3. Hafta Müsabaka Programı (25 - 29 Eylül 2019)

  25-29 EYLÜL 2019 TARİHLERİ ARASI 3. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

 S.NO

 KULÜP ADI

TARİH

SAAT 

 YER

 KATEGORİ

1

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

İSK.KAYRASPOR

25.09.2019

16.00

GENÇLİK KAMPI

1.AMATÖR

2

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

KIRIKHAN 1461 SPOR

25.09.2019

16.00

SAMANDAĞ

1.AMATÖR

3

HASSA BLD.SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

25.09.2019

16.00

HASSA

1.AMATÖR

4

MAŞUKLUSPOR

SÜMERSPOR

25.09.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

5

KIRIKHANSPOR

EKİNCİSPOR

25.09.2019

16.00

KIRIKHAN

SÜPER LİG

6

ALTINKAYA BLD.SPOR

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

26.09.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

7

İSK.MEYDANSPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

26.09.2019

17.00

İSK.DIŞ

1.AMATÖR

8

YENİÇAĞ GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL ESNAF SPOR

26.09.2019

16.00

ÇEKMECE

1.AMATÖR

9

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

27.09.2019

17.00

N.KOKA

1.AMATÖR

10

NİŞRİNSPOR

REYHANLISPOR

28.09.2019

11.00

N.KOKA

U-14 LİGİ

11

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

NİŞRİNSPOR

28.09.2019

13.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

12

EKİNCİSPOR

SAMANDAĞSPOR

28.09.2019

15.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

13

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

SÜMERSPOR

28.09.2019

17.00

N.KOKA

1.A.K.U-19 LİGİ

14

SÜMERSPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

12.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

15

H.SARAYSPOR

HATAY 1967 GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

14.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

16

HARBİYESPOR

GÜZELYAYLASPOR

28.09.2019

16.00

ÇEKMECE

U-14 LİGİ

17

ÜZÜMDALI GENÇ.VE SPOR

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

15.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

18

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

17.00

ESENTEPE

U-14 LİGİ

19

HASSA BLD.SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

15.30

HASSA

1.A.K.U-19 LİGİ

20

SAMANDAĞSPOR

H.FOLKLOR GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

12.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

21

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

D.SÜMER SARIBAHÇE SPOR

28.09.2019

14.00

SAMANDAĞ

U-14 LİGİ

22

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞİSPOR

REYHANLISPOR

28.09.2019

16.00

SAMANDAĞ

1.A.K.U-19 LİGİ

23

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

DÖRTYOL BLD.SPOR

28.09.2019

14.00

KIRIKHAN

U-14 LİGİ

24

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

ERZİNSPOR

28.09.2019

16.00

KIRIKHAN

1.A.K.U-19 LİGİ

25

İSK.MEYDANSPOR

KARAAĞAÇSPOR

28.09.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

26

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

A.ULUÇINAR GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-14 LİGİ

27

5 TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

KIRIKHANSPOR

28.09.2019

17.00

İSK.DIŞ

1.A.K.U-19 LİGİ

28

İSK.KAYRASPOR

İSKENDERUN EFSANE SPOR

28.09.2019

14.30

SARISEKİ

U-14 LİGİ

29

İSK.KAYRASPOR

PAYASSPOR

28.09.2019

16.30

SARISEKİ

1.A.K.U-19 LİGİ

30

ARSUZ İLK ADIM SPOR

VİPARK GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

14.30

KARAAĞAÇ

U-14 LİGİ

31

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

BEKBELE GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

16.30

KARAAĞAÇ

1.A.K.U-19 LİGİ

32

A.GÖZCÜLERSPOR

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

28.09.2019

16.00

GÖZCÜLER

U-14 LİGİ

33

S.DAĞ GENÇLERBİRLİĞSPOR

KIRIKHANSPOR

29.09.2019

12.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

34

SAMANDAĞSPOR

KIRIKHAN BLD.GENÇ.VE SPOR

29.09.2019

14.00

SAMANDAĞ

U-16 LİGİ

35

SAMANDAĞSPOR

NİŞRİNSPOR

29.09.2019

16.00

SAMANDAĞ

SÜPER LİG

36

KAAN TEM.ANT.GENÇ.VE SPOR

REYHANLISPOR

29.09.2019

16.00

N.KOKA

U-16 LİGİ

37

KIRIKHAN GÜCÜ SPOR

ARMUTLUSPOR

29.09.2019

16.00

KIRIKHAN

SÜPER LİG

38

HASSA BLD.SPOR

GÜNEYLER GENÇ.VE SPOR

29.09.2019

15.30

HASSA

U-16 LİGİ

39

TURUNÇLU GENÇ.VE SPOR

HATAY B.Ş.BLD.GENÇ.VE SPOR

29.09.2019

10.00

ÇEKMECE

U-16 LİGİ

40

HARBİYESPOR

H.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

29.09.2019

12.00

ÇEKMECE

U-16 LİGİ

41

DEFNE 2013 SPOR

S.DAĞ CİLLİ GENÇ.VE SPOR

29.09.2019

İPTAL

İPTAL

U-16 LİGİ

42

N.KUY. DURSUNLUSPOR

KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR

29.09.2019

İPTAL

İPTAL

SÜPER LİG

43

İSK.POYRAZ GENÇ.VE SPOR

KARAAĞAÇSPOR

29.09.2019

13.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

44

5.TEMMUZ İSKENDERUNSPOR

İSK.KAYRASPOR

29.09.2019

15.00

İSK.DIŞ

U-16 LİGİ

45

İSKENDERUN EFSANE SPOR

ARSUZ İLK ADIM SPOR

29.09.2019

17.00

İSK.DIŞ

U16 LİGİ

46

DÖRTYOL ESNAF SPOR

İSK.YÜKSELİŞ KOL.SPOR

29.09.2019

13.30

DÖRTYOL

U-16 LİGİ

47

DÖRTYOL BLD.SPOR

DEFNE 2013 SPOR

29.09.2019

İPTAL

İPTAL

SÜPER LİG

48

K.NARDÜZÜ GENÇ.VE SPOR

İSK.YILDIZSPOR

29.09.2019

14.00

KARAAĞAÇ

U-16 LİGİ

49

A.KARAAĞAÇSPOR

A.GÖZCÜLERSPOR

29.09.2019

16.00

KARAAĞAÇ

SÜPER LİG

50

5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR

YAHYALI SPOR

29.09.2019 15.00 5 TEMMUZ STADI BAL

BÜTÜN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

DİKKAT! www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizde yer alan bilgiler ile Hatay ASKF’deki dokümanlar içerindeki bilgiler arasında farklılık(lar)bulunması halinde, Hatay ASKF’de mevcut olan dokümanlardaki bilgiler esas alınır.Ayrıca tereddüde düşülmesi durumunda; mesai saatleri dâhilinde 2138726–2143392 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. www.hatayaskf.org.tr adresli sitemizi ziyaret eden herkes bu koşulu kabul etmiş olur.

 

                                          SPOR KAVGA İLE DEĞİL, ALKIŞ VE SEVGİ

                                                  TEZAHHURATLARI İLE YAPILIR