4. Hafta Müsabaka Programı (02 - 06 Ekim 2019)

  02-06 EKİM 2019 TARİHLERİ ARASI 4. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

İSK.KAYRASPOR

HASSA BLD.SPOR

02.10.2019

16.00

SARISEKİ

1.AMATÖR

2

KIRIKHAN 1461 SPOR

HARBİYESPOR

02.10.2019

16.00

KIRIKHAN

1.AMATÖR

3

NİŞRİNSPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

02.10.2019

15.00

N.KOKA

SÜPER LİG

4

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

MAŞUKLUSPOR

02.10.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

5

ARMUTLUSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

02.10.2019

16.00

ÇEKMECE

SÜPER LİG

6

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

YAYLADAĞISPOR

03.10.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

7

SÜMERSPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

03.10.2019

16.00

ÇEKMECE

1.AMATÖR

8

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

03.10.2019

İPTAL

İPTAL

SÜPER LİG

9

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

04.10.2019

16.00

ÇEKMECE

1.AMATÖR

10

NİŞRİNSPOR

SÜMERSPOR

05.10.2019

12.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

11

NİŞRİNSPOR

HASSA BLD.SPOR

05.10.2019

14.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

12

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

05.10.2019

16.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

13

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HARBİYESPOR

05.10.2019

10.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

14

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

05.10.2019

12.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

15

GÜZELYAYLASPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

05.10.2019

14.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

16

SÜMERSPOR

EKİNCİSPOR

05.10.2019

16.00

ÇEKMECE

1.A.K.U-19 LİGİ

17

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

05.10.2019

11.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

18

REYHANLISPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

05.10.2019

12.00

11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-14 LİGİ

19

REYHANLISPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

05.10.2019

14.00

11 MAYIS ŞEHİTLERİ

1.A.K.U-19 LİGİ

20

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

H.SARAYSPOR

05.10.2019

İPTAL

İPTAL

U-14 LİGİ

21

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

05.10.2019

14.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİG

22

SAMANDAĞSPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

05.10.2019

16.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

23

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

İSK.MEYDANSPOR

05.10.2019

14.00

KIRIKHAN

U-14 LİGİ

24

KIRIKHANSPOR

İSK.KAYRASPOR

05.10.2019

16.00

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 LİGİ

25

DÖRTYOL BLD.SPOR

İSKENDERUN EFSANE SPOR

05.10.2019

16.00

DÖRTYOL

U-14 LİGİ

26

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

05.10.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

27

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

05.10.2019

16.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

28

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

05.10.2019

14.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

29

PAYASSPOR

A.KARAAĞAÇSPOR

05.10.2019

16.00

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

30

KARAAĞAÇSPOR

İSK.KAYRASPOR

05.10.2019

11.00

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

31

ERZİNSPOR

5.TEM.İSKENDERUNSPOR

05.10.2019

16.00

DÖRTYOL SENTETİK

1.A.K.U-19 LİGİ

32

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

05.10.2019

16.00

GENÇLİK KAMPI

U-14 LİGİ

33

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

06.10.2019

16.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

34

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

06.10.2019

12.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

35

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

SAMANDAĞSPOR

06.10.2019

14.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

36

EKİNCİSPOR

SAMANDAĞSPOR

06.10.2019

16.00

N.KOKA

SÜPER LİG

37

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

DEFNE 2013 SPOR

06.10.2019

İPTAL

İPTAL

U-16 LİGİ

38

HATAY B.Ş.BLD. GENÇ.VE SPOR

HASSA BLD.SPOR

06.10.2019

15.00

ESENTEPE

U-16 LİGİ

39

REYHANLISPOR

HARBİYESPOR

06.10.2019

13.00

11 MAYIS ŞEHİTLERİ

U-16 LİGİ

40

SÜMERSPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

06.10.2019

14.00

ÇEKMECE

U-16 LİGİ

41

DEFNE 2013 SPOR

N.KUY.DURSUNLUSPOR

06.10.2019

İPTAL

İPTAL

SÜPER LİG

42

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

5.TEM. İSKENDERUNSPOR

06.10.2019

12.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

43

İSK.YILDIZSPOR

İSKENDERUN EFSANE SPOR

06.10.2019

14.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

44

İSK.YILDIZSPOR

ALTINKAYA BLD.SPOR

06.10.2019

16.00

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

45

İSK.KAYRASPOR

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

06.10.2019

16.00

SARISEKİ

U-16 LİGİ

46

A.GÖZCÜLERSPOR

KIRIKHANSPOR

06.10.2019

16.00

GÖZCÜLER

SÜPER LİG

47

KARAAĞAÇSPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

06.10.2019

12.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

48

ARSUZ İLK ADIM SPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

06.10.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

49

DÖRTYOL ESNAF SPOR

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

06.10.2019

16.00

DÖRTYOL

1.AMATÖR

50

REYHANLI SPOR

5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR

06.10.2019 15.00 TAYFUR SÖKMEN BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR