25 Şubat 2020 Ceza Listesi

TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU

HATAY AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

 

 KURULUŞ          : 24 Temmuz l99l                                                          ANTAKYA

 KÜTÜK NO        : 31 / 09 /143                                                                  25.02.2020

 SAYI                     : 2020  /    97

 KONU                  : Ceza Listesi

 

            Hatay Futbol İl Disiplin Kurulunun cezaya ilişkin eylemde bulunanlar hakkında vermiş olduğu  

  kararlar aşağıya çıkarılmış olup;   İlan ve bilgi edinilmesini arz ve rica ederim.

 Mehmet ÖZTÜRK

                                                                                                                              Hatay ASKF Başkanı

SIRA

ADI SOYADI

KULÜBÜ

ALDIĞI CEZA

BAŞLAMA TARİHİ

OYNAYACAĞI TARİH

1

Oğuzhan Arslan(1484543) (Vizesiz)

Uğurdal Ö.Sağ.K.Sp.

26 Maç-15=11 Maç

19.09.2015

1.A.K.U-19(16-17 Sez.11 Maç

2

İzzet Bozkurt (1402496) (Vizesiz)

Reyhanlı Bld.Spor

3 Maç

24.02.2016

SüperLig 16-17Sez.3Maç.

3

Burak Çağrı Karaömer(1452555) (Vizesiz)

Yayladağıspor

3 Maç

10.03.2017

1.A.K. P (17-18 Sez.3 Maç)

4

Mustafa Şafoğlu (Vizesiz)

Reyhanlı Bld.Spor

5 Maç (F.D.T.44/1,a Mad.Uyarınca-1=4

06.04.2017

17-18 Sez. S.Lig 4 Maç

5

CengizhanKaraçete(1450588) Vizesiz

Altınkaya Bld.Spor

15 Maç

18.04.2017

2.A.K.U-19 Ligi

6

Sezer Doğru  (1462162)(Vİizesiz)

S.Cilli Genç. ve spor

21  Maç (AFDK)-16=5 maç

07.01.2018

1.A.K.U-19 Ligi   18-19 sez. 5 Maç)

7

Kaan Serin (1464959) (Vizesiz)

Harbiyespor

1 Maç

20.01.2018

1.A.K. (18.19 Sez.1Maç)

8

Mehmet Çağatay (1436665)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=10 Maç

12.03.2018

2.Amatör

9

Süleyman Tanrıseven (1432194)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=12 Maç

12.03.2018

2.Amatör

10

Avni Koncagül (4519756)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=10 Maç

12.03.2018

2.Amatör

11

Mehmet Aksoy (4519756)Vizesiz

Madenboyuspor

22 Maç-12=10 Maç

12.03.2018

2.Amatör

12

Doğukan Civil (4501235)(Vizesiz)

Yayladağıspor

Tedbirsiz

14.05.2018

2.A.K. U-19  (18-19 sez.1 maç)

13

Uğur Akhan (157797) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa (Vizesiz)

Dörtyol Esnaf Spor

14 Maç-11=3 Maç

26.11.2018

Süper (19-20 sez.3 Maç)

14

Mehmet Karataş (1492224) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(Vizesiz)

Belen Bld. Spor

13 Maç -8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 (19-20 Sez.5 Maç)

15

Ümit Dönmez (1491562) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(Vizesiz)

Belen Bld.Spor

13 Maç-8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 (19-20 Sez.5 Maç)

16

Serhat Keleş  (4516437) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(Vvizesiz)

Belen Bld.Spor

13 Maç -8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 (19-20 Sez.5 Maç)

17

Onur Kılıç  (4507892)

Belen Bld.Spor

13 Maç-8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 Ligi

18

Mehmet Şenyurt  (4516134)

Belen Bld.Spor

13 Maç-8=5 Maç

01.12.2018

1.A.K.U-19 Ligi

19

Emre Kocaoğ (1433554)

Kaan Tem. Ant.Genç.ve spor

11 Maç

18.01.2020

1.A.K.U-19 Ligi

20

Serkan Karakoç (4520213) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Dörtyol Bld.Spor

9 Maç-6=3 Maç

25.02.2019

U-16 Ligi( 19-20 sez.3 Maç)

21

Abdulhamit Caner Kuş (4500797) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

H.Gençlerbirliğispor

12 Maç-8=4 Maç 

10.03.2019

2.A.K.U-19(19-20 sez.4 Maç)

22

Yusuf Okyay (1499514) (19-20 vizesiz

Bohşin Genç.Ve spor

10 Maç -8=2 Maç

10.03.2019

2.A.K:U-19(19-20 sez.2 maç)

23

Yasin Ekin (4530992) (19-20 sez.vizesiz

Bohşin Genç. Vre Spor

10 Maç-8=2 Maç

10.03.2019

2.A.K:U-19(19-20 sez.2 maç)

24

Kasım Kılıç (4530815) (19-20 sez.vizesiz

Bohşin Genç. Vre Spor

10 Maç -8=2 Maç

10.03.2019

2.A.K.U-19(19-20 sez.2 maç)

25

Serkan Kaz (4510239) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Hassa Bld.Spor

8 Maç-2=6 Maç

29.03.2019

1.A.K.Play-Off            (19-20 sez. 6 Maç)

26

Emre Küçük (1461136) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Körfez İskenderunspor

Tedbirsiz

04.04.2019

Süper (19-20 Sez. 1 Maç)

27

Abdulkerim Koca (1421296) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Hatay 1967 G.ve spor

3 Maç

10.04.2019

2.A.K.(19-20 Sez. 3 Maç)

28

Doğukan Koca (1490776) (19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa (VİZESİZ)

Nişrinspor

6 Maç-4=2 Maç

21.04.2019

2.A.K.U-19(19-20 Sez. 2 Maç)

29

Ferit Hortum (1485167)(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa(VİZESİZ)

Kaan T.Ant.G.ve spor

Tedbirsiz

29.04.2019

U-16 (19-20 sez. 1 Maç)

30

Ender Yüksel (1483901) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

K.Nardüzü Gen.ve spor

3 Maç

05.05.2019

2.A.K.U-19(19-20 Sez.3 Maç)

31

Alperen Ensari (4531035) )(19-20 sez.için lisans vizesi yapılırsa

Aşkarbeylispor

1 Maç

05.05.2019

2.A.K.U-19 (19-20 Sez. 1 Maç)

32

Faruk Çebişli (61739) YÖNETİCİ

Hassa Bld. Spor

6 Ay (**)

07.10.2019

U-16 Ligi (08.04.2020)

33

Erhan Balcı (17568) ANTRENÖR

Hassa Bld.Spor

6 Ay (**)

07.10.2019

U-16 Ligi (08.04.2020)

34

Mustafa Kemal Gül (1431820)

Aşkarbeylispor

12 Maç

24.10.2019

2.Amatör

35

M.Akif Kıran  (MASÖR)

Kırıkhan 1461 Spor

12 Maç

14.11.2019

1.Amatör

36

Mehmet Cansever (26762) (YÖNETİCİ)

Yayladağıspor

5 Ay (**)

14.11.2019

1.Amatör  (15.05.2020)

37

Ümit Gül  (4520138)

Bekbele Genç.ve spor

8 Maç

13.12.2019

2. Amatör

38

Abdullah Gözen  (1489450)

Erzinspor A.Ş.

8 Maç

15.12.2019

1.A.K.U-19 Ligi

39

İhsan Albayrak  (Yönetici, Futbolcu 1402564)(31.01.2020 H.Med.G.ve spor’a aktarma yaptırdı)

H.Medeniyetler Genç.ve spor

10 Maç

23.12.2019

1.Amatör

40

Necati Karagön  (1498733)

Üzümdalı Genç.ve spor

7 Maç

23.12.2019

1.Amatör

41

Emin  Burak İnce  (4512728)

Üzümdalı Genç.ve spor

7 Maç

23.12.2019

1.Amatör

42

Mehmet Hıdır Keleş  (1411310)

Üzümdalı Genç.ve spor

7 Maç

23.12.2019

1.Amatör

43

Özkan Uçar  (1420219)

Antakya Bld.G.ve spor

10 Maç

23.12.2019

2.Amatör

44

Mehmet Sert  (4509670)

Dörtyolspor

8 Maç

23.12.2019

2.Amatör

45

Üzümdalı Genç. Ve Spor Kulübü

Üzümdalı G.ve spor

2 Maç saha kapatma

23.12.2019

1.A.K. 20-21 sez.2 Masç

46

Süleyman Eryılmaz  (1487482)

S.Dağ Cilli G.ve spor

2 Maç

29.12.2019

1.A.K.U-19(20-21 sez.2 maç)

47

Celal Özçelik  (1416135)

Altınkaya Bld.Spor

3 Maç

30.12.2019

1.Amatör

48

Anıl Sağır  (1447206)

A.Uluçınar G.ve spor

5 Maç

30.12.2019

1.Amatör

59

Emir Hamza Demircan  (4511058)

İsk.Yükseliş Kol.spor

Tedbirsiz

30.12.2019

U-16 (20-21 sez. 1 maç)

50

Abidin Kutay Kutlu (1492605)

Kırıkhanspor

15 Maç

03.01.2020

Süper Amatör

51

Mehmet Uçak  (4501662)

Kırıkhanspor

15 Maç

03.01.2020

Süper Amatör

52

Hulusi Topal  (4501662)

Kırıkhanspor

15 Maç

03.01.2020

Süper Amatör

53

Hüseyin Çağlar  (Başkan)

Kırıkhanspor

2 Yıl (**)

03.01.2020

Süp. Amatör (04.01.2022)

54

Fatih Karakoç  (1426010)

A.Uluçınar G.ve spor

7 Maç

04.01.2020

1.Amatör

55

Engin Canımoğlu (Teknik Sorumlu)

Arsuz Uluçınar Genç.

2 Ay (**)

04.01.2020

1.Amatör (05.03.2020)

56

Mustafa Tutar  (1438599)

Hassa Bld.Spor

4 Maç

11.01.2020

1.Amatör

57

Zülfikar Aydemir  (4518888)

Arsuz Gözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

58

Mert Zemzemoğlu  (4502715)

Arsuz Gözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

59

Kerim Kaya  (4519925)

Arsuz Gözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

60

Mehmet Ali Satmaz  (4521391)

Arsuz Gözcülerspor

6 Maç

12.01.2020

U-15 Ligi

61

Mehmet Sözer  (54935) Yönetici

Güneyler Genç.ve spor

75 Gün (**)

12.01.2020

U-15 Ligi (27.03.2020)

62

Mustafa Yavuz  (1422467)

Hassa Bld.Spor

Tedbirsiz

11.01.2020

1.A.K. (20-21 sez. 1 Maç)

63

Furkan Temel  (1496872)

Ekincispor

4 Maç

19.01.2020

U-17 Ligi

64

Ahmet Eğer  (1499167)

Ekincispor

4 Maç

19.01.2020

U-17 Ligi

65

Mustafa Parıldar (14236)(Yönetici)

Madenboyuspor

2 Ay (**)

20.01.2020

U-15 Ligi (21.03.2020)

66

Arif Özdemir  (61850  (Yönetici)

İsk.Yıldızspor

3 Ay (**)

25.01.2020

1.A.K.Play-Off

67

Yasin Özdemir  (1467009)

Asaş 1972 spor

10 Maç

27.02.2020

2.Amatör

68

Muhammed Beydili  (1423567)

Nişrinspor

3 Maç

28.01.2020

Süp. Amatör

69

Necmettin Doğancı  (1465332)

H.Gençlerbirliğispor

4 Maç

03.02.2020

2.Amatör

70

Mert Ceylan  (1449055)

Aşkarbeylispor

4 Maç

03.02.2020

2.Amatör

71

Fatih Bozdoğan (14020)(Yönetici)

Aşkarbeylispor

1 Ay (**)

03.02.2020

2.Amatör (04.03.2020)

72

Adem Önal  (1448389)

Dörtyolspor

4 Maç

03.02.2020

2.Amatör

73

Onur Aykut  (1454803)

Ekincispor

5 Maç

03.02.2020

Süper Amatör

74

Gökhan Sabancı  (26489) (Antrenör)

Samandağspor

50 Gün (**)

06.02.2020

Süp. Amatör (27.03.2020)

75

Melih Saçlı  (4507091)

H.Gençlerbirliğispor

4 Maç

06.02.2020

2.Amatör

76

Kamil Özbülbül  (1477777)

Azganlıkspor

3 Maç

07.02.2020

2.Amatör

77

Bekir Çimen  (292536)

Antakyagücüspor

2 Maç

08.02.2020

2.Amatör

78

Sami Yeşilova  (1493826)

Naz.Kuy.Dursunluspor

3 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

79

Ahmet Yalaza  (1498135)

Antakyagücüspor

2 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

80

Mervan Zekeriya Dönmez  (4533864)

İsk.Sakaryaspor 2018

3 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

81

Sercan Nehir  (1498247)

S.Gençlerbirliğispor

10 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

82

Hikmet Baran Hüzmeli  (4527160)

S.Gençlerbirliğispor

10 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

83

Corc Tekbaş  (4538474)

S.Gençlerbirliğispor

10 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

84

Ersin Miçooğulları  (141782)

S.Gençlerbirliğispor

20 Maç

10.02.2020

U-17 Ligi

85

Abdulkadir Benli  (4500617)

H.Gençlerbirliğispor

Tedbirsiz

06.02.2020

2.Amatör

86

Ahmet Aksoy  ((4519776)

Madenboyuspor

4 Maç

14.02.2020

2.Amatör

87

Mehmet Enes Yıldırım  (4502901)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

U-17 Ligi

   88

Mehmet Uğur Gürbüz  (1495096)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

89

Mustafa Onur Yiğitbaşı  (1496335)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.U-19 Play-Off

90

Mehmet Karakılıç  (1490839)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

91

Fatih Mehmet Küpeli (1477132)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

92

Orhan Gezginci  (1498721)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

93

Abdulhamit Caner Kuş (4500797)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

94

Hüseyin Utkan  (1484174)

Nişrinspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

95

Halit Ersoy  (12094) (Teknik Sorumlu

Nişrinspor

7 Ay  (**)

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off (17.09.2020)

96

Mehmet Can Saykal  (4500616)

İsk.Kayraspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

97

Yusuf Devecioğlu  (1476267)

İsk.Kayraspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

98

Hakan Toprak  (4515240)

İsk.Kayraspor

10 Maç

16.03.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

99

Şehmus Daşlı  (1485232)

İsk.Kayraspor

10 Maç

16.02.2020

1.A.K.U-19 Play-Off

100

Ali Çınar  (4543414)

Üzümdalı Genç.ve spor

7 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

101

Berke Gümüş  (1496282)

Samandağspor

3 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

102

Murat Aynacı  (4511274)

Harbiyespor

2 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

103

Yunus Emre Toktay  (4519332)

Kırıkhan Bld.G.ve spor

2 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

104

Uğur Alğur  (4519334)

Kırıkhan Bld.G.ve spor

8 Maç

17.02.2020

U-17 Ligi

105

Abdulvahit Başaran  (1445373)

Bohşin Genç.ve spor

Tedbirli

20.02.2020

2.Amatör

106

İlkkan Taze  (1463026)

Azganlıkspor

Tedbirli

20.02.2020

2.Amatör

107

Dibo Aziz Deviren  Yönetici (54784)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

108

Mehmet Derviş Açıkgöz  (4519763)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

109

Muhammet Mustafa Deviren  (4519760)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

110

Muhammed Deviren  (4519765)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

111

Mehmet Sevim  (4540594)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

112

Cuma Alver  (4519767)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

113

Hayrettin Deviren  (4520175)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

114

Alameddin  Okyay  (4519750

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

115

Sadık Balcı  (4519779)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

116

Mehmet Arslan  (4520055)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

117

Muttalip Okyay   (4542356)

Madenboyuspor

Tedbirli

22.02.2020

U-15 Ligi

118

Hüseyin Güleryüz  (4517848)

Bohşin Genç.ve spor

Tedbirli

22.02.2020

2.A.K.U-19 Ligi

119

Mehmet Bozdoğan  (4521842)

Antakya Bld.G.ve spor

Tedbirli

23.02.2020

2.A.K.U-19 Ligi

120

İsmail İnan  (4537457)

H.Gençlerbirliğispor

Tedbirli

24.02.2020

2.A.K.U-19 Ligi

121

Özgür Sakallı  (1496277)

Sümerspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

122

Kerimcan Aşkar  (1496274)

Sümerspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

123

Sami Cabiroğlu  (1492911)

Sümerspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

124

Ali Atıcı  (4510289)

Sümerspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

125

Mehmet Meriç Gönenç  (1492912)

Sümerspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

126

Demircan Altınöz  (1493825)

Sümerspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

127

Ali Ozan Yangın  (4500823)

Arsuz Karaağaçspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

128

İbrahim Tümkaya  (1490443)

K.Nardüzü G.ve spor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

129

Eşref Şahin Çiftçi  (4512427)

Armutluspor

Tedbirli

24.02.2020

U-17 Ligi

130

Yunus Emre Yoldaş  (4504041)

İsk.Kayraspor

Tedbirsiz

19.02.2020

1.A.K.Play-Off

131

Bünyamin Tuncer  (4509400)

İsk.Efsanespor

Tedbirsiz

20.02.2020

2.Amatör

132

Ömer Faruk Denizli  (4919906)

H.Gençlerbirliğispor

Tedbirsiz

20.02.2020

2.Amatör

133

Mehmet Emin Karaçete  (4502501)

Altınkaya Bld.Spor

Tedbirsiz

20.02.2020

2.A.K.U-19 Ligi

134

Bünyamin Hatay  (1496164)

Hatay 1939 F.K

Tedbirsiz

24.02.2020

U-17 Ligi

135

İsmail İnan  (4537457)

H.Gençlerbirliğispor

Tedbirsiz

24.02.2020

U-13 Ligi

136

Uğur Güzel  (4520073

Erzinspor A.Ş.

Tedbirsiz

24.02.2020

U-13 Ligi

                 (**)“İki yıldız işaretli olanlar soyunma odası ve yedek kulübelerine giremezler”!. (**)

NOT: 1-Tedbirli olarak sevk edilen Futbolcu, Antrenör ve Yöneticilerin sevk edildikleri kategorilerde cezaları infaz edilmeden hiçbir kategoride esami listelerine yazılamazlar. Ancak Müsabakaları sona eren Kategorilerde Maç Cezası alan sporcuların; Devam eden alt veya üst Kategorilerde yaşları uygun olması halinde cezaları infaz edilecektir. Ancak cezaları bir sonra’ ki sezona sarkması durumunda, yeni sezonda lisans vizesi veya aktarma işlemi yapılmasından sonra cezalarının infazı başlar, lisans vizesini veya aktarma işlemi yaptırmayanların cezaları infaz edilemez. Ancak cezaları sonraki sezona sarkması durumunda, yeni sezonda lisans vizesi veya aktarma işlemi yapılmasından sonra başlar, lisans vizesini ve aktarma işlemi yaptırmayanların cezaları infaz edilemez.

NOT:2-Tedbirsiz olarak ceza kuruluna sevk edilen; futbolcu, Antrenör ve yöneticilerin sevk edildikleri kategorilerde cezaları infaz edilmeden (1 maç), hiçbir kategoride esami listelerine yazılmayacakları gibi yedek kulübelerine giremezler. Müsabakalara Hakem Ataması yapılmayan,  müsabakalar oynanmış olarak sayılamaz.

NOT:3 Futbol İl Disiplin Kurulunca futbolcu, Antrenör ve Yöneticilere verilen 2 Müsabakaya kadar olan men cezalarına karşı (AFDT) Talimatının 86. Maddesi gereği itiraz yapılamaz

NOT:4-Tedbirli veya tedbirsiz Disiplin Kuruluna sevk edilen Sporcu, Yönetici ve Antrenörlerin Disiplin cezaların infazlarını kulüplerimiz takip edeceklerdir. Aksi durumlarda İl Tertip Kurulu, İl Disiplin Kurulu ve ASKF’yi sorumlu tutamazlar.

NOT:5-İdari Tedbirli olarak Disiplin Kuruluna sevk edilenlerin, F.D.T.nın 74. Maddesi 9 bendi gereği savunma istenmeden 48 saat içerisinde ilgili kuruma vermeleri zorunludur.  Disiplin cezası alan Kulüp, Yönetici, Antrenör ve Futbolcuların Disiplin kararı yayımlandıktan sonra yedi gün içerisinde itiraz bedelini yatırarak banka makbuzunu ekleyerek üst yazı ile ASKF nezdinde yapabilirler, belirtilen süre içerisinde yapılacak itirazlar dikkate alınamaz.  

 

NOT:6-Futbol İl Tertip Kurulu Kararlarına yapılacak itirazlar beş gün içerisinde itiraz bedelini yatırarak banka makbuzu ile İlgili kuruluşlar nezdine yapılacaktır. Belirtilen günler dışında yapılacak itirazlar dikkate alınamaz.

 

NOT:7-İllerde oynanan yerel amatör futbol lig müsabakalarında ve diğer amatör lig müsabakalarında Futbol Disiplin Talimatı’nın 101. Maddesinde belirtilen yaptırımın cezaların ertelenmesine dair hükümler, amatör liglerde uygulanmayacaktır. Bununla ilgili kulüplerin AFDK’ YA ve İl Disiplin

Kurullarına yapacakları başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca 2019-2020 sezonu Amatör Futbol Liglerinde uygulanacaklar el kitapçığında sayfa 25/12.Mad. açık bir şekilde belirtilmiştir

 

NOT:8 F.D.T.nın 92/12 maddesi uyarınca iki sarı karttan kırmızı kartla ile ihraç edilen futbolcuların, Fikstürden ihraç edilmiş veya ligden çekilenler hariç ilk resmi müsabakadan sonra infaz edilmiş sayılır. (Rakip takımın veya takımların liste verip 9 kişiyi temin etmeden hükmen mağlubiyetler dâhil.

 

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

NOT:9 FDT. TALİMATININ 15.MAD. 1.BENDİ GEREĞİ; DİSİPLİN CEZASI ALAN FUTBOLCULARIN; LİSANS VİZE İŞLEMLERİNİ FUTBOL DİSİPLİN TALİMATI GEREĞİ YAPTIRILMASI ZORUNLUDUR. AKSİ TAKDİRDE LİSANS VİZE İŞLEMLERİNİ YAPTIRMAYANLARIN CEZALARIN İNFAZI BAŞLATILAMAZ. ANCAK LİSANSLARINDA ARALIKSIZ OLARAK BEŞ YIL HERHANGİ BİR İŞLEM YAPILMAMASI DURUMUNDA ZAMAN AŞIMINDAN DOLAYI CEZALAR DÜŞER

 

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

            Başta Yönetici, Antrenör ve futbolculara verilen cezaların ASKF ile hiçbir şekilde ilgisi olmadığı gibi Müsabakalarda haklarında rapor edilenler Futbol İl Tertip Kurulunca rapora göre tedbirli veya tedbirsiz İl Disiplin Kuruluna sevk edilmektedir.  Futbol İl Disiplin Kurulu Hakem, Gözlemci ve saha komiserlerinin raporları doğrultusunda Futbol Disiplin Talimatı gereği ceza verilmektedir. Bu konunun bu şekilde bilinmesi ve ona göre davranılması hususunda kulüplerimizin daha duyarlı olmasını rica ederiz

Üyesi bulunduğumuz Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Bakanlar Kurulunun 11.08.1987 tarih ve 87/12003 sayılı kararı ile kamu yararına çalışan dernekler statüsündedir.

 

 

“SPOR’DA ŞİDDETE YER YOKTUR YAŞASIN FAİR-PALAY YAŞASIN CENTİLMENLİK”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazışma Adresi: Silahlı Kuvvetler Cad.Vert Apt. No:22 Kat 3 /5 P.K.66-31070 ANTAKYA-HATAY

Tel: 0 326 2138726-2143392 Fax: 2149567

VEB : www.hatayaskf.org.tr E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.