19.10.2019

10.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

48

İSK.EFSANE SPOR

ARSUZ KÖFEZ GÜCÜ SPOR

19.10.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

49

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

50

İSK.MEYDANSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

19.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

51

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

19.10.2019

17.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

52

ERZİNSPOR A.Ş.

A.KARAAĞAÇSPOR

19.10.2019

13.30

DÖRTYOL

1.A.K.U-19 LİGİ

53

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

19.10.2019

15.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

54

A.GÖZCÜLERSPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

19.10.2019

15.30

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

55

KARAAĞAÇSPOR

İSK.EFSANESPOR

19.10.2019

13.30

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

56

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

19.10.2019

15.30

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

57

SÜMERSPOR

H.KARTALSPOR

20.10.2019

10.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

58

HATAYSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

20.10.2019

11.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

59

H.KARADENİZ FIRTINASISPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

20.10.2019

12.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

60

HATAY İDMAN YURDU SPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

20.10.2019

13.45

SÜMERLER

U-12 LİGİ

61

KAAN TEM. ANT.GENÇ.VE SPOR

ANTAKYA GÜCÜ SPOR

20.10.2019

15.00

SÜMERLER

U-12 LİGİ

62

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SAMANDAĞSPOR

20.10.2019

16.15

SÜMERLER

U-12 LİGİ

63

EKİNCİSPOR

MEYDANSPOR

20.10.2019

17.30

SÜMERLER

U-12 LİGİ

64

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

20.10.2019

11.30

DEFNE BLD.  ATATÜRK STADI

U-14 LİGİ

65

SÜMERSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

20.10.2019

13.30

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

U-16 LİGİ

66

KUZEYTEPE GENÇ.VE SPOR

DİKMECESPOR

20.10.2019

15.30

DEFNE BLD. ATATÜRK STADI

2.AMATÖR

67

REYHANLISPOR

KIRIKHANSPOR

20.10.2019

12.00

11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-16 LİGİ

68

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

20.10.2019

10.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

69

SAMANDAĞSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

20.10.2019

13.30

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

70

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

20.10.2019

15.30

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

71

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

İSK.KAYRASPOR

20.10.2019

09.00

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

72

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

20.10.2019

10.15

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

73

DÖRTYOL BLD.SPOR

İSK.KARTALSPOR

20.10.2019

11.30

İSK.DIŞ

U-12 LİGİ

74

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

İSK.EFSANE SPOR

20.10.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

75

İSK.YILDIZSPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

20.10.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

76

KARAAĞAÇSPOR

5 TEM.İSKENDERUNSPOR

20.10.2019

15.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

77

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

20.10.2019

15.30

KIRIKHAN DIŞ

U-16 LİGİ

78

DÖRTYOL ESNAF SPOR

K. NARDÜZÜ GENÇ. VE SPOR

20.10.2019

13.00

DÖRTYOL

U-16 LİGİ

79

DÖRTYOL ESNAF SPOR

YAYLADAĞISPOR

20.10.2019

15.30

DÖRTYOL

1.AMATÖR

80

İSK.KAYRASPOR

İSK.POYRAZSPOR

20.10.2019

15.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

81

REYHANLISPOR

İÇEL İDMAN YURDU SPOR

20.10.2019

15.00

TAYFUR SÖKMEN

SPOR TOTO BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR