5. Hafta Müsabaka Programı (09 - 13 Ekim)

 

  09-13 EKİM 2019 TARİHLERİ ARASI MÜSABAKA PROGRAMI

(5. HAFTA)

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

S.DAĞ CİLLİGENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

09.10.2019

15.30

SAMANDAĞ

1.AMATÖR

2

MAŞUKLUSPOR

İSK.KAYRASPOR

09.10.2019

15.30

N.KOKA

1.AMATÖR

3

HASSA BLD.SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

09.10.2019

15.30

HASSA

1.AMATÖR

4

HARBİYESPOR

SÜMERSPOR

09.10.2019

15.30

ÇEKMECE

1.A.AMATÖR

5

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

10.10.2019

15.30

N.KOKA

1.AMATÖR

6

N.KUY.DURSUNLUSPOR

NİŞRİNSPOR

10.10.2019

15.30

ÇEKMECE

SÜPER LİG

7

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

10.10.2019

İPTAL

İPTAL

SÜPER LİG

8

KIRIKHAN GÜCÜSPOR

DEFNE 2013 SPOR

10.10.2019

İPTAL

İPTAL

SÜPER LİG

9

DÖRTYOL BLD.SPOR

EKİNCİSPOR

10.10.2019

15.30

DÖRTYOL

SÜPER LİG

10

ALTINKAYA BLD.SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

11.10.2019

13.00

N.KOKA

1.AMATÖR

11

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

İSK.MEYDANSPOR

11.10.2019

15.30

ÇEKMECE

1.AMATÖR

12

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

12.10.2019

10.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

13

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

12.10.2019

12.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

14

EKİNCİSPOR

REYHANLISPOR

12.10.2019

14.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

15

NİŞRİNSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

16.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

16

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

SÜMERSPOR

12.10.2019

18.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

17

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

NİŞRİNSPOR

12.10.2019

12.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

18

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

14.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

19

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

16.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

20

SÜMERSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

12.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

21

H.SARAYSPOR

GÜZELYAYLASPOR

12.10.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

22

HARBİYESPOR

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

12.10.2019

16.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

23

SAMANDAĞSPOR

REYHANLISPOR

12.10.2019

11.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

24

HASSA BLD.SPOR

SAMANDAĞSPOR

12.10.2019

15.30

HASSA

1.A.K.U-19 LİGİ

25

KIRIKHANGÜCÜSPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

15.30

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 LİGİ

26

İSK.EFSANE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

13.30

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

27

5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

15.30

İSK.DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

28

DÖRTYOL BLD.SPOR

KARAAĞAÇSPOR

12.10.2019

15.30

DÖRTYOL

U-14 LİGİ

29

İSK.KAYRASPOR

İSK.MEYDANSPOR

12.10.2019

13.30

SARISEKİ

U-14 LİGİ

30

İSK.KAYRASPOR

ERZİNSPOR  A.Ş.

12.10.2019

15.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

31

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

12.10.2019

15.30

GENÇLİK KAMPI

U-14 LİGİ

32

VİPARK GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

12.10.2019

11.30

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

33

ARSUZ İLK ADIM SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

12.10.2019

13.30

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

34

A.KARAAĞAÇSPOR

KIRIKHANSPOR

12.10.2019

15.30

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

35

YAYLADAĞISPOR

İSK.YILDIZSPOR

13.10.2019

15.30

YAYLADAĞI

1.AMATÖR

36

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

REYHANLISPOR

13.10.2019

13.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

37

SAMANDAĞSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

13.10.2019

15.30

SAMANDAĞ

SÜPER LİG

38

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

13.10.2019

16.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

39

HARBİYESPOR

SÜMERSPOR

13.10.2019

12.00

ÇEKMECE

U-16 LİGİ

40

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

13.10.2019

14.00

ÇEKMECE

U-16 LİGİ

41

DEFNE 2013 SPOR

SAMANDAĞSPOR

13.10.2019

İPTAL

İPTAL

U-16 LİGİ

42

HASSA BLD.SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

13.10.2019

15.00

HASSA

U-16 LİGİ

43

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

13.10.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

44

İSK.EFSANESPOR

İSK.KAYRASPOR

13.10.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

45

5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

DÖRTYOL ESNAFSPOR

13.10.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

46

ARSUZ İLK ADIM SPOR

KARAAĞAÇSPOR

13.10.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-16LİGİ

47

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

13.10.2019

16.00

KARAAĞAÇ

UY-16 LİGİ

48

KIRIKHANSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

13.10.2019

13.30

KIRIKHAN

U-16 LİGİ

49

KIRIKHANSPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

13.10.2019

15.30

KIRIKHAN

SÜPER LİG

50

5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR

POZANTI GENÇLİK VE SPOR

13.10.2019 15.00 5 TEMMUZ STADI BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR